Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

GTS - opinie po dłuższym czasie

Sylwiusz
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry.

Ze względu na PAI zastanawiam się nad GTSem i mam kilka pytań do użytkowników, którzy mieli go dłuższy czas (min 1/2 roku).

• jak GTS fizycznie znosi codzienne użytkowanie? Wiem, że nie ma szkła szafirowego, ale zawsze to gorilla glass, nie powinno być tak źle jakby było zwykłe szkło. Jak reszta obudowy? Pasek jak to silikonowy pewnie wybłyszcza się tu i tam.
  • ile czasu pracuje bateria?
  • czy ktoś może używa GTSa razem z iPhonem i podzieliłby się wrażeniami?
  • jak sprawuje się PAI i ile "zjada" baterii (tam chyba czujnik pulsu jest włączony)?
  • dokładność pomiarów?
  • ogólne wrażenia (czy kupiłbym ponownie)?

Z góry dzięki za podpowiedzi 🙂 

• Administrator

Ekran łapie ryski, ale nie mam go jakoś zabezpieczonego a w pracy robię w krutkim rękawku i zegarek jest bardzo narażony na zarysowania czy uszkodzenia. Zwłaszcza gdy dokładam towar na stalowych pułkach (pracuje w Castoram).

Zegarek mam jakiś rok i ekran wygląda jak na foto.

PXL_20210225_145201140.PORTRAIT.jpg

Rysy normalnie nie są aż tak widoczne, ale są :)

Z baterią było lepiej, bywało że trzymał do 30 dni, teraz jakieś 2 tygodnie.

PAI działa, ale nie mam porównania, dokładność pomiarów tak jak w innych modelach Amazfit. Nie miałem jakiś odchyłów.

Pewnie kupiłbym ponownie, bo nie mogę na niego narzekać. Miałem dwa Pacy które mi się zalały, miałem Bipa w którym się odkleił ekran. Myślałem nad wymianą na model 2, ale nie wart tej ceny - jak dla mnie.

Dzięki za odpowiedzi. Czyli wygląda na to, że przy pracy przy komputerze i w długim rękawku parę lat powinno szkło wytrzymać 🙂

Ja ewentualnie myślałem jeszcze nad GTS 2 mini, ale raczej tylko dodano do niego parę funkcji dla pań i nie wiadomo jak trwały/nietrwały będzie ten model.

Obecnie używam Withings Steel HR, który jest elegancki, ale brakuje mu jak dla mnie właśnie PAI, czyli sumarycznej aktywności, kroki to mierzy byle co za 30 zł.