Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Brak SN- Blokada kodu.


Dalton62

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Pierwszy raz na forum i odrazu problem do rozwiązania. Kupiłem zegarek Amazfit Pace i zainstalowałem tom WOS_2.0_PL_1.4.0_by_Kaudii i wszystko poszło super i zegarek śmiga mi aż miło. Problem pojawił się gdy dla syna kupiłem taki sam zegarek i chcąc zainstalować ten sam tom wyszedł mi komunikat brak numeru seryjnego - blokada kodu. Całą procedurę uruchomiłem jak w przypadku swojego zegarka i efekt jest jaki jest. Robię to tylko i wyłącznie na własny użytek . Proszę o pomoc w tym problemie . Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pewnie zrywa połączenie, może wina sterowników ADB:

Spróbuj zmienić port USB w kompie.

Pokaż co się pojawia w adresie strony generatora gdy masz komunikat o braku SN.

 

Możesz użyć

aby sprawdzić poprawność odczytu SN z zegarka w menu BOOTLOADER uzyskanie pomocy w odblokowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie widzę adresu strony.

Jest w nim zawarty SN i wersja ROM.

Z tego co widzę w panelu do obsługi generatora, pojawia się u Ciebie niepoprawny numer czyli "0123456789abcdef".

Musisz sprawdzić komendami ADB czy zegarek ma nadany poprawny numer seryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

Pokaż screen z adb. 

Użyj komend w takiej kolejności

1.  adb devices   - będziesz wiedział czy połączenie je poprawne

2.  adb shell reboot bootloader

3.  fastboot devices - będziesz wiedział czy zegarek jest widoczny przez komputer w tym trybie

4.  fastboot getvar all

 

I ten screen chcę zobaczyć

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzięki za podpowiedzi ! Temat ogarnięty , rom zainstalowany i wszystko śmiga! Okazało się że za wszystko odpowiedzialny był antywirus . Skutecznie blokował mi każdą akcję. Odpowiednio  go ustawiłem i wszystko poszło. S/N wrócił na swoje miejsce i normalnie się wyświetla w Amazfit Tool. Raz jeszcze dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...