Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos US_PL 1.0.4 by Kaudii

Recommended Posts

@Kaudii z takich jeszcze drobnych rzeczy to w szczegółach kompasu nie mieszczą się sekundy w dł i szerokości geog (może da się to ścieśnić albo zmniejszyć czcionkę?). Zastanawia mnie również czemu na stałe jest wpisane szerokość Pn i Długość Ws (zamiast Ws można dać W), jakbyśmy się znaleźli na drugiej półkuli to już by nie były północna i wschodnia xD Ew jeszcze Zamiast Wysok. powinno się zmieścić tak na oko cały wyraz Wysokość, podobnie obok zamiast powiet. to powietrza - ale to już czepialstwo :D

Pozdro !

kompas.jpg

Edited by snow.leopard

U mnie wygląda to tak i się mieści,  masz jakąś większą czcionkę moim zdaniem, wysokość (m) się nie zmieści ale jeszcze to sprawdzę, o zmianie Ws na W zapomniałem , mea kulpa, co do półkuli to nie ja to wymyśliłem tak jest w oryginalnym sofcie

IMG_20180621_153858.jpg

• Thanks 2

@Kaudii wchodząc w sporty w bieg - Ustawienia - Więcej Ustaw. - pojawia się komunikat: " Niestety, Sporty została zatrzymana". W pozostałych sportach jest ok. I jedna drobnostka w szczegółach pogody przy sile wiatru Zachód jest oznaczony jako Zc a wystarczy Z

To trzeba poprawić w aplikacji na telefonie by było Z a nie Zc., kwestie biegu już sprawdzam

potwierdzam błąd w aplikacji sporty, muszę to sprawdzić o co kaman , na 1.0.3 z tego co pamiętam było ok, nie wiem co się stało nic nie zmieniałem

ok, aplikacja sporty naprawiona, błąd już nie występuje, poprawiłem też aplikację kompas czy tak może być @snow.leopard ?

IMG_20180621_210812.jpg

postaram się jeszcze dzisiaj dać poprawioną wersję w pierwszym poście, o czym was poinformuję

nie nie mogę bo tej kwestii jeszcze nie opanowałem, to jest poprawiona wersja zapamiętuje wszystkie dane,

12 minut temu, waldemar77 napisał:

Nowy rom dla dwuch aplikacji? Nie możesz patcha wydać?

przecież nie instalowałeś mojego Romu więc w czym ci to przeszkadza ?

w pierwszym poście wersja z poprawionymi aplikacjami Sporty i Kompas

Edit:

Udało mi się ogarnąć plik aktualizacji, niebawem do pierwszego postu dorzucę również instalator aktualizacji, instalacja zdecydowanie szybsza :D  

Dzięki @waldemar77 za zmobilizowanie mnie do tego by w końcu się z tym uporać

Edit 2:

Instalator Update w pierwszym poście - na szybko przebudowałem instalator więc wygląda jakby instalowało cały ROM - następnym razem instalator będzie właściwie informował

• Like 3

Hej

Jestem tu nowy, proszę o pomoc.

Kupiłem zegarek z chińskim menu.

Odblokowałem zegarek.

Po uruchomieniu z kodu QR zainstalowałem apke na tel. (z google play w angielskim)

Po sparowaniu z tel (i tu chyba bład zaktualizowałem) do 2.0.24.0.

Następnie ściągnąłem rom z tego posta.

rozparowałem apkę z tel, i zacząłem instalację.

po zainstalowaniu  wszytko było ok.

Zeskanowałem kod qr i połączyłem apke z tel.

Przy połączeniu zapytał czy synchronizować z tym co było wcześniej dałem: tak

I niestety mam teraz komunikat:

niestety Hmdeskclock została zatrzymana

i kolejny niestety launcher została zatrzymana.

Instalowałm ten Rom drugi raz i teraz nie pokazał sie nawet kod qr tylko komunikaty.

Co powinienem zrobić?

Z góry dzięki za pomoc.

W jaki sposób resetuje się do fabrycznych ustawień?

Nie mam dostępu z Apki, nie mam dostępu do zegarka bo ciągle mieli te komunikaty jw.

Po przytrzymaniu górnego przycisku pokazuje się tylko: wyłącz/reset/powrót.

Po resecie jest to samo.

