Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Polski soft!

Rumek98
 Share

Recommended Posts

Witam, mam do wgrania polski soft na Amazfit 2. 

I tutaj pytanie, ponieważ nie mogę włączyć, bo zegarek staję na logo, wiec nie moge zobaczyc wersji oprogramowania, serial number, i inne rzeczy wyczytałem z getvar all, ale wersji oprogramowania nie ma ...

I tutaj pytanie, co zrobić?

Pozdrawiam!

• Administrator

Spróbuj, pobierz mojego toola - kliknij na kółko z zegarkiem w moim podpisie.

Jest tam opcja jak odblokować bootloadera i pokazuje wszystkie dane do wpisania na stronie.

• Like 1

• Administrator

Na zablokowanym nie da rady, choć możesz spróbować wgrać EN, bo niby z tej samej fabryki.

Ale na Chińskim możesz ustawić język angielski, odpal mojego toola wybierz z głównego menu instalacja custom rom, zmiana języka i wybierz angielski.

Dostałem do naprawy go, i ogólnie jest tak, że kręci się na logo, tzn scrashowany system jest, no i jak sobie wisi na logo, podłącze, to go widzę normalnie w shellu, ale jak włącze fastboot, to po prostu wpisujac adb devices, jest pusta lista. 

• Developer

napisz po kolei co robisz i gdzie wpisujesz, to dojdziemy do pozytywnego zakończenia, bo jak na tę chwile to nie do końca rozumiem w czym problem, adb widzi zegarek , fastboot również , z czym nie możesz sobie poradzić

1. ADB widzi zegarek.

2. Fastboot widzi zegarek.

3.Wpisując komendę do odblokowania bootloader'a wyskakuje błąd FAILED(REMOTE:ED)

4.Nie odblokowywuje.

Sądziłem że mam inną wersje oprogramowania, i