Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

U mnie nie otwiera str z kluczem. AV, zapora wyłączone. Sprawdzane pod usb 2.0 i 3.0. Aktualnie jestem na 2.6.1.0 CN, win 10 x64.

6 godzin temu, remuzi82 napisał:

U mnie wyskakuje błąd brak numeru seryjnego . Co jest grane ??

A jaki ROM miałeś wcześniej? Na pełnym PACE 1.2.51, był właśnie błąd kasowało serial. Trzeba wgrać 1.2.50h i sprawdzić czy wrócił.

Nie działa przywracanie zegarka do ustawień fabrycznych. Ekran robi się czarny, trzeba długo przytrzymać power żeby uruchomił się ponownie. Nic się nie dzieje.

• Thanks 1

jeśli potrzebujesz zrobić factory reset, zrób rozparowanie w aplikacji , skutkuje tym samym na zegarku, wieczorem sprawdzę w czym problem,

,

Zegarek miałem rozparowany już przed instalacją. Może da się jakoś przez adb fastboot?

Edited by dancake

Na wygaszonym obok kroków pojawia się chiński znaczek :) obecnie nie mam problemu ze przez 1 2 sek wszystko jest po chińsku. 

1528699424868507434928.jpg

3 godziny temu, Kri$ napisał:

A jaki ROM miałeś wcześniej? Na pełnym PACE 1.2.51, był właśnie błąd kasowało serial. Trzeba wgrać 1.2.50h i sprawdzić czy wrócił.

Mam właśnie PACE 1.2.51

Do Romu wkradł się błąd, nie działają ustawienia fabryczne z poziomu menu i aplikacji Amazfit, wieczorem usiądę do tego i poprawię, aktualizacja zostanie zamieszczona w 1-szym poście

• Thanks 1

2 godziny temu, dancake napisał:

Zegarek miałem rozparowany już przed instalacją. Może da się jakoś przez adb fastboot?

Z tego co pamiętam to

adb root

adb shell

wipe data

Ale głowy nie dam

Reset do fabrycznych z wyczyszczeniem śmieci:

adb shell rm -rf /data/misc
adb shell rm -rf /data/system
adb shell rm -rf /data/user

adb reboot

• Thanks 1

Godzinę temu, Kaudii napisał:

Do Romu wkradł się błąd, nie działają ustawienia fabryczne z poziomu menu i aplikacji Amazfit, wieczorem usiądę do tego i poprawię, aktualizacja zostanie zamieszczona w 1-szym poście

Będzie cały nowy rom do instalacji czy sama poprawka ?? Pytam bo planowałem dzisiaj wieczorem wgrać WOS 2.0

9 minut temu, Kaudii napisał:

jeśli uda się dzisiaj to i tak cały ROM

W takim razie, wstrzymam się z instalacją obecnego :) Zatem czekam dalej

Czy jesteście pewni, że trzeba rozparować z telefonem? ponieważ po tej czynności Windows10 nie widzi zegarka. Po uruchomieniu WOS i wybraniu (enter....1......) aby instalował ROM, brak komunikatu o znalezieniu zegarka. Pytam ponieważ, na stronie TestHub.pl pokazując cały cykl instalacji nie wspomina i nie pokazuje aby rozparować z telefonem. I tak się zastanawiam czy to nie jest ten problem.... Zegarek oczywiście zastał wcześniej odblokowany ;) Poniżej ss z WOS i ADB

aaaaaaaaaaaaaaa.jpg

bbbbbb.jpg

Ja jestem pewien, robiłem tak na dwóch zegarkach, syna i swoim i brak problemów, też mam Win10 x64, zainstaluje się też bez rozparowania czyli bez FR, ale ja nie gwarantuję poprawności pracy

Po rozparowaniu i ponownym uruchomieniu pozostaje na ekranie QR code i na tym etapie wkładam zegarek do stacji (odgłos wykrycia przez Windowsa) po czym uruchamiam WOS... i czekam i czekam i nic.... dobra kolejność ?

Poniżej ss po sparowaniu zegarka z telefonem z programu ADB

cccccc.jpg

Edited by espresso

Ja również rozparowalem zegarek i zacząłem instalacje bez czekania aż się uruchomi. Wszystko poszło sprawnie system Windows 10 x64. A pytanie czy przed instalacją wosa miałeś wcześniejszy program (tam była opcja instalacji sterowników). Da radę dodać tą opcję? 

7 minut temu, ukey napisał:

Ja również rozparowalem zegarek i zacząłem instalacje bez czekania aż się uruchomi. Wszystko poszło sprawnie system Windows 10 x64. A pytanie czy przed instalacją wosa miałeś wcześniejszy program (tam była opcja instalacji sterowników). Da radę dodać tą opcję? 

WOSa mam od dzisiaj i nie miałem go nigdy wcześniej. 

@espresso widzę ze adb wykrywa zegarek, ale czy fastboot też go widzi?

Ja akurat instaluje bez rozparowania :P

Kolejny raz rozparowałem i przystąpiłem do instalacji bez oczekiwania na ponowne uruchomienie (tak jak kolega UKEY). WOS tym razem wykrył zegarek i próbuje instalować, lecz pokazuje error-y i czas na samym dole nie leci :( - na zegarku fastboot...

ddddd.jpg

@espresso daj tak

adb shell reboot bootloader
fastboot devices

wykrywa zegarek, jak nie zmień sterowniki.

Bo na moje zegarek traci komunikacje we fastboot, może być problem z generowaniem kodu (brak przekazania numeru seryjnego), po drugie kopiowanie plików na zegarek powinno być po za fastboot. A Ty piszesz ze ma ciągle fastboot.

U mnie zainstalowało się bez problemu, tzn najpierw ze STOCKfied musiałem zmienić na PACEfied i dopiero wgrać WOS ale sama instalacja poszła bez problemu.

Instalacja powinna pójść na każdym ROMie jaki może być w zegarku.

No to nie poszła, instalator poprosił o klucz z generatora i dalej był restart zegarka a aplikacja do instalacji wyświetliła komunikat że proces zakończony. Nic nie skopiowało na zegarek, sama aplikacja zaś wykryła tylko że zegarek odblokowany i już z rootem oraz jaka wersja jest wgrana.

Edit

Dotychczasowa wersja to 1.3.6 d z tłumaczeniem od Kaudii

Edited by Jaca

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...