Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

Liczę, że będzie wszystko ok, a zapomniałem dodać, iż boot-animacja ze Stratosa :D

• Like 2

Mały problem z instalacją, mam taki komunikat w instalatorze(Nazwa 'key' nie jest rozpoznawalna jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne,program wykonywalny lub plik wsadowy)kod wygenerowany i pobrany,po wpisaniu mam że podałem błędny kod.

Edited by ketyso

Instalacja przeszła OK, czekam teraz na koniec. Trwa teraz animacja, pewnie z 10 minut. 

Key otworzyła się nowa strona w przeglądarce i skopiowany key wkleiłem do instalatora i poszło dalej. Narazie bez niespodzianek.

Chyba nie wklejałeś klucza deszyfrującego z MEGA - do instalatora?

Instalacja skończona wielkie dzięki.

Edited by Kri$

@Kri$ musiał wkleić, inaczej by nie pobrał, proponuję @ketyso przeprowadzić ponownie instalację, u mnie i u testerów instalacja przechodzi bez problemowo, więc to nie wina instalatora, może problemem jest Twój system, wyłącz antywirusa, zmień gniazdo usb lub kabel, i daj znać jak posżło

Czy instalacja działa na Linuxie? Pytam bo widzę tylko plik EXE pod Windows a z opisu wynika integracja z mechanizmami tego systemu.

Liczyłem na standardowy plik update.zip do wgrania z dowolnego systemu :(

no niestety, nie działa na linuxie, zabezpieczenie zostało wprowadzone ze względu na handel instalatorem w sieci,

Być może, ale w takim razie zabezpieczenie wymusza komercyjny system wiadomo jakiej firmy. Czyli i formalnie i technicznie nie jest to dla mnie :(

Swoją drogą PERSONALNIE naprawdę jestem zdziwiony i zmartwiony, że w tą stronę poszedł projekt. Zamiast otwartości i dostępności ROM-u generatory kodów itp. rozwiązania powodujące kolejne ograniczenia. Szkoda.

Jak rozumiem wszystko uzgodnione z producentem oryginalnego ROM, którego jest to tylko drobna modyfikacja? Przecież na ich pracy Wasza zdecydowanie bazuje.

• Like 1

Zgłaszałem problem z kluczem ale już go znalazłem. Zmylił mnie brak info o tym krku w instrukcji. Jest tylko opis o ściągnięciu pliku ale nie ma niczego o tym, że na stronie pobierania trzeba podać klucz z tego wątku.

Edited by bigl

System jest nadal bezpłatny i każdy może z niego skorzystać, obecnie pracuję nad stworzeniem instalatora pod macos, może zrobię też na linuxa, bo taki system też posiadam, ale to na pewno nie dzisiaj

to wpisz klucz, który jest pod linkiem do Romu , wszystko podane w pierwszym poście

Spróbowałem instalacji na Linuxie przez Wine, ale nie poszło. Może gdyby instalator miał wbudowane adb (i pewnie fastboot).

Edited by bigl

Godzinę temu, ketyso napisał:

Nie,kod wpisałem z przeglądarki

Ok,będę walczył

Masz problem, coś blokuje Ci na PC, kod na stronie jest prawidłowy, ale nie ma go z czym porównać bo jest problem z "KEY" w instalatorze.

29 minut temu, bigl napisał:

Czy instalacja działa na Linuxie? Pytam bo widzę tylko plik EXE pod Windows a z opisu wynika integracja z mechanizmami tego systemu.

Liczyłem na standardowy plik update.zip do wgrania z dowolnego systemu :(

Nie pracujemy na linuxie, dlatego nie ma instalatora pod linuxa. Nie jest to zapewne niemożliwe, ale my się na tym już nie znamy.

22 minuty temu, bigl napisał:

Być może, ale w takim razie zabezpieczenie wymusza komercyjny system wiadomo jakiej firmy. Czyli i formalnie i technicznie nie jest to dla mnie :(

Swoją drogą PERSONALNIE naprawdę jestem zdziwiony i zmartwiony, że w tą stronę poszedł projekt. Zamiast otwartości i dostępności ROM-u generatory kodów itp. rozwiązania powodujące kolejne ograniczenia. Szkoda.

Jak rozumiem wszystko uzgodnione z producentem oryginalnego ROM, którego jest to tylko drobna modyfikacja? Przecież na ich pracy Wasza zdecydowanie bazuje.

A czy sprzedaż naszej pracy opartej na "darmowym ROMie producenta" jest uzgodnione z nami lub z producentem owego oprogramowania?

2 minuty temu, bigl napisał:

Spróboowałem instalacji na Linuxie przez Wine, ale nie poszło. Może gdyby instalator miał wbudowane adb (i pewnie fastboot).

Jest chyba jakiś drugi emulator?

Wiem ze komuś się udało zainstalować.

Instalacja przebiegła bez problemu, trzeba było wyłączyć antywirusa bo wykrywał wirusa trojana Bitrep.A. . Jeszcze raz wszystkim dziękuje za włożona pracę. 

Co do samego Romu  działa bardzo dobrze i płynnie bardzo dobrze spolszczony.

Edited by olseno83

9 minut temu, Lector napisał:

A czy sprzedaż naszej pracy opartej na "darmowym ROMie producenta" jest uzgodnione z nami lub z producentem owego oprogramowania?

Po pierwsze nie bardzo rozumiem logikę - inni łamią Twoje prawa więc Ty łamiesz prawa jeszcze innych.

Po drugie jestem zdecydowanie przeciwko sprzedaży Waszej pracy. Natomiast zdecydowanie nie podoba mi się Wasza metoda walki z tym działaniem. Pokażcie mi choć jeden projekt który do ochrony darmowego oprogramowania opracował takie narzędzia kontrolno-nadzorcze.

• Like 1

zawsze możesz nie korzystać z tego softu i zrobić sobie własny i udostępniać na takiej zasadzie jak ci pasuje, sorry za takie słowa, ale te tłumaczenia kosztowały mnie setki godzin pracy i robiłem to za free i za free oddaje, ale nie zgadzam się by ktoś na mojej pracy robił kasę, system jest darmowy i taki pozostaje, rozmawiałem z immortalem z XDA o tym , który z ramienia Huami jest koordynatorem dla niezależnych developerów, też był zdziwony ale po wyjaśnieniu mu okoliczności tego posunięcia , przyjął do wiadomości i nie miał nic przeciwko, także jak widzisz mam zgodę

• Like 2

A jak my łamiemy?

Przecież nie pobieramy opłat, jest ogólnie do pobrania i do instalacji dla każdego. ROM jest dalej darmowy.

ROM jest zabezpieczony przed kombinatorami, na użytek własnego zegarka instalujesz ile chcesz.

Dżizas Maria dlaczego ludzie to takie kwasy i nie mogą docenić, poklepać po plecach, za coś co dostają za darmo?? Ja tam się cieszę, że cokolwiek się pojawia, łapka w górę i trzymam kciuki za stoicki spokój twórców. Niedługo przetestuję jak tylko dostanę się do mojej ładowarki!

Łamiecie bo po pierwsze Waszych modyfikacji nie uzgadniacie z producentem, który może nie chcieć żadnych modyfikacji jego pacy. A po drugie łamiecie bo swobodnie dostępny ROM zamieniacie na restrykcyjnie dostępny. I jeszcze wymuszacie stosowanie komercyjnego systemu.

Swój soft już robiłem kilka lat i ciekaw jestem ile macie urządzeń z nim. Ale rzeczywiście - mogę po prostu nie korzystać. Tym bardziej że i tak nie mogę bo nie mam Windows.

Możecie to potraktować jako jednostkowy protest (tak wygodniej ;) lub jako impuls do przemyślenia czy wybrana droga jest na pewno właściwa.

• Like 1

droga jest właściwa i taka pozostanie, i jak ci napisałem , mam zgodę na takie zabezpieczenie i na modyfikacje, co do opcji instalacji na macos i na linuxa, napisałem ci, że popracuję nad instalatorami na te systemy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...