Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] WOS 2.0 PL 2.6.1.0 by Kaudii


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

U mnie barometr działa. Co do romu, miałem na początku problem z drenażem baterii o którym pisałem wcześniej. Obecnie wszystko wróciło do normy (po przeinstalowaniu aplikacji w telefonie oraz factory reset zegarka. po dwóch dniach mam 70% baterii - parę razy w ciągu dnia synchronizacja, wibracje silne, ruch nadgarstka włączony oraz dodatkowo ok. 1,5 h używany gps (chód, bieganie). Jak na razie dla mnie bomba.????

Co do uwag to fajnie by było wywalić w kolejnym update (jak będzie) te chińskie aplikacje (mam je wyłączone ale i tak pojawiają się w ostatnim menu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barometr zaczął działać i GPS, po wyłączeniu zegarka w ustawieniach, a następnie włączeniu z przycisku. Restarty, factory nic nie pomagały.

Barometr pokazuje ciśnienie na aktualnej wysokości, nie jest to pomiar na poziomie 0 m.

Edytowane przez Kri$
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2018 o 08:15, Kri$ napisał:

Barometr zaczął działać i GPS, po wyłączeniu zegarka w ustawieniach, a następnie włączeniu z przycisku. Restarty, factory nic nie pomagały.

Barometr pokazuje ciśnienie na aktualnej wysokości, nie jest to pomiar na poziomie 0 m.

Pomogło też i u mnie. teraz widać zmiany ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższych testach niestety chyba będę zmuszony zmienić rom (w poprzednim takich błędów nie zauważyłem):

1. bardzo długo łapie sygnał GPS - muszę uruchamiać 5-7 razy rodzaj treningu aby załapał gps (widoczność super - telefon łapie fixa bardzo szybko)

2. problem miałem z jazdą na rowerze i autopauzą która po pokonaniu ok. 40 km i kilku postojach (piwko, fotka, jakieś żarcie itp.) nie dało się powrócić do zapisu ścieżki, na dodatek usunęło całkowicie zapis przejazdu. Po restarcie zegarka - kolejne 30 km. udało się przejechać bez większych problemów. Na szczęście to tylko krótka przejażdżka była, przy treningu bym się ????.

Dam mu jeszcze szansę, ale zapobiegawczo dodatkowo pomiary robię telefonem.

edit:

Jednak nie wytrzymałem... zainstalowałem WOS 2.6.2.0 z xda i pięknie za pierwszym razem w kilka sekund łapie gps przed domem.

Edytowane przez Pankrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. 

Dzisiaj podczas treningu zauwazylem, ze nie ma wibracji po przebyciu kolejnego km i tym samym nie pokazuje predkosci sredniej z ostatniego km.

Szukalem i nie moge znalezc gdzie to wlaczyc. Na oryginalnym romie taka funkcja byla. Nie ukrywam ze jest to przydatne.

Czy takie cos jest tylko u mnie ? Bo nie wiem czy niestety nie wracac do oryginalnego romu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, @c-4 a ustawiałeś to ?? bo dziwne by było, że coś się źle wgrało od romu skro proces instalacji przebiegł prawidłowo bez żadnych zastrzeżeń. 

W ciągu dnia przeprowadziłem dwa testy bieg nba 5 i 10 km i przy jednym i drugim treningu nic nie wibrowało co 1km :/ ktoś ma jakieś pomysł, co może być nie tak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rcienio były robione :) Bo parowałem z nowym telefonem, na swoim robiłem przebieżkę na 5 km i zero powiadomień, po factory reset sparowałem z nowym telefonem na nowym koncie amazfita i niestety podczas kolejnego treningu nie było wibracji co 1km z jednoczesnym wyświetleniem średniej prędkości biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowy FW (2.8.0.5) w wersji PL? Właśnie się pojawił:

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/amazfit-pace-official-rom-2-8-t3812650

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/fw-tool-stock-firmware-installers-2017-t3725494/page5

 

Trzeba uważać bo jest to pełne FW (podobnie jak pierwsze z WOS 2.0) więc zgoda kliknięta na zegarku da nam zawsze instalację FW na zegarku.

