Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

W moim przypadku przy trybie jazdy rowerem problem jest z wysokością, głosy są po chińsku... Resetowałem zegarek do domyślnych ustawień.

około połowa głosów jest po polsku reszta po chińsku, gdzieś mam głosy angielskie to wrzucę zamiast Chińskich, z tego co wiem @k2002 kończy nowe głosy Pl więc w nowej wersji będą zaktualizowane,

Kwestia pojawiających się chińskich napisów , proszę o info na jakiej tarczy i najlepiej jakieś foto zrobić i zapodać bym wiedział co mam odszukać, bo ja u siebie tego nie zaobserwowałem

jestem już po kilu dniach testów. Póki co soft bardzo stabilny.

Takie drobne mankamenty:

- jest tryb piłki nożnej ale sama Strava nie importuje tej aktywność bo chyba jej nie wspierają oficjalnie.

- pomiary tętna są wyższe w porównaniu do PF o np. podczas jazdy na rowerze. W miarę znam swój organizm i wiem kiedy wchodzi na wyższe obroty ;) Jutro zbadam to dokładnie bo wtedy mogłem mieć opaskę za luźno.

- podczas szczegółowego podglądu snu  nie pokazują mi się grafy z danego dnia. W podsumowaniu bez szczegółów wszytko jest ok.

Edited by godeath

Mi chińskie znaczki pojawiały się na zablokowanej tarczy. Jednak magicznie teraz przestały się pokazywać. Mam dziwne wrażenie że rom musi się ułożyć. Jeśli chodzi o czas działania to po 6 dniach zostało mi jeszcze z 15 procent baterii. I tak jak w przypadku pf od 50 procent bateria leci w oczach. 

U mnie działa, raz miałem taki problem, pomógł MiFlash telefonu, któraś wersja Miui namieszała, po tym zabiegu wszytko wróciło do normy i działa do tej pory, factory reset zegarka i telefonu nie pomagał,  ale z tego co wiem nie u wszystkich to pomaga 

W tłumaczeniu jest coś takiego: "Siedzisz zbyt długo.." dokładnie nie pamiętam ale wiem że na końcu nie  ma podanego czasu. Jak będę znów zbyt długo siedział to podeślę zdjęcie 😝

Edited by dancake

Prawie wszystkie głosy po polsku. Reszta po angielsku (raczej dotyczą Stratosa, więc na Pace i tak ich nie usłyszymy). 

Wygenerowane za pomocą nowszego syntezatora mowy. Wydaje mi się, że są bardziej realistyczne. Dodatkowo głośność jest wyższa niż poprzednio.

Podczas testowania zauważyłem błąd. Nie ma powiadomień co 3 km, zarówno głosowych jaki i tekstowych na wyświetlaczu zegarka. Podsumowanie jest co 1, 2, 4, 5, 7 km itd. ale to raczej nawet w wersji oryginalnej nie działa poprawnie...

Proszę o umieszczenie głosów w nowej wersji ROMu.

Dla niecierpliwych w załączniku apka do pobrania i wgrania np AndroidCommanderem.    

NewWearSport.apk

• Like 7
  • Thanks 3
  • Haha 1

właśnie instaluje, za pare dni dam znać jak romik :D

a jest apka w wersi pl na telefon, w sensie że najnowsza, stara nie mogła się sparować z zegarkiem, więc narazie mam eng, jak nie ma to trudno :<

Edited by gajoss

Głosy są ekstra :) dużo lepsze niż poprzednie, testowałem w trybie bieg według mnie ok, natomiast w trybie bieg w terenie przy ustawieniach domyślnych po 1 km zegarek zawibrował i wyświetlił czas, ale głosów żadnych nie było...

Aha dla tych co mają problem pomiarem wysokości na wos 2.0 obojetnie czy od @Kaudii czy z xda trzeba zrobić:

adb shell reboot bootloader 
sudo fastboot erase cache
sudo fastboot erase data
sudo fastboot reboot

też miałem z wysokością i po tym zabiegu problem znikł.

Dzięki @Kaudii i @k2002 kawał dobrej pracy :) 

Kolejne ładowanie i obecnie już 6 dni na 1 lądowaniu a tu jeszcze zostało 23 procent! Więc super sprawa ciekawe czy na 23% dociagne do 7 dni :P na PF taki wynik to w strefie marzeń został. Co do samego działania. Nie widzę by coś przycinalo etc. Działa wszystko tak jak powinno. Że 2 razy miałem sytuację że zegarek mimo tego że leżał sam się podswietlil(bez powodu bo nie było powiadomienia) i chyba raz w nocy sam z siebie zaczął wibrowac. 

W dniu 20.06.2018 o 23:41, k2002 napisał:

Prawie wszystkie głosy po polsku. Reszta po angielsku (raczej dotyczą Stratosa, więc na Pace i tak ich nie usłyszymy). 

Wygenerowane za pomocą nowszego syntezatora mowy. Wydaje mi się, że są bardziej realistyczne. Dodatkowo głośność jest wyższa niż poprzednio.

Podczas testowania zauważyłem błąd. Nie ma powiadomień co 3 km, zarówno głosowych jaki i tekstowych na wyświetlaczu zegarka. Podsumowanie jest co 1, 2, 4, 5, 7 km itd. ale to raczej nawet w wersji oryginalnej nie działa poprawnie...

Proszę o umieszczenie głosów w nowej wersji ROMu.

Dla niecierpliwych w załączniku apka do pobrania i wgrania np AndroidCommanderem.    

NewWearSport.apk

any help?

Starting operation...

[1/1] Installing app: NewWearSport.apk
pkg: /data/local/tmp/NewWearSport.apk

Failure [INSTALL_PARSE_FAILED_UNEXPECTED_EXCEPTION]

3997 KB/s (7196992 bytes in 1.758s)

• Thanks 1

4 minuty temu, decha napisał:

any help?

Starting operation...

[1/1] Installing app: NewWearSport.apk
pkg: /data/local/tmp/NewWearSport.apk

Failure [INSTALL_PARSE_FAILED_UNEXPECTED_EXCEPTION]

3997 KB/s (7196992 bytes in 1.758s)

adb root
adb remount
adb push -p NewWearSport.apk system/app/NewWearSport
adb remount
adb reboot

• Like 2

bo tak się tego nie instaluje, trzeba podmienić w zegarku za pomocą Android Commandera albo jak @rcienio ci powyżej napisał

można jeszcze użyć toolsa od @Lector z forum

• Like 1

W pierwszym poście dodane update z wersji 1.1.2 do 1.1.3 , wnosi kilka poprawek w 6 aplikacjach, jak Pogoda, Sporty, Zegarek, Ustawienia, Kompas, dodano kilka tłumaczeń jak np. w Laboratorium, część poprawiono, w Sporty dodano nowe dźwięki od @k2002 - dzięki wielki, zapraszam do aktualizacji

• Like 1

Poprawka wgrana bez najmniejszych problemów :) Kawał dobrej roboty ponownie. Dzięki.

Przy zablokowanym zegarku chińskie znaki się pojawiają... Przy odblokowanym nie ma tego problemu.

IMG_20180623_142833.jpg

Hejka, ROM jest świetny.

Mam tarcze defaultową, po 15-20 minutach mam spadek w baterii -10%

Jakieś rady?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...