Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos US_PL 1.0.4 by Kaudii

Recommended Posts

Planuję, ale z tym było mniej pracy, generalnie z ciekawości go zrobiłem zaintrygował mnie multilanguage i auto pauza,  mam już tak naprawdę gotowy od 2-ej w nocy,  ale nie mialem już siły na dalsze działania, jest u mnie na zegarku,  przełączanie języków też działa więc można rzec, że koniec,  ale w domu wieczorem będę dopiero, widzę że @S3V3N też pracuje nad wersją z pl

• Like 2

6 dni i 21h i zostało 11%, tyle było potem podłączyłem do ladowarki, powiadomienia 24h na dobę bez trybu samolotowego

linki do 1.0.4 ponownie dostępne w pierwszym poście, tym razem pełna instalacja wykonuje FR , tak by ci co nie czytają nie narzekali, że wyrzuca błędy

14 godzin temu, Kaudii napisał:

linki do 1.0.4 ponownie dostępne w pierwszym poście, tym razem pełna instalacja wykonuje FR , tak by ci co nie czytają nie narzekali, że wyrzuca błędy

Dostępna jest tylko aktualizacja. Pełny rom jest nadal niedostępny.

wczoraj wieczorem dodawałem oba linki i działały, teraz jestem w pracy nie za bardzo mam jak sprawdzić, mam zablokowany dostęp do Mega, wieczorem zerknę jak będę w domu, sorry za kłopot, ale musisz się wstrzymać

W dniu 23.06.2018 o 14:54, ToxicPlayer88 napisał:

@kulicz5261

Mam ten sam problem co ty i nie wiem o co chodzi z bootloopem którego niby "zainstalowałeś".

Mógłbyś napisać jak dokładnie rozwiązałeś problem?

Edit: Resetowałem zegarek i parowałem go aż przestało wysypywać launcher, zresetowałem zegarek do ustawień fabrycznych poraz pierwszy, wysypało mi jakąś apke, zresetowałem poraz drugi i nic już nie wywala. 

tu jest rozwiązanie

Na screenach z 4 strony widziałem Auto-pauzę i zmianę języków. Tutaj pytanie - czy ta udostępniona wersja posiada te funkcje czy będzie to dopiero w kolejnej?

u mnie wszystko działa :) jak na razie :) wgrywane 30 min temu :) 

Dzięki wielkie za wstawkę

na piwko też poleci :)

Pozdro

Witam

Jestem nowy, ale w miarę obyty z tego typu tematami. Mam mały problem z wgraniem tego ROMu, mianowicie przy wgrywaniu najpierw mam komunikat, że ROOT już jest a po przygotowaniu softu komunikat, że ROOTa nie ma i brak możliwości wgrania.

Watch odblokowany, wszystkie kody generują się poprawnie.

Edited by stanislawp

Na jaki rom instalujesz? Wrzuć sreen z tym błędem. Nikt nie miał tego problemu a wróżyć nie umiemy.

P.S

Jednak na szybko w filiżance po kawie ułożył mi się napis z fusów...  użyj innego kompa.

• Haha 2
  • Confused 1

Opis wydawał mi się całkiem kompletny , ale skoro potrzebne obrazki to proszę.

ROM 2.3.0.8

Z innym kompem będzie ciężko. Mam służbowy, ale bez admina.

Bez tytułu.jpg

Bez tytułua.jpg

Rozumię że bootloader odblokowany...

W cmd wpisz "adb root" i wrzuć sreen.

Dałem radę. W innym wątku przewinął się ten temat - instalator na początku błędnie wykrywał ROOTa i nie rootował urządzenia. Po wrzuceniu plików do zegarka już poprawnie krzyczał o brak ROOTa. Pomogła aktualizacja stockowej wersji softu (aktualnie do 2.3.4.0) i już na początku nie mam info: ROM .... jest już z ROOTem. Soft PL wgrany.

Jeszcze tylko błąd HM coś tam coś tam i gotowe.

• Like 1

dziwne bo ja przed chwila wgrałem i mam 1.0.4 i korzystałem z tego samego instalatora, a zrobiłeś factory reset prze instalacją 1.0.4

Tak, zrobiłem factory reset, ale na instalatorze pojawiło się że uszkodzony plik update.zip, pobrałem jeszcze raz i odpaliłem ponownie instalację. Zobaczymy teraz.

Edit: Instalacja przeszła pomyślnie ale ciągle wyskakuje "niestety, luncher został zatrzymany". Po restarcie zegarka HmDeskClock został zatrzymany. Jakieś porady?

Edited by lisurwis

27 minut temu, lisurwis napisał:

Tak, zrobiłem factory reset, ale na instalatorze pojawiło się że uszkodzony plik update.zip, pobrałem jeszcze raz i odpaliłem ponownie instalację. Zobaczymy teraz.

Edit: Instalacja przeszła pomyślnie ale ciągle wyskakuje "niestety, luncher został zatrzymany". Po restarcie zegarka HmDeskClock został zatrzymany. Jakieś porady?

sparuj zegarek z telefonem, a następnie zrób rozparuj  pomaga

• Thanks 1

ok. 3 razy restart i bootowanie poszło dużo dłużej ale bez błedów "HmDeskClock" ani o luncherze. Zobaczymy dalej czy się nie będzie wysypywał.

Aby nie wysypywały się aplikacje:

adb shell reboot bootloader
fastboot erase cache
fastboot erase data
fastboot reboot

• Thanks 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...