Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Obudowa ochronna case Amazfit 2

Recommended Posts

Wygląda dość słabo ale na pewno chroni przed uderzeniami tylko nie wiem czy bym coś takiego założył. Chyba trochę przerost formy nad treścią. Jest ładny zegarek a tym silikonem zabija się jego wygląd. Ale to wiadomo kwestia gustu i tego gdzie i jak się użytkuje zegarek.

• 4 weeks later...

Witam,

jakiś czas temu z ciekawości zamówiłem podobną osłonę za ok. 6 zł (bez paska), na dniach będzie u mnie.

Myślę, że od czasu do czasu można taką osłonę założyć, szczególnie podczas bardziej "ekstremalnych" wyczynów, gdzie nie liczy się wygląd a funkcjonalność.

Pozdrawiam

Edited by hncl

Doszła dzisiaj obudowa. Bardzo fajny dodatek jeżeli (tak jak ja) obawiacie się o uszkodzenie zegarka. Ja swój zegarek mam trochę ponad miesiąc i parę razy złapałem się na tym że uderzyłem zegarkiem w coś (wcześniej cale życie miałem G-shocka :D). Moim zdaniem warto :). Super spasowane, szybko się zakłada i zdejmuje. 

IMG_20180621_121635.jpg

IMG_20180621_121641.jpg

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
W dniu 12.08.2018 o 19:29, szablix napisał:

Zamówione z ali :) zobaczymy co to przyjdzie :)

I co? Przyszło już?

W dniu 22.07.2018 o 20:53, alban7314 napisał:

Nie instalujesz na telefonie.Najlepiej amazfit tools z xda ????

Ja zainstalowałem poprzez Amazfit Tools z xda i nic się w zegarku nie pokazało :(. Wiem, że powinny się pokazać ikonki na końcu menu, ale tam jakby coś było (zajmuje dwa ekrany), ale przestrzeń jest pusta (jakby ikony były przezroczyste) i nie można nic kliknąć. Możesz filmik nagrać jak to wygląda u Ciebie?

Edited by TomeG2kc

32 minuty temu, TomeG2kc napisał:

I co? Przyszło już?

Ja zainstalowałem poprzez Amazfit Tools z xda i nic się w zegarku nie pokazało :(. Wiem, że powinny się pokazać ikonki na końcu menu, ale tam jakby coś było (zajmuje dwa ekrany), ale przestrzeń jest pusta (jakby ikony były przezroczyste) i nie można nic kliknąć. Możesz filmik nagrać jak to wygląda u Ciebie?

kiedyś instalowałem te tarcze teraz aktualnie ich nie mam.