Zainstalowałem bootloop i działa

dzięki za pomoc

Edited by kulicz5261
bootloop

Jeśli zainstaluję 1.0.4 to muszę update też zainstalować?

Ok już iwem, że nie :)

Edited by audiqa

kilka następnych poprawek zrobionych w plikach językowych, kilka poprawiono

22_06.2018-22-00-45.png.d3e94c190304ca4ac0cba06a47ac2a46.png22_06.2018-22-02-46.png.2e29546e7bab9906d3a747fe049d2b6c.png

A  kilka dodano, miedzy innymi spolszczone Laboratorium i dymki przy jego aktywacji oraz dwa przyciski przy Raportach błędów

22_06.2018-22-01-25.png.889e3f33e6915783484709b586e59991.png22_06.2018-22-01-36.png.1b5d111ab879a3451289223ff93304f2.png22_06.2018-22-01-02.png.14356ce54138b04ae644b912cac8f92f.png

Zostanie dodane do następnej wersji

• Like 3

W dniu 18.06.2018 o 08:55, radloc napisał:

up @peanek

pomiar wysokości to jest totalna porażka - zrób sobie prosty test - odpal kompas i kliknij na nim - w widoku szczegółowym masz wyspkość - mimo braku zmiany położenia wysokość po chwili zaczyna skakać od -XX m n.p.m do +YY m n.p.m - jeśli bez ruchu wysokość jest niestabilna to jak może dobrze działać w ruchu? U kolegi co ma Amazfit 1 ten problem w app kompas nie występuje. Teraz pytanie jest następujące - czy to (oby) jedynie wina softu czy też hardware....

W dniu 18.06.2018 o 13:44, nocad napisał:

Mam dwa Stratosy pierwszy CN z wgranym Pl rom'em i drugi US (oryginał). Czasem biegam z dwoma jednocześnie i ten CN ma fatalne wskazania wysokości, ale do wskazań US nie mam większych zastrzeżeń. Dlaczego tak jest? ja nie wiem.

Dzięki za odpowiedź Panowie, nie mam niestety powiadomień. 

Jeśli na US wydaje się OK, to na CN to musi być kwestia oprogramowania. W Amazfit-cie 1 nikt raczej nie zgłaszał takich problemów, a to te same czujniki... Trzeba czekać na odpowiednią aktualizację. Chyba byliśmy przygotowani na fakt, że sprzęt ( a raczej soft)  będzie cierpiał na "syndrom wieku dziecięcego" :)

@kulicz5261

Mam ten sam problem co ty i nie wiem o co chodzi z bootloopem którego niby "zainstalowałeś".

Mógłbyś napisać jak dokładnie rozwiązałeś problem?

Edit: Resetowałem zegarek i parowałem go aż przestało wysypywać launcher, zresetowałem zegarek do ustawień fabrycznych poraz pierwszy, wysypało mi jakąś apke, zresetowałem poraz drugi i nic już nie wywala. 

Edited by ToxicPlayer88

muszę zrobić odniesienie do języka PL z ustawień bo póki co to tylko pusty wpis, bez powiązania, ale pracuje nad tym

cześć

Jestem tu nowy i chciałem skorzystać z spolszczenia mojego nowego nabytku - amazfit 2 stratos, pytanie mam czy ten ROM działa z wersją Angielską oraz w którym miejscu są pliki do pobrania na tej stronie bo nie mogę znaleźć żadnego odnośnika

Z góry dziękuję za odp

witam ponownie

Spojrzałem na pierwszy post :) i znalazłem instalkę, zainstalowałem (na odblokowanym)

Wszystkie komunikaty miałem ok i że poprawnie itp i całość poszła do momentu aktualizacji aplikacji

teraz w kółko mi się kręci aktualizacja i pisze "niestety Launcher została zatrzymana" zrestartowałem go i to samo .

Oraz niestety HmDeskClock została zatrzymana

coś źle zrobiłem , ? wgrać jeszcze raz ? da się go uratować ? 

czytałem Wasze posty ale tego nie znalazłem 

Proszę o odp 

Co niektórzy mieli ten błąd i pusali już o tym, zrób FR zegarka i powinno być ok

W związku z tym,  iż większość nie czyta pierwszego postu i opisu instalacji, linki chwilowo usunięte.

Kaudii  nie planujesz jednak budowy romu ale na CN bazie ? Tam jednak dużo więcej nowości. Pozdrawiam 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...