Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Amazfit Watch 2.5.0.1-play z GP - wersja PL


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.06.2018 o 20:21, Sylwek N. napisał:

Wszystko działa zgodnie z opisem. 

Wielkie dzięki

 

W dniu 10.06.2018 o 16:34, Kaudii napisał:

Witam 

Kolejna wersja aplikacji z GP z polskim interfejsem, lista zmian poniżej

 

Ważne

Wersja PL na bazie wersji z GP wymaga odinstalowania wersji oryginalnej, niestety nie instaluje się na nią, ze względu na inny podpis publiczny.

Wersja 2.5.0.1-play-PL zgodna z oryginałem, co do zawartości i grafik,  jedyne co to jest dodany język PL,

reszta jak w oryginale, pomoc jest w wersji Angielskiej.

 

Życzę bez problemowego użytkowania.

 

Screenshot_2017-12-16-10-21-47-660_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.d5a0552769db10b786b6018bdd6cc2a0.pngScreenshot_2017-12-20-09-34-38-868_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.94e18477916f0be17f22bac4c1b10bc3.pngScreenshot_2017-12-16-10-21-34-291_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.bb1c30b0b65d2ebc2bf444f38c8b2c6b.png

Screenshot_2018-01-08-23-02-12-322_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.041c4d58750633cc9ba8098e7b032def.pngScreenshot_2017-12-25-22-43-00-996_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.2d70be867469401f1d0b1f68f465c50a.pngScreenshot_2017-12-25-22-42-50-937_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.4cc4b6998176ca784fc2943910e16bc5.png

 

Historia zmian:

 

2.0.3.-play:

- dodano wsparcie dla Stratos / Stratos+
- naprawiono inne błędy

 

2.3.0.-play:

- Wsparcie dla tenis, piłka nożna i narciarstwo
- Dodano trening interwałowy do wykonywania czynności
- Obsługa zmiany kolejności śledzonych statystyk dla wszystkich obsługiwanych typów aktywności
- Obsługa przesyłania plików .gpx i .mp3 z aplikacji do zegarka bezprzewodowo
- Inne poprawki błędów

 

2.5.0.-play:

1. Nowość: Sport, wsparcie funkcji rezerwy tętna;

2. Dodano spolszczenia do kierunków wiatru i siły promieniowania UV

3. Dodano Logowanie za pomocą konta Xiaomi i WeChat

 

2.5.0.1-play:

1. Naprawa problemów z parowaniem
2. Naprawa problemu synchronizacji rekordów w WOS2.0.  

 

Aplikacja zrobiona na potrzeby forum! Nie zezwalam na jej powielanie, publikację bez mojej zgody.

Mówię stanowcze nie dla wykorzystywania w celach zarobkowych.

 

 

 

Ukryta Zawartość

  • Polub lub odpowiedz na ten temat, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

 

 

 

Ukryta Zawartość

  • Polub lub odpowiedz na ten temat, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

  Masz ochotę postawić piwo - 

Ukryta Zawartość

  • Polub lub odpowiedz na ten temat, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

 

 

Gdzie ten link

 

Edytowane przez Boossqi
  • Lubię to 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ???? jestem kompletnym nowicjuszem więc proszę o wyrozumiałość. Chcę wgrać aplikacje Amazfit Watch 2.5.0.1-play z GP - wersja PL na smartfona. Przeczytałem regulaminy (ze zrozumieniem ???? ) i nie przechodzę Key Generatora. Nie wiem o co chodzi ???? Proszę o radę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer
11 godzin temu, jm12 napisał:

Czy jest możliwość zrobienia następnej wersji tej aplikacji w taki sposób żeby w pełni synchronizowała się z Mi Fit ? Bardzo mi tego brakuje i wiele piwek bym postawił za taką wersje. Pozdrawiam. 

co rozumiesz przez pojęcie pełna synchronizacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kaudii napisał:

co rozumiesz przez pojęcie pełna synchronizacja ?

To że Mi Fit będzie widział Pace liczył z niego kroki, puls i robił z niego analizę snu. Na razie mimo wielu prób za każdym razem MF nie widzi zegarka. Po niby synchronizacji z AW można wrócić do MF tylko do strony ponownej synchronizacji. Część synchronizacji jest bo MF widzi aktywność sportową zrobioną na Pace. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

dziwne bo u mnie widzi i szczytuje z zegarka te parametry, może coś źle robisz bo to nie możliwe, nigdy nie miałem takiego problemu, jaka wersja Romu, jaka MiFit i jaka Amazfit Watch, bo by zegarek był widoczny w Mifit musisz mieć sparowany z Amazfit Watch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kaudii napisał:

dziwne bo u mnie widzi i szczytuje z zegarka te parametry, może coś źle robisz bo to nie możliwe, nigdy nie miałem takiego problemu, jaka wersja Romu, jaka MiFit i jaka Amazfit Watch, bo by zegarek był widoczny w Mifit musisz mieć sparowany z Amazfit Watch

AW twój z tej strony. Mi Fit 3.4.0.2 teraz ale próbowałem na paru innych jak też i na starszych AW.  Pace za każdym razem był resetowany do ustawień fabrycznych. Logowania obu aplikacji przez konto Xiaomi. Rom teraz po uaktualnieniu 1.3.8a Chyba na początku użyłem za wysokiej wersji AW bez obsługi synchronizacji MF bo takie jedynie znalazłem sugestie w necie albo robię jakiś banalny błąd przy instalowaniu aplikacji. Może trzeba wykasować te i zacząć od jakichś konkretnych wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kaudii napisał:

a dodałeś urządzenie w MiFit ? , sorry za pytanie ale wolę mieć pewność

Dodałem. Nawet zrobiłem to teraz i po sparowaniu zegarka od razu wskakuje AW ale z ikony MF też wchodzi się do AW i do MF można wrócić tylko < najpierw do strony parowania i ponownie < do MF nie widzącego zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kaudii napisał:

To dziwne zachowanie, u mnie nie ma tego problemu, mifit zachowuje się tak gdy zegarek nie jest sparowany z AW, 

No własnie, po sparowaniu MF z zegarkiem nie mogę już uruchomić MF oprócz dwukrotnego < na AW cofającego do MF który nie widzi zegarka. Co radziłbyś zrobić ?

Ed. Odinstalowałem MF i zainstalowałem ponownie wersje ze sklepu 3.4.0 nadal to samo. Jedyna zmiana to że teraz po sparowaniu zegarka w MF ikoną MF wchodzi się do MF niewidzącego zegarka a poprzednio wchodziło się do AW.

Edytowane przez jm12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kaudii® odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...