Edytowane przez bigl
  • Lubię to 13
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, szablix napisał:

@rcienio były robione :) Bo parowałem z nowym telefonem, na swoim robiłem przebieżkę na 5 km i zero powiadomień, po factory reset sparowałem z nowym telefonem na nowym koncie amazfita i niestety podczas kolejnego treningu nie było wibracji co 1km z jednoczesnym wyświetleniem średniej prędkości biegu.

A to próbowałeś ?

adb shell reboot bootloader

fastboot erase cache

fastboot erase data

fastboot reboot

Edytowane przez rcienio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, rcienio napisał:

A to próbowałeś ?

adb shell reboot bootloader

fastboot erase cache

fastboot erase data

fastboot reboot

Nie tym sposobem nie robiłem, zobaczymy jak żonie będzie przeszkadzało to wykonam, jak nie to odpuszczę, niech rom sobie chodzi tak jak chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dłuższych treningach (1h10m+) z użyciem "Orbitrek" na ekranie pokazuje prawidłowy czas, ale podczas kończenia treningu otrzymuje komunikat, że trening był zbyt krótki i mam tylko dwie opcje do wyboru, albo anulować albo kontynuować. Czy inni też tak mają i czy można to jakoś naprawić? Dodatkowo po prawie półtora godzinnym treningu pokazuje spalanie kalorii tylko ~200, a na oryginalnym romie było to w okolicach 600-800 co wydaje się bardziej prawidłowe ze względu na intensywność treningu, chyba jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2018 o 21:12, Murdoc84 napisał:

Przy dłuższych treningach (1h10m+) z użyciem "Orbitrek" na ekranie pokazuje prawidłowy czas, ale podczas kończenia treningu otrzymuje komunikat, że trening był zbyt krótki i mam tylko dwie opcje do wyboru, albo anulować albo kontynuować. Czy inni też tak mają i czy można to jakoś naprawić? Dodatkowo po prawie półtora godzinnym treningu pokazuje spalanie kalorii tylko ~200, a na oryginalnym romie było to w okolicach 600-800 co wydaje się bardziej prawidłowe ze względu na intensywność treningu, chyba jakiś błąd?

Dokładnie to samo miałem po długiej jeździe rowerem (posty powyżej), myślałem że to jakiś błąd gps, ale to chyba większy problem romu. Po zainstalowaniu nowszej wersji WOS z xda jak na razie zegarek działa prawie ok - tryb chodzenie - gps podczas postoju liczy jakieś dziwne metry (jedząc naleśniki naliczył mi jakieś 500m ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zielona, amazfit pace mam od tygodnia...brrr...

chciałabym zapytać tylko o 1 rzecz: czy istnieją jakieś autoryzowane przez Państwa "punkty", gdzie ktoś odblokuje mi zegarek bez obaw? (Gdynia lub Toruń)

jeśli nie, czy mogę odblokować narzędziem stąd: https://pl.xiaomitoday.it/guida-sblocco-bootloader-ed-funzioni-amazfit-stratos-pace.html  a potem wgrać Pl wg instrukcji powyzszej?

boje sie cos nagrzebac

ANNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnie zainstalowałem bez problemów ROM z tematu, niemniej jednak zauważyłem drobne rzeczy do poprawki, czy jest jakieś miejsce gdzie można to zgłaszać? Czy powinienem napisać to tutaj? (chodzi o nieprzetłumaczone dni tygodnia w alarmie)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień gniazdo USB, wyłącz FW.  Zrywa połączenie.

U mnie na to pomagało przemycie alkoholem izopropylowem plus jak wkładałem do stacji to zawsze przekręcałem go w stronę godziny 3 tak pozycja powodowała najbardziej stabilne położenie w stacji i brak zrywania. Ale zaznaczam to się sprawdzało u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kaudii® odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...