Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

Jeżeli podałeś kod to na 100% był zły :P

PS

W pierwszym poście jest filmik jak przebiega poprawna instalacja.

13 minut temu, Lector napisał:

@espresso daj tak

adb shell reboot bootloader
fastboot devices

wykrywa zegarek, jak nie zmień sterowniki.

Bo na moje zegarek traci komunikacje we fastboot, może być problem z generowaniem kodu (brak przekazania numeru seryjnego), po drugie kopiowanie plików na zegarek powinno być po za fastboot. A Ty piszesz ze ma ciągle fastboot.

Trochę nie mam pojęcia jak to jest z tymi sterownikami ale wpisałem to co proponowałeś :

C:\adb>adb shell reboot bootloader
'adb' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

C:\adb>adb shell rebootbootloader
error: device '(null)' not found

Zegarek normalnie działał? Tzn nie był we fastboot, tylko pokazywał zegarek lub kod qr ewentualnie się uruchamiał system?

Wyświetlał jedynie kod gr lub poziom naładowania baterii. Moim zdaniem te podane komendy nic nie dały ponieważ ADB nie widzi zegarka: 

C:\adb>adb devices
List of devices attached
47181c10        offline

error: device offline

Może poczekam na aktualizację wosa bo powoli brak mi sił ;) 

Nic nie da czekanie, szukaj i pobierz nowe - inne ADB.

U mnie instalacja przebiegła bez problemów. Miałem 1.2.51 PL potem aktualizacja z poziomu zegarka do 2.6.012 a następnie 2.6.10 jak zegarek zgłosił że takowa jest (nie mogłem się doczekać na wersję PL) wszystko było w CN, potem zmieniłem na EN. A na to wgrałem 2.6.10 PL zgodnie z instrukcją z pierwszego postu i wszystko śmiga aż miło. 

ROM się ściągnął, kod wygenerował, sama instalacja to tylko formalność. Wielkie dzięki, super praca. 

40 minut temu, espresso napisał:

Wyświetlał jedynie kod gr lub poziom naładowania baterii. Moim zdaniem te podane komendy nic nie dały ponieważ ADB nie widzi zegarka: 

C:\adb>adb devices
List of devices attached
47181c10        offline

error: device offline

Może poczekam na aktualizację wosa bo powoli brak mi sił ;) 

Mi to wygląda na brak sterowników lub jakiś błąd w sterownikach. Na forum jest narzędzie zrobione do wgrywania romow, aplikacji itp tam też jest sekcja instalacji sterowników, może warto sprawdzić co jest nie tak. 

Tu masz linka 

Edited by ukey
  • Thanks 1

znalazłem błąd powodujący brak możliwości zrobienia ustawień fabrycznych z poziomu zegarka jak i aplikacji, jak wszystko dobrze pójdzie to dzisiaj będzie aktualizacja, do wersji wolnej od tej przypadłości

@Kaudii i to jest bardzo dobra informacja :)  Mam nadzieję, że dzisiaj mój pace dostanie nowy os bo wstrzymuje się od instalacji wersji z wadą :) Chodź pewnie i tak bym factory reseta nie używał :] ale lepiej mieć bez wady.

Proszę o info osoby posiadające iPhone czy wszystko z parowaniem i działaniem z aplikacją jest ok

Jestem pod ogromnym wrażeniem  :).

Faktycznie nie działa factory reset, ale to drobnostka, czekam cierpliwie na aktualizację ;)

Dziękuję całej Ekipie za Waszą pracę.

Idę testować i jarać się dalej starym, nowym zegarkiem :D

Pobrałem z pierwszej strony plik instalacyjny ale krzyczy "Stary instalator!". Co robię źle?St

Edit: Widzę, że wyszła nowa wersja w momencie jak próbowałem zainstalować xD

fcsdvfsdvary instalator!"

Edited by Benucci

w poniższym poście poprawiona wersja do pobrania, stara wersja jest już nie aktywna, kilka poprawek w tłumaczeniu zgodnie z sugestiami, oraz naprawiony błąd rozparowania (w aplikacji) i powrotu do ustawień fabrycznych (zegarek)

• Like 2
  • Thanks 2

wiem widziałem :D  , chciałem na zegarek syna wrzucić od razu ale się powstrzymałem :D

26 minut temu, Kaudii napisał:

wiem widziałem :D  , chciałem na zegarek syna wrzucić od razu ale się powstrzymałem :D

zaraz będę wrzucał ;) unpair zrobić przed instalcją? tak z ciekawości strava działa czy będę królikiem? ;)

Macie jakiś sposób na podwójne powiadomienia z aplikacji? Pobrałem ten soft z myślą, że może tu już jest to naprawione ale jednak nie ;/

2 godziny temu, Kaudii napisał:

Strava powinna działać, o ile masz apke z GP

nie da się sparować z aplikacją z GP. Każę ściągnąć chińską.

edit. sparowałem z chińska potem instalka z GP

Edited by godeath

5 godzin temu, Benucci napisał:

Macie jakiś sposób na podwójne powiadomienia z aplikacji? Pobrałem ten soft z myślą, że może tu już jest to naprawione ale jednak nie ;/

To nie wina softu, ani aplikacji Amazfit, jmoim zdaniem kwestia telefonu i aplikacji na nim, nigdy nie miałem takiego problemu, na żadnym sofcie 

Parowanie z aplikacją z GP na pewno działa, wspiera ona ten soft, fakt sprawdzałem tylko logowanie przy użyciu konta Xiaomi i WeChst, pozostałe konta też mam ale do tego celu ich nie używam i nie sprawdzalem.

Sprawdziłem przed chwilą i parowanie z aplikacją oryginalną z GP na koncie Xiaomi jak i za pomocą konta Facebook działa prawidłowo, więc nie wiem o czym mowa.

9 godzin temu, Benucci napisał:

Nigdy nie było problemów z podwójnymi powiadamianiami, sprawdź czy jakaś aplikacja nie dubluje powiadomień.

Poprawiony WOS 2.0, wgrany. Jestem ciekaw czasów, na starym PF miałem ponad 4 dni.

Edited by Kri$

U mnie instalacja staje na Instalacja ROOT i nie idzie dalej. Czasami pójdzie do momentu że zainstalowany rom ma root i też staje. Próbowałem na dwóch komputerach i bez różnicy. 

Zostało mi coś do zrobienia poza reinstalacją sterowników?

15 minut temu, chudybws napisał:

U mnie instalacja staje na Instalacja ROOT i nie idzie dalej. Czasami pójdzie do momentu że zainstalowany rom ma root i też staje. Próbowałem na dwóch komputerach i bez różnicy. 

Zostało mi coś do zrobienia poza reinstalacją sterowników?

A rozparowałeś zegarek z telefonem przed instalacją?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...