Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Mi Fit nie widzi zegarka.

jm12
 Share

Recommended Posts

Mi Fit 3.4.0.2 i parę poprzednich wersji nie widzi Amazfit Pace. Po synchronizacji przełącza do Amazfit Watch 2.3.0 CN Dev. ale go nie widzi i nadal chce parować z podobnym skutkiem. Logowanie do obu aplikacji za pomocą konta Xiaomi które widzi obie aplikacje. Czy ktoś rozwiązał ten problem używając konta Xiaomi bo chciałbym zachować wcześniejsze dane. Proszę o instrukcje jak to zrobić bo przejrzałem to forum i nie znalazłem jak to zrobić na Android. 

Podejrzewam że wielu użytkowników MiBand przechodzących teraz na Pace bo niewiele droższy od Bip ma ten sam problem więc skuteczne podpowiedzi będą cenne. Będę wdzięczny za rozwiązanie tego problemu.   

Edited by jm12

• 3 weeks later...

Obawiam się że nikt nie zna rozwiązania tego problemu. Ja też się z nim borykam. Ostatnio nawet wgrałem chińsi oryginalny soft w miejsce Pacefied-a i dalej to nie rozwiązuje problemu. Wynika z tego że niektórym to działa a innym nie. Xiaomi software-owo leży i nic z tym nie poradzisz. Za coś płaci się niższą cenę niż za produkty bardziej znanych marek. Takie są moje spostrzeżenia po 4 m-cach używania Pace`a.

Niestety, dokładnie tak jest - próbowałem na softach oryginalnych (zegarek, MiFit, Amazfit), custom Romach, softach z GP, w różnych konfiguracjach. Po aktualizacji do WOS próbowałem jeszcze na nowych wersjach aplikacji w telefonie testowo logując przez konto google, FB - ciągle to samo: MiFit przełącza do Amazfita i tyle :(