Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Słuchawki

Igor92
 Share

Recommended Posts

Jakie słuchawki bez problemu łączą wam się ze Stratosem ?

S3V3N wspominał coś o jakiejś czarnej liście nie kompatybilnych słuchawek , wie ktoś coś więcej na ten temat?

Polecacie któreś z Ali? 

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

Mam, działają, świetne słuchawki, potężny bas, przestrzeń, zamierzam kupić drugą parę dopóki są w sprzedaży. Zmierzyłem czas działania i jest taki jak podaje producent 11 godzin, rewelka jak na tak małe sluchawki. Odległość działania to 40m, zmierzone na plaży. Tylko jakość dźwięku z zegarka to porażka, ale do biegania może być.

Edited by jacek1791

• 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
W dniu 17.08.2018 o 10:56, jacek1791 napisał:

Mam, działają, świetne słuchawki, potężny bas, przestrzeń, zamierzam kupić drugą parę dopóki są w sprzedaży. Zmierzyłem czas działania i jest taki jak podaje producent 11 godzin, rewelka jak na tak małe sluchawki. Odległość działania to 40m, zmierzone na plaży. Tylko jakość dźwięku z zegarka to porażka, ale do biegania może być.

Jaki masz ROM, że słuchawki Huawei/Honor AM61 Sport  Ci działają ? Mój stratos niestety ich nie widzi ;/ Może ktoś wie jaki ROM wgrać żeby zegarek je widział ?

• 3 weeks later...

bluedio turbine (testowałem dwa modele), qcy douszne (nie pamiętam modelu), wszystkie bez problemu się sparowały. Nie używam ich jednak na co dzień, wolę na kablu podłączone do axon 7, dla mnie lepszy dźwięk.

• 3 weeks later...

Proszę o pomoc w poniższej sprawie.

Mam zegarek Stratos +, wersja ROM 2.3.9.0 i nie mogę połączyć się ze słuchawkami https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-douszne/sluchawki-dokanalowe-pioneer-se-cl6bt-b-czarny,id-1274732.

Słuchawki z telefonem się łączą,

Zegarek z soundbarem się łączy.

Problem jest na linii zegarek słuchawki.

Jakieś sugestie, jak to ogarnąć?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...