Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

Czyli rozumiem że wgrać jeszcze raz oryginał i zrobić ten factory reset z poziomu adb. A mógłbyś coś więcej, jakie komendy itp. Będę wdzięczny. Bo teraz aby działał mi zegarek powtórnie wgrałem WOS-a twoim instalatorem i działa. Chciałbym jednak wrócić do oryginału US czyli 1.3.0n.

Robiłem wszystko wg tego filmiku: 

Czy na końcu przed finalną komendą reboot dać

'rm -rf /data/dalvik-cache'

Czy to chodzi o to w factory resecie czy jakiś inne komendy

To są komendy do resetu:

adb shell reboot bootloader

fastboot erase cache

fastboot erase data

fastboot reboot

• Thanks 1

Te komendy w tym wątku pojawiły się co najmniej już 4 razy, wystarczyło przeczytać wątek, to tylko 15 stron

• Like 1

BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ REWELACYJNEJ EKIPIE!

Okazuje się że „baba” z krwi i kości, bez podstaw ad wierszy poleceń itp, SAMA może odblokować zegarek i zainstalować PL z WASZYMI INSTRUKCJAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

DZIĘKUJĘ RAZ JESZCZE!

PS:jestem też dumna z siebie, bo przez ostatnie 2 tygodnie przeczytałam mnóstwo tajemniczych porad i komend na FORUM, zanim cokolwiek zaczęłam robić...

• Like 3

@Phanula gratulację, na tym to wszystko polega :) żeby dwa razy przeczytać, zrobić krok po kroku jak jest napisane a się uda :) a jak będą problemy to szybko się rozwiążę. Gratulacje i miłego użytkowania. 

• Like 1

W dniu 10.07.2018 o 23:08, Pankrat napisał:

Dokładnie to samo miałem po długiej jeździe rowerem (posty powyżej), myślałem że to jakiś błąd gps, ale to chyba większy problem romu. Po zainstalowaniu nowszej wersji WOS z xda jak na razie zegarek działa prawie ok - tryb chodzenie - gps podczas postoju liczy jakieś dziwne metry (jedząc naleśniki naliczył mi jakieś 500m ;) )

Hej, u mnie pojawił się ów problem również. Przy jeździe na rowerze czy chodzeniu po pewnym czasie pokazuje dystans 0.00 i czas też 0.00 choć przy kliknięciu przycisku widać oryginalny czas. Przy próbie zapisu pokazuje komunikat, że trening za krótki aby zapisać. Z tego co zdążyłem zauważyć to sytuacja taka ma mijesce jeżeli podczas treningu wejdę lub wjadę w miejsce gdzie nie ma można ustalić sygnału GPS. Np ostatnio jechałem przez dłuższy tunel rowerem lub podczas spaceru wszedłem do warzywniaka. Czy ktoś inny miał podobnie?

Robiłem już factory reset, włącz/wyłącz, ale problem pojawia się nadal.

Kto wie co robię nie tak ?

Bootloader odblokowany

ROM 2.8.0.5

2.15Gb

Oryginalna ładowarka i kabel

Error i nic się nie dzieje, po wciśnięciu przez kilka sekund głównego przycisku zegarek wraca do poprzednich ustawień

bo wgrywasz na oryginalny ROM 2.8.0.5 Update_WOS_2.0_PL_1.1.2_to_1.1.3_by_Kaudii a do tego potrzebny jest jak sama nazwa wskazuje WOS_2.0_PL_1.1.2_by_Kaudii  dostępny w pierwszym poście, gratuluję  zrozumienia

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...