Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Stratos US_PL 1.0.4 by Kaudii


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że ew do rozważenia w następnej wersji:

1. w kompasie prawidłowo opisać kierunki (Pn, Pd, W, Z)

2. zamiast Progn.pogody dać po prostu Pogoda (w szczegółach pogody kierunek wiatru analogicznie do kompasu)

3. W Alarm - Nowy Alarm, zamiast Edycja Czasu to Edytuj Alarm albo Ustaw Alarm albo Dodaj Alarm

:P

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kaudii napisał:

Niestety nie posiada, wkradł się błąd i screen pochodzi z innego romu.

Nie wiem czy nie wrócę jednak do romu na bazie CN, bo auto pauzy też mi brakuje , 

Myślę, że dobry pomysł o pracy na bazie CN wersji. Na hiszpanskim htcmania Saratoga właśnie pracuje wciąż na bazie dev CN i tam co chwila pojawiają się aktualizacje i ciekawe funkcje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

tej opcji nie sprawdzę nie mam pasa i nie mam zamiaru kupować, mi pomiar tętna z nadgarstka wystarczy, co do Romu na Bazie CN to muszę się zastanowić

Edit:

Proszę o info osoby posiadające iPhone czy wszystko z parowaniem i działaniem z aplikacją jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, lp78 said:

W CN jest autopauza,  info głosowe,  pacemaker. Wciąż nie działa wyłączanie pomiaru tętna w zegarku w przypadku biegu z pasem hr niestety.

W najnowszej wersji CN 2.0.22.0 dev możesz wyłączyć PPG ale tylko dla "Trail Run".

Generalnie brakuje tutaj dobrej wersji bazującej na aktualnych CN dev, które wprowadzają nie raz sporo ciekawych funkcji.

Edytowane przez Maryn
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc. Próbuję wgrać ten ROM, bazujący na wersji 2.3.2.8 ale po wpisaniu wygenerowanego kodu instalator informuje, że "PODALES BLEDNY KOD". Kod do tego romu wygenerowałem kilka razy i oczywiście jest ten sam, choć nie za każdym razem podczas próby instalacji kod jest generowany (raczej częściej nie jest generowany albo jest komunikat "Użytkownik nie jest zalogowany" - mimo, że jestem zalogowany na forum). Proszę o podpowiedź co robię źle, ponieważ poczytałem trochę i nie znalazłem rozwiązania problemu.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kaudii® odpiął i zablokował ten temat
  • Kaudii® odblokował i przypiął ten temat
  • Kaudii® odpiął ten temat
  • Kaudii® zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ogłoszenia


×
×
  • Dodaj nową pozycję...