Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] WOS 2.0 PL 2.6.1.0 by Kaudii


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kristofeus napisał:

Dzięki za super rom ale mam jedno pytanie jak odinstalować te chińskie aplikacje jak alipay itp.?

Wiem że na forum jest poradnik ale jakoś mi to nie chce działać 

Działa na 100%, przed chwilą odinstalowałem Ximalayasound i Alipay

Edytowane przez vladpal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 358
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Developer
1 godzinę temu, solak napisał:

Wiem że gdzieś już był poruszany temat ale nie mogę go odnaleźć. Po instalacji WOS nie mam możliwości odrzucenia połączenia, czy wyciszenia telefonu. 

Zegarek przestaje wibrować i ginie powiadomienie, ale telefon nic z tego sobie nie robi:/

to nie wina ROMu tylko telefonu, może potrzebny mu Factory reset, sprawdziłem przed chwilą na dwóch Pace swoim i syna i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kristofeus napisał:

Dzięki za super rom ale mam jedno pytanie jak odinstalować te chińskie aplikacje jak alipay itp.?

Wiem że na forum jest poradnik ale jakoś mi to nie chce działać 

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/how-to-uninstall-apps-t3670760

tu masz link. Ja z tego korzystam i jest ok. 

  • Lubię to 19
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lector napisał:

Sprawdź czy masz ROOTa.

gorzej, mam boota zablokowanego xD Pamiętam, że przyszedł mi w wersji gdzie jeszcze nie blokowali boota, szybko wgrałem PACEfieda i święto. Gdzieś po drodze musiał się zablokować cham :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny soft działa prawie bez zarzutu proszę o sprawdzenie czy po zmianie podświetlenia na białe nie działa na uniesienie nadgarstka/ręki  (ustawienie przy bieganiu)

 

Co do parowania problem miałem problem przy iphonie i dopiero parowanie z innym iphone lub usuniecie aplikacji i instalacja ponownie pomogło, nie pomagał factory reset zapominanie bluetooth parowanie z androidem. Pamiętać przed wgranie UNPAIR.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, TonyM napisał:

gorzej, mam boota zablokowanego xD Pamiętam, że przyszedł mi w wersji gdzie jeszcze nie blokowali boota, szybko wgrałem PACEfieda i święto. Gdzieś po drodze musiał się zablokować cham :P

PACEfied też blokuje boot żeby nic przypadkowego się nie zrobiło. Tyle, że ma root-a więc potem może to ominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft naprawdę dobry, działa stabilnie i chyba nieco dłużej trzyma baterię niż oryginalny - po 3 dobach przy włączonych powiadomieniach (oraz automatycznym trybie samolotowym od 23:30 do 6:30) mam 54% baterii więc idzie na wynik ponad 6 dób ????

Jedyne co mnie nieco zadziwia to że czasami po wejściu 1-szy raz w daną opcję (np. wybór aktywności) na ułamek sekundy pojawiają się chińskie napisy, które potem zmieniają się na polskie. Na oryginalnym z językiem angielskim nie miałem tak. Ale to raczej kosmetyka niż usterka. Brawo cały zespół przygotowujący ROM! ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych:
Odblokowanie boota do końca nie pomogło (dalej ten sam błąd na końcu instalacji (root zainstalowany)).
Odblokowanie boota umożliwiło jednak zainstalowanie najnowszego PACEfieda, po jego instalacji proces wgrywania WOS 2.0 PL przebiegł pomyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a nawet 2.

1. Czy u kogoś z Was podczas biegania gdy ustawimy żeby alarmował o niskim tempie słyszycie głos po chińsku zamiast po polsku??

2. Gdy korzystałem z wersji 2.0.6.12 z xda komunikaty głosowe po angielsku zawierały w sobie informacje, że pokonałem 1km czy tam ileś i jakie miałem tempo a w tym ROMie miły głos pani informuje ze pokonałem jakiś tam dystans i mówi ostatnie tempo... i tyle nie podaje czasu ani nic. Czy ktoś może to sprawdzić, czy tylko ja tak mam??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bigl napisał:

Jedyne co mnie nieco zadziwia to że czasami po wejściu 1-szy raz w daną opcję (np. wybór aktywności) na ułamek sekundy pojawiają się chińskie napisy, które potem zmieniają się na polskie. Na oryginalnym z językiem angielskim nie miałem tak. Ale to raczej kosmetyka niż usterka. Brawo cały zespół przygotowujący ROM! ????

To ciekawe u mnie coś takiego nie występuje. Zawsze jest po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, TonyM napisał:

Dla potomnych:
Odblokowanie boota do końca nie pomogło (dalej ten sam błąd na końcu instalacji (root zainstalowany)).
Odblokowanie boota umożliwiło jednak zainstalowanie najnowszego PACEfieda, po jego instalacji proces wgrywania WOS 2.0 PL przebiegł pomyślnie.

A masz numer seryjny w zegarku?

Tak jak sprawdzasz czy bootloadera jest odblokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

około połowa głosów jest po polsku reszta po chińsku, gdzieś mam głosy angielskie to wrzucę zamiast Chińskich, z tego co wiem @k2002 kończy nowe głosy Pl więc w nowej wersji będą zaktualizowane,

Kwestia pojawiających się chińskich napisów , proszę o info na jakiej tarczy i najlepiej jakieś foto zrobić i zapodać bym wiedział co mam odszukać, bo ja u siebie tego nie zaobserwowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kaudii® odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...