Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

KLIFord

Dodatkowe aplikacje

Recommended Posts

gsam.battery.monitor.com czy jakoś tak, nie mam teraz dostępu do komputera i nie jestem w stanie podać dokładnie 

• Thanks 1

Ok ! Będę szukał. Nie przypominam sobie jednak aplikacji z baterią w nazwie. Dziękuję !

Edited by adamk99

zapraszam do pobierania i testowania nowej aplikacji na nasze zegarki Powiadomienia kroków oczywiście PL

• Like 5

fajne rozwiązanie się pojawiło - SIDEBAR LITE -na Amazfit działa, zwłaszcza super opcja, że w trakcie aktywności fizycznej możesz mieć dostęp do innych apek bez zatrzymywania treningu (np. podczas biegu możesz uruchomić inną apkę do interwałów czasowych - AmazfitInterwalTimer- i masz 2 w 1) - sprawdziłem działa (jak na filmiku - wszystko jasno opisane, pod filmikiem linki)

20180208_153551.jpg

• Like 2

komenda do odinstalowania apki Sogou mi ? ta uinstal cos tam nie dziala

W dniu 22.11.2017 o 22:54, Lector napisał:

Kilka komend.

Lista pakietów:

adb shell pm list packages :wszystkie
adb shell pm list packages -s  :systemowe
adb shell pm list packages -3  :doinstalowane

Odinstalowanie:

adb uninstall -k --user 0 NazwaPakietu

pokazuje błąd

W dniu 8.02.2018 o 15:38, Artmaniak napisał:

fajne rozwiązanie się pojawiło - SIDEBAR LITE -na Amazfit działa, zwłaszcza super opcja, że w trakcie aktywności fizycznej możesz mieć dostęp do innych apek bez zatrzymywania treningu (np. podczas biegu możesz uruchomić inną apkę do interwałów czasowych - AmazfitInterwalTimer- i masz 2 w 1) - sprawdziłem działa (jak na filmiku - wszystko jasno opisane, pod filmikiem linki)

20180208_153551.jpg

Czy dobrze zrozumiałem - w trakcie treningu mogę się przełączyć na inną aplikację i mimo tego trening nie zostanie przerwany? Jeśli tak, to super :)

EDIT

Na chwilę obecną moje testy pokazują, że niestety nie będzie to tak działało - jak włączę trening i przy pomocy bocznego paska włączę inną aplikację, to trening jest przerywany a próba powrotu kończy się rozpoczęciem kolejnego :( czyli boczny pasek jest fajny ale nie w trakcie treningu.

Edited by SebaRoz

Ja zauważyłem, że po użyciu aplikacji z bocznego paska podczas treningu, sam trening nie jest przerywany, tylko powrót do treningu wygląda tak jak rozpoczęcie nowego ale po tej czynności od razu widać że trening jest kontynuowany i trwał w tle. Tak, że nie jest złe, przydał by się tylko jakiś skrót powrotu do treningu ;)

Potwierdzam i u mnie prawidłowe działanie, w trakcie treningu uruchamiam z paska bocznego aplikacje do interwałów, wykonuje je, wyłączam aplikacje przesuwając gestem w prawo i wracam do zapisu treningu, który działał cały czas w tle. 

Uratowało to honor tego zegarka, bo tak spartolonej aplikacji do interwałów jak w oryginale to jeszcze nie widziałem. 

Szkoda, że ta aplikacja do interwałów jest taka prosta, tylko czas trwania, czas odpoczynku i ilość powtórzeń, ale lepsze to niż nic :D

mam pytanie do apki wifi. jak ja uruchamiam to krzyczy ze nie ma włączonego wifi w zegarku, jak wchodze w menu connection->wifi to siec jest poprawnie znajdowana i łączenie przebiega pomyślnie, niestety po ponownym wejsciu do apki wifi powtarza sie to, że brak wifi. ktoś ogarnia w czym rzecz?

Witam polecam ciekawą aplikację Huami AMAZFIT Tool pod win i do instalowania apk i nie tylko na stratosa https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/tool-huami-amazfit-tool-unlockadvanced-t3739828

Tu w opisie pod filmem ciekawe apk i jakaś gierka (łatwiej i szybciej instalować nie jak na filmie tylko przez wyżej podany Huami AMAZFIT Tool)

I jeszcze parę ciekawych apk http://amazfitcentral.com/2017/08/31/free-apps-amazfit-pace/

I mega fajny apk filemenager który ma wbudowaną przeglądarkę zdjęć, wideo, tekstu itp i możliwość odinstalowania apk ze stratosa. Sprawdzony na moim zegarku i nie wpływa na baterię https://apkpure.com/file-manager/com.alphainventor.filemanager

Przepraszam nowy wiec głupie pytania:

1. Mam nowego Pace, czy instalować aplikacje mogę na oryginalnym oprogramowaniu smartwacha czy muszę zmienić na WOS2.0 1.3 lub aktywować bottloadera ?

2. Skopiowałem na dysk C:\ katalog z plikami ADB, czy to jakoś trzeba instalować lub sparować z telefonem ?

Z góry dziękuję za wyrozumiałość, znam się na telefonach ale ze smartwatchem xiaomi mam pierwszy raz do czynienia ...

ADB to nie tylko te pliki w tym folderze, ale również sterowniki poprzez które odbywa się komunikacja PC <-> Zegarek.

Do instalowania aplikacji na zegarku potrzebna jest dodatkowa aplikacja http://apkinstaller.com/downloads/ lub bawisz się komendami w ADB w CMD.

Dziękuje już się wyedukowałem trochę na tym forum, zarówno z smartwatcha jak i forum. Dodałem nowy problem do kategorii ogólne dyskusje.

Zacne forum, dużo przydatnych informacji i poradników

Jeszcze raz dziekuje

Proszę o podanie działającego linka do apk galeria. Ten z xda nie działa...