Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos US_PL 1.0.4 by Kaudii

Recommended Posts

Godzinę temu, piot88 napisał:

jest jakaś możliwość aby powrócić do wersji international bo coś widzę ze j. polski mi jednak nie służy

Wszystko jest na forum, czytaj, czytaj, czytaj, po tym pytaj.

• Like 1

21 minut temu, snow.leopard napisał:

Powiadomienia sms i z innych aplikacji ustawia się z poziomu aplikacji amazfit na telefonie: ustawienia - ustawienia powiadomień - ustawienia czarnej listy aplikacji - należy zaznaczyć aplikacje z których mają być powiadomienia. Temat wałkowany już 100 razy... 

czytać potrafię i już dawno to robiłem, ale to też nie działa.

@piot88 pokaż zrzuty ekranu ustawień w aplikacji amazfit i zezwoleń dla aplikacji zainstalowanych.

• Like 1

Nie mam pojęcia z kąd ludzie mają takie problemy. Mam ten Soft,  instalowalem z tej strony według poradnika jaki jest tu zamieszczony i wszystko działa bez zarzutu. Powiadomienia przychodzą z dosłownie każdej aplikacji jaką sobie ustawię  w aplikacji w telefonie. 

A tak na marginesie to idealny zegarek. Poprzedni samsung gear s3 ze swoją bateryjką na Max 2 dni się do niego nie umywa. 

@piot88 to nie jest wina softu, bo ja nigdy nie miałem takiego problemu,  a problem znany od długiego czasu  jeszcze na Pace, występuje u jednych a u innych nie, zarówno oryginalnym sofcie jak i na custom Romach, ale zawsze masz wybór wróć do oryginalnego softu i dalej borykaj się z tym samym problemem, albo kombinuj inni sobie poradzili, i bardzo często okazuje się iż problemem są ustawienia w telefonie lub w śmieci w nim z poprzednich wersji systemu,

Przez długi czas @Axon borykał się z problemem braku możliwości odrzucenia połączenia z zegarka, okazało się, iż któraś wcześniejsza wersja Miui byłą wadliwa i namieszała w systemie, sytuacja trwałą kilka miesięcy, dopiero po aktualizacji systemu do miui 10 problem sam się naprawił, więc wina softu czy telefonu, a pewnie byś też powiedział, że to soft do bani, zwłaszcza,  iż problem występował na kilku wersjach systemu w zegarku , na oryginalnych i custom Romach.

Więc polecam wgranie innej wersji systemu w  zegarku lun FR, oraz FR w telefonie, tez były przypadki że wyczyszczenie dwóch urządzeń jednocześnie rozwiązało ten problem.

Powodzenia i proszę  o własną inicjatywę a nie czekanie jak większość na gotowca, ja bym jeszcze wyłączył powiadomienia dla wszystkich aplikacji, po czym, wyczyścił dane aplikacji, odinstalował ją i zainstalował ponownie po czym spróbował ustawić wszystko jeszcze raz, \

Napisz jeszcze jaki masz telefon bo nie widzę tej informacji, ale pachnie mi tu Samsungiem.

@piot88 skoro nie pasuje to zainstaluj sobie oryginał i przestań składać na Rom. Może to cię uszczęśliwi.

A przy okazji i my odetchniemy 😁

P.s

Wg mnie wina śmietnika w telefonie.

• Like 1

Jeżeli nie chcecie pomagać nie musicie. Nikogo nie zmuszam.  Po prostu może ktoś przerabiał podobny problem do mojego.

Na początku miałem rom 2.3.0.8, zaktualizowałem do 2.3.4.0 z automatu. Przeskoczyłem na Stratos US_PL 2.0.1 by Kaudii i na tym romie miałem powiadomienia. Z uwagi na błędy w orginalnym romie 2.3.4.0 zainstalowałem Stratos US_PL 1.0.4 by Kaudii i wtedy problem z powiadomieniami się pojawił.

Telefon mam galaxy s 5 neo. zegarek parowałem z galaxy note 4 i huawei p20 lite problem wysyępuje na każdym. Swój przywróciłem do ustawień fabrycznych i tez nie pomogło. Nie czekam na gotowe rozwiązanie bo przegrzebałem całe forum i nic z propozycji nie pomaga.  Nie ma do Was pretensji bo z wypowiedzi wnioskuje ze strasznei was to boli jak ktoś śmie napisać ze z romem jest coś nie tak. Naprawdę twierdzę że robicie super robotę i chwale Was za to.

