Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

KLIFord

Dodatkowe aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

gsam.battery.monitor.com czy jakoś tak, nie mam teraz dostępu do komputera i nie jestem w stanie podać dokładnie 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ok ! Będę szukał. Nie przypominam sobie jednak aplikacji z baterią w nazwie. Dziękuję !

Edytowane przez adamk99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapraszam do pobierania i testowania nowej aplikacji na nasze zegarki Powiadomienia kroków oczywiście PL

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajne rozwiązanie się pojawiło - SIDEBAR LITE -na Amazfit działa, zwłaszcza super opcja, że w trakcie aktywności fizycznej możesz mieć dostęp do innych apek bez zatrzymywania treningu (np. podczas biegu możesz uruchomić inną apkę do interwałów czasowych - AmazfitInterwalTimer- i masz 2 w 1) - sprawdziłem działa (jak na filmiku - wszystko jasno opisane, pod filmikiem linki)

20180208_153551.jpg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może Xiaomi w którejś wersji wprowadzi własny sklep. Oby 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

komenda do odinstalowania apki Sogou mi ? ta uinstal cos tam nie dziala

W dniu 22.11.2017 o 22:54, Lector napisał:

Kilka komend.

Lista pakietów:

adb shell pm list packages :wszystkie
adb shell pm list packages -s  :systemowe
adb shell pm list packages -3  :doinstalowane

Odinstalowanie:

adb uninstall -k --user 0 NazwaPakietu

pokazuje błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jeszcze aplikacja http://apkinstaller.com/

Nie wszystkie aplikacje systemowe da się odinstalować - mogą być gdzieś głębiej powiązane.

• Like 8
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dział poradniki. Tam masz mój temat z informacją jak to zrobić

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 8.02.2018 o 15:38, Artmaniak napisał:

fajne rozwiązanie się pojawiło - SIDEBAR LITE -na Amazfit działa, zwłaszcza super opcja, że w trakcie aktywności fizycznej możesz mieć dostęp do innych apek bez zatrzymywania treningu (np. podczas biegu możesz uruchomić inną apkę do interwałów czasowych - AmazfitInterwalTimer- i masz 2 w 1) - sprawdziłem działa (jak na filmiku - wszystko jasno opisane, pod filmikiem linki)

20180208_153551.jpg

Czy dobrze zrozumiałem - w trakcie treningu mogę się przełączyć na inną aplikację i mimo tego trening nie zostanie przerwany? Jeśli tak, to super :)

EDIT

Na chwilę obecną moje testy pokazują, że niestety nie będzie to tak działało - jak włączę trening i przy pomocy bocznego paska włączę inną aplikację, to trening jest przerywany a próba powrotu kończy się rozpoczęciem kolejnego :( czyli boczny pasek jest fajny ale nie w trakcie treningu.

Edytowane przez SebaRoz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważyłem, że po użyciu aplikacji z bocznego paska podczas treningu, sam trening nie jest przerywany, tylko powrót do treningu wygląda tak jak rozpoczęcie nowego ale po tej czynności od razu widać że trening jest kontynuowany i trwał w tle. Tak, że nie jest złe, przydał by się tylko jakiś skrót powrotu do treningu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam i u mnie prawidłowe działanie, w trakcie treningu uruchamiam z paska bocznego aplikacje do interwałów, wykonuje je, wyłączam aplikacje przesuwając gestem w prawo i wracam do zapisu treningu, który działał cały czas w tle. 

Uratowało to honor tego zegarka, bo tak spartolonej aplikacji do interwałów jak w oryginale to jeszcze nie widziałem. 

Szkoda, że ta aplikacja do interwałów jest taka prosta, tylko czas trwania, czas odpoczynku i ilość powtórzeń, ale lepsze to niż nic :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi