Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Stratos US_PL 1.0.4 by Kaudii


Rekomendowane odpowiedzi

  • Developer

Planuję, ale z tym było mniej pracy, generalnie z ciekawości go zrobiłem zaintrygował mnie multilanguage i auto pauza,  mam już tak naprawdę gotowy od 2-ej w nocy,  ale nie mialem już siły na dalsze działania, jest u mnie na zegarku,  przełączanie języków też działa więc można rzec, że koniec,  ale w domu wieczorem będę dopiero, widzę że @S3V3N też pracuje nad wersją z pl

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2018 o 14:54, ToxicPlayer88 napisał:

@kulicz5261

Mam ten sam problem co ty i nie wiem o co chodzi z bootloopem którego niby "zainstalowałeś".

Mógłbyś napisać jak dokładnie rozwiązałeś problem?

 

Edit: Resetowałem zegarek i parowałem go aż przestało wysypywać launcher, zresetowałem zegarek do ustawień fabrycznych poraz pierwszy, wysypało mi jakąś apke, zresetowałem poraz drugi i nic już nie wywala. 

 

tu jest rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy, ale w miarę obyty z tego typu tematami. Mam mały problem z wgraniem tego ROMu, mianowicie przy wgrywaniu najpierw mam komunikat, że ROOT już jest a po przygotowaniu softu komunikat, że ROOTa nie ma i brak możliwości wgrania.

Watch odblokowany, wszystkie kody generują się poprawnie.

Edytowane przez stanislawp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem radę. W innym wątku przewinął się ten temat - instalator na początku błędnie wykrywał ROOTa i nie rootował urządzenia. Po wrzuceniu plików do zegarka już poprawnie krzyczał o brak ROOTa. Pomogła aktualizacja stockowej wersji softu (aktualnie do 2.3.4.0) i już na początku nie mam info: ROM .... jest już z ROOTem. Soft PL wgrany.

 

Jeszcze tylko błąd HM coś tam coś tam i gotowe.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kaudii® odpiął i zablokował ten temat
  • Kaudii® odblokował ten temat

Tak, zrobiłem factory reset, ale na instalatorze pojawiło się że uszkodzony plik update.zip, pobrałem jeszcze raz i odpaliłem ponownie instalację. Zobaczymy teraz.

Edit: Instalacja przeszła pomyślnie ale ciągle wyskakuje "niestety, luncher został zatrzymany". Po restarcie zegarka HmDeskClock został zatrzymany. Jakieś porady?

Edytowane przez lisurwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer
27 minut temu, lisurwis napisał:

Tak, zrobiłem factory reset, ale na instalatorze pojawiło się że uszkodzony plik update.zip, pobrałem jeszcze raz i odpaliłem ponownie instalację. Zobaczymy teraz.

Edit: Instalacja przeszła pomyślnie ale ciągle wyskakuje "niestety, luncher został zatrzymany". Po restarcie zegarka HmDeskClock został zatrzymany. Jakieś porady?

sparuj zegarek z telefonem, a następnie zrób rozparuj  pomaga

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...