Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

Pewnie już wiecie ale... Na tym romie i apce amazmod działa sklep z tarczami :) pobrał zainstalował i działa 

Screenshot_2018-06-23-20-46-20-343_com.huami.watch.hmwatchmanager.png

Wiem że temat nie o tej apce ale możesz rozwinąć myśl? Póki co widzę podwójne powiadomienia z YT (nie wiem czemu raz dostaje 1 a raz 2-3)

jakiś czas temu używałem tej apki i od tego momentu miałem problem z odrzuceniem połączenia i jeszcze coś było,

Powiadomienia z YT rozwiązałem tak że... wyłączyłem tylko denerwowaly. Tak to póki co działa nawet stabilnie. Swoją drogą szkoda że nie można zrobić tak by dostając wiadomość z messengera wyświetlały się zdjęcia kontaktu, to jedyna rzecz której mi brakuje. 

Witam

Czy można odświeżyć link do pobrania ? od rana próbuję pobrać i wyskakuje co chwilę jakiś błąd... i komunikaty pliku nie znaleziono

Dzięki

Pozdrawiam

8 minut temu, Kaudii napisał:

Linki działają i działały cały czas, nic się z nimi nie stało 

Cały czas mam ten sam komunikat..

W jaki sposób mogę pobrać Rom ? 

WOS.PNG

przyjrzę się temu ale u mnie tylko na jednej tarczy pokazały się chińskie znaczki, na reszcie nie widziałem, ale posprawdzam jeszcze raz wszystkie, ten znaczek to za każdym razem jest na zablokowanym ekranie czy tylko czasami ?

Ta sama tarcza co ja wstawiłem fotkę parę stron wcześniej. Po jakimś czasie znaczek chiński znika, by znowu się pojawić. Tylko na tej tarczy jest problem. 

zerknę na to ale kojarzę że na PF też tak było, ale nie kojarzę z czego to wynikało, popatrzę

Po załamce naszym przegranym meczem, patrząc na wasze nowe "rozeWgranie," na twarzy maluje mi się uśmiech :D jednak wieczór nie jest stracony!! Miłego wieczoru życzę. 

A w kompasie chyba ciśnienie nie działa, nie zmieniają się wartości. Czyściłem cache i data- nie pomogło

@mickarp włącz kompas i wybierz ekran z ciśnieniem oraz zduś zegarek pałacami (tył <-> ekran), zobacz czy się zmienia.

Tak, tak wiem- robiłęm to i ciśnienie się nie zmienia, robiłem reset itp i cały czas taka sama wartość 1016.31. Przed updatem do 1.1.3 było ok.

zupełny laik ze mnie ale próbuje sam zmienić rom na wersję z polskim językiem. Doszedłem do miejsca w którym mam odblokowany bootloader.Z skąd mogę pobrać WOS 2.0 PL 2.6.1.0 by Kaudii, ? 

Zainstalowany i pięknie śmiga.
Troche dziwna czcionka przy powiadomieniach bo wyglada jakby jedna literka byla wyżej inna niżej ale to kwestia gustu. I powiadomienia z messengera czasami zamiast treści mam powiadomienie, że okno czatu jest aktwne czy coś tam o oknie konwersacji. 

Tak czy siak, wielkie brawo dla każdego kto przyczynił się do powstania tego ROMu a przede wszystkim dla @Kaudii!!

Ja nie wiem jak wam ale mi po 3 dniach i 8 h od naładowania mam 6 %, baterii. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...