Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

W dniu 30.06.2018 o 21:48, Damian napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co robię źle?

dd.png

Ja mam również ten problem.

Bootloader odblokowany co potwierdzałem dwoma narzędziami do sprawdzania.

Sterowniki również dogrywałem.

Zmień gniazdo USB, wyłącz FW.  Zrywa połączenie.

U mnie na to pomagało przemycie alkoholem izopropylowem plus jak wkładałem do stacji to zawsze przekręcałem go w stronę godziny 3 tak pozycja powodowała najbardziej stabilne położenie w stacji i brak zrywania. Ale zaznaczam to się sprawdzało u mnie.

Cześć.

Super poradnik! Jestem posiadaczem amazfita kilka dni i od razu pierwszego dnia udało się wgrać nowy ROM.

Wyłącz firewall i antyvirusa. Przeczyść styki alkoholem izopropylowym.

Umieszczając zegarek w stacji przekręć go w stronę godziny 3. To spowoduje, że zegarek będzie bardziej stabilny i nie będzie gubił połączenia (tak pomagało u mnie)

Witam

Odblokowałem bootloadera, próbuje wgrać ROM i zatrzymuje mi się na czymś takim. Na zegarku wykrzyknik i error. Ktoś może mi pomóc?

Wcześniej był napis "Musi być root"

Próbuję wgrać pierwszy raz i mam problem.

Widziałem, że była instrukcja krok po kroku, ale nie mogę jej odnaleźć.q.thumb.jpg.61bc528be72ad3cabe30b5c85b8f325f.jpgidz

wyłącz i włącz zegarek, przez przytrzymanie przycisku, i sprawdź ponownie, jaka masz wersję softu na zegarku? aby wgrać system zegarek musi mieć uaktywnionego roota

No właśnie nie wiem czy mam jakoś wgrać roota czy on już jest w ROM

W zegarku mam aktualnie ROM Version 2.8.0.5

instalator ma w sobie pliki root-a , powinien wykryć że nie ma ich na zegarku i zainstalować, sprawdź ponownie czy wykrywa roota podczas instalacji czy instaluje

ten błąd ze screena to norma, po instalacji roota zegarek się zrestartował ?

W trakcie instalacji wykrzyknik i error na zegarku i nic nie rusza przez 20 minut

Resetuje zegarek przyciskiem włącz/wyłącz i wraca do życia

a na zegarku re-covery się odpala z paskiem postępu czy też nie czy trójkąt z wykrzyknikiem  jest przed czy po

Tylko to co na screenie

Stoi i nic się nie dzieje

Może oprócz odblokowania bootloadera jeszcze coś zrobić ?

pasek postępu pojawia się dosłownie na 3 sekundy i zaraz trójkąt z wykrzyknikiem

bardzo dziwne, muszę się nad tym zastanowić, jutro zarzucę soft 2.8.0.5 do swojego i sprawdzę instalację , mojego Romu jak przebiega i dam znać, na dzisiaj muszę już spadać.

U mnie instalacja 2.8.0.5 bez problemu i na to wgrałem 2.6.1.0 Pl 

IMG_20180719_235043.jpg

IMG_20180719_235634.jpg

IMG_20180719_235649.jpg

IMG_20180720_000444.jpg

Może głupie pytanie, a ile masz wolnego miejsca na zegarku?

• Like 1

W takim już sam nie wiem o co chodzi. Wolnego miejsca mam dużo, nic nie wrzucałem do tej pory do niego. Wczoraj podczas instalowania wyskoczył mi komunikat "recovery almost completed" i instalowanie się wysypało. Może to przez to ?

Mam tylko odblokowanego bootloadera, może spróbować wszystkiego od początku? Zrobić reset czy coś, dlatego szukam instrukcji co i jak po kolei robić. Czytałem, że coś się wpisuje w adb/fastboot ( adb shell bootloader, albo coś z sd card itp. )

PS. U mnie podczas instalacji ROM-u jest komunikat mkd failed for /sdcard/rom, File exists - u ciebie tego nie widzę

Ten błąd się pojawił u ciebie bo poprzednia instalacja nie usunęła plików i pokazuje to,  nic więcej z tego nie wynika

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...