Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Polski soft!


Rumek98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do wgrania polski soft na Amazfit 2. 

I tutaj pytanie, ponieważ nie mogę włączyć, bo zegarek staję na logo, wiec nie moge zobaczyc wersji oprogramowania, serial number, i inne rzeczy wyczytałem z getvar all, ale wersji oprogramowania nie ma ...

I tutaj pytanie, co zrobić?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na zablokowanym nie da rady, choć możesz spróbować wgrać EN, bo niby z tej samej fabryki.

Ale na Chińskim możesz ustawić język angielski, odpal mojego toola wybierz z głównego menu instalacja custom rom, zmiana języka i wybierz angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem do naprawy go, i ogólnie jest tak, że kręci się na logo, tzn scrashowany system jest, no i jak sobie wisi na logo, podłącze, to go widzę normalnie w shellu, ale jak włącze fastboot, to po prostu wpisujac adb devices, jest pusta lista. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ADB widzi zegarek.

2. Fastboot widzi zegarek.

3.Wpisując komendę do odblokowania bootloader'a wyskakuje błąd FAILED(REMOTE:ED)

4.Nie odblokowywuje.

 

 

Sądziłem że mam inną wersje oprogramowania, i wpisywałem na tej stronie do odblokowania 3 różne wersje oprogramowania w tym formularzu, ale kody dostawałem identyczne. Teraz poprosiłem gościa z XDA, podałem mu poprawną wersje oprogramowania, i wysłał mi kod, ten sam niczym sie nie różni, i dalej ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...