Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

zależy co masz ustawione, przyjrzyj się temu, może trzeba coś wyłączyć w ustawieniach

Zainstalowałem właśnie na swoim. Instalacja bez problemu, włącznie z aktualizacją. Działa ok. 👍

To mój pierwszy Custom ROM i według mnie jest po prostu świetny! Pozdrawiam! 😃

Macie problem z zliczanie liczby pięter w WOS 2.0 od @Kaudii ? W moim przypadku zliczy  może tylko około 1/3 wszystkiego. Na innym WOS 2.0 np z xda nie sprawdzałem tego, więc nie wiem czy tylko na tym sofcie. W PF 1.2.51 tego problemu nie miałem (może nie było takiej dużej różnicy...). Dajcie znać czy u Was jest taki problem...

jeśli jest z tym problem na WOS to powinno być też na oryginalnym Sofcie, tam jest dodany tylko język PL, nie ma modyfikowanych plików w tej aplikacji, ale dzięki za zwrócenie uwagi , zerknę na swoim Pace, chociaż ostatnio ze Stratosem wojuję

niestety nie, pytanie jak masz poustawiane dodatkowe opcje, bo wszystko ma znaczenie, spisz co jak masz ustawione a pewnie da się to poprawić

Jak dla mnie, jeden dzień to coś nie tak z zegarkiem. No chyba ze codziennie używasz sportów z GPS.

Jakby trzymał normalnie 2-3 dni no to jeszcze sposób użytkowania.

Dzień dobry wszystkim 

Powiem tak po kilku dniach użytkowania. Bateria trzyma 5 dni (co na innych 2 dni Maks), nie zauważyłem braków spolszczenia. No może w budzik ma dni tygodnia po angielsku 😉 wcześniej były u mnie kłopoty z sparowniem zegarka jak się oddalił od telefonu, teraz bez kłopotu nawiązuje polaczenie ponowne. Jedynie po włączeniu ponownie zegarka wywaliło wszystkie aplikacje których nie używam, a nie ma możliwości ich wyłączyć (chyba że źle szukam). Są to między innymi: mi home, TV, FM, alipay.nie ma ich w zarządzaniu aplikacjami. Ktoś może służy dobra rada? 

Jeszcze raz chce podziękować za ciężka pracę nad tym systemem 😊🍺🍻

Screenshot_20180630-092645.png

Jak używasz aplikacji PL na bazie tej z GP to nie ma możliwości wyłączenia widzetow, ale jak zainstalujesz wersję PL na bazie CN dev to tam bez problemu je wylaczysz.

To nie możliwe by w CN dev nie było możliwości wył. Widzetow, u mnie jest to możliwe, a też mam ten soft na Pace i ta samą aplikację 

W info tak mam, plik instalacyjny cn dev. Wolnej chwili przeinstaluje, może pomoże to. POMOGŁOScreenshot_20180630-135941.thumb.png.0c0b5b2d265f59a540e1a12cd3774a20.png

Edited by Marcin

Witam,

Jestem nowy i chętnie przetestuje Wasz soft.

Dziękuję i Pozdrawiam.

Edited by Brax85

moim zdaniem zablokowany bootloader, pokaż info o tym czy jest zablokowany czy nie

Zapewne zablokowany, a oprócz tego wydaje mi się że jest problem że sterownikami.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...