PS

Kaudii dzięki wielkie za rady będę ćwiczył dalej

pozdrawiam

Edited by piot88

Nie boli mnie to, jak piszesz, że to problem softu, bo wiem, że to nie jego wina. Tylko tak jak napisałem, problem występuje nie wiadomo kiedy i dlaczego, nie ma jednoznacznego wyjaśnienia i rady na to. Gdyby ktokolwiek z nas miał gotowe rozwiązanie to już byś je znał, o problemie tym piszą wszędzie, i nikt jeszcze nie potrafi jednoznacznie wskazać przyczyny. A na marginesie P20 lite to w kwestii współpracy z tym zegarkiem to najbardziej zwalony telefon, Samsungiem bywa różnie, najmniej problemów stwarzają xiaomi z moich obserwacji.

spoko dlatego zmieniłem wcześniejszy post z tym 99% - nie potrzebny był. Będę walczył dalej jak się uda to napiszę co i jak

pozdrawiam

Rozparuj i zainstaluj oryginał, wtedy będziesz miał pewność co do romu w zegarku. 

• Like 1

Przeszedłem ze swoim zegarkiem taki sam proces. Najpierw rom chiński, później angielski, 1.0.4, 2.0.1 I spowrotem 1.0.4. Na każdym romie mam powiadomienia, choć nie jest to coś co jest mi potrzebne. Telefon to Galaxy s8. Być może są zegarki z różnymi podzespołami, czymś muszą się różnić skoro jedni mają problemy a inni nie. 

Edited by okrzys

Z moim Samsungiem Galaxy S6 zegarek współpracuje bez zarzutu. @piot88 sprawdź jeszcze (nie widze takiego screena) czy masz w Ustawienia - uprawnienia systemowe - pozwolenia na odczyt powiadomień, zaznaczoną aplikacje Amazfit ?

• Like 1

Witam

temat z powiadomieniami ogarnięty, czyszczenie zegarka i telefonu dwa razy zrobiło swoje. Z tego co zaobserwowałem to prawdopodobnie u mnie problem tkwił aplikacji amazfit watch z sklepu play bo za którym z kolei razem zassało aplikację do instalacji 20 MB a nie jak wcześniej 17 MB (a może to już tylko zwidy bo kilka razy to instalowałem) wszystko śmiga jak szalone. Jeszcze raz gratuluję romu i dzięki za pomoc wszystkim.

Edited by piot88

Rom jest świetny. Wszystko dobrze działa. Brakuje mi tylko paru fajnych tarcz  jakie były u s3v3n. Może ktoś ma?

Edited by baxy

jest na pierwszej stronie w pierwszym poscie

Screenshot_20180724-222329.png

Edited by wawu1991

Jak przeczytasz regulamin forum to będziesz wiedział dlaczego.

Witam jestem tu nowy i nigdzie nie mogę znaleźć czy ten rom mogę spokojnie w grać do zegarka model:A1619, rom version:2.3.4.0

Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

bo nie przeczytałeś pierwszego postu , cytat poniżej

Cytat

Wymagania:

- firmware zegarka bez znaczenia

- odblokowany Bootloader

- konieczne rozparowanie zegarka z apliakcją

Cześć Kaudii.

Czy jest dostępna wersja Twojego romu do wgrania przez fastboot / konsoli? Nie mam windowsa, zawsze wgrywałem przez recovery. Jeżeli nie, postawię wirtualkę na szybko. ADB oraz FB oczywiście mam, lata temu (2008) zaczynałem na XDA, więc temat znam.

No niestety nie ma takiej wersji, pomimo instalatora i generowania kodu pod nr SN, handel polskim softem, który jest za free nadal kwitnie, ludzie mają multikonta i tak naprawdę kradną mój soft, bo biorą za instalację kasę. A tych, którzy dają im zarobić nierozumiem, to jest prosta operacja wystarczy tylko chwilę poczytać i wszystko staje się jasne.

• Like 1

Serdeczne dzięki, w takim razie stawiam wirtualkę. 

Pozdrawiam i dzięki za szybką odpowiedź.

BTW. Instalacja jest prosta, ale trzeba tak jak piszesz - minimalnie się zagłębić w temat -> ludzie idą na łątwiznę i nawet nie czytają pierwszego tematu, dla jakiej wersji jest ten soft, a co dopiero instalować recovery i resztę :)

Edited by daniel_t

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...