Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

Amazfit Watch 2.5.1 CN Dev. - wersja PL

Recommended Posts

Czytaj zasady forum.

Pobrać możesz dopiero wtedy gdy zaczniesz czynnie uczestniczyć w wypowiedziach forum. Do pobrania zawsze w pierwszym poście.

Mam pytanie co macie zaznaczone w amazfit by wam nie ubijało aplikacji. Zrobiłem znajomemu na note 4 tak samo jak ja mam w mi6 ale gdy daje czyszczenie aplikacji zamyka ją.  Aplikacja ma zaznaczone autostart.

Tylko mi wyskoczyła adnotacja o wyborze kraju i potwierdzeniu zgód oraz jakiejś migracji danych?

Godzinę temu, Kaudii napisał:

kłódkę załóż

kurde o tym zapomniałem że tak jest w starszym miui 

Witam ,

od dzisiaj jestem uzytkownikiem smartwacha xiaomi i chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob moge sciagnac apke na smartfona w wersji polskiej z gory wielkie dzieki za pomoc

Witaj Kaudii. Dzięki za Twoją ciążką pracę i reszcie chłopaków. Piwko poleci znowu. Mam pytanie. Czy Planujesz dołaczyć Mi home? Pojawia si esporo rzeczy na naszym rynku i , tak jest u mnie, fajnie by było mieć sterowanie w zegarku. Pozdrawiam serdesznie

Witam serdecznie. 

Po pierwsze dziękuję za Waszą pracę. 

Piwko postawione już jakiś czas temu mam nadzieję że smakowało 😉 

Pytanie mam dlaczego nie mogę korzystać z żadnej przetłumaczonej przez Was apki. 

Programy instalują się poprawnie, ale podczas logowania wybieram konto gmail i wyskakuje błąd null c040002. 

Zaznaczę że korzystam z wersji angielskiej programu ściągniętej ze sklepu play i nie ma problemu.

Nie chcę rejestrować się ponownie gdyż mam już na swoim kocie historię aktywności z 4 miesięcy... 

Da się coś z tym zrobić ? Gdzie mogę popełniać błąd ?

Zegarek w chwili obecnej na sofcie Stratos US_PL 1.0.4 by Kaudii. Wersja chińska. 

Pozdrawiam  

Czy w tej wersji apki można się zalogować kontem google tak żeby pobrało (zsynchroniziwało) już nagromadzone dane?

Cześć. Jaka jest różnica między wersją Dev CN a Play z GP?

Druga sprawa to mam problem z logowaniem po zainstalowanie jednej czy drugiej aplikacji? Wyskakuje błąd logowanie z facebookiem.

Z góry dzięki za pomoc

W dniu 4.07.2018 o 09:13, Gravis napisał:

Tyle, że się nie synchronizuje - bynajmniej u mnie brak w stravie aktywności, które są w zegarku :(

Ja mam to samo właśnie... Włączam stravę i nie ma w niej żadnych danych, a niby się zsynchronizowały...

Na miui 10 nie wyświetla się ikona ta po lewej na górze. Pojawia się dopiero po rozwinięciu paska. 

Szkoda tylko że to nie wina aplikacji.

Pogadaj z zespołem który wydaje miui 10. Na drugi raz sprawdź i upewnij się a potem pisz.

Wyświetla się na miui 10 pod warunkiem że masz Androida 8.0,  w tel z androidem 7 są problemy.

w Mi8  się nie wyświetla bo Notch jest spory :D , ale nie przeszkadza mi to akurat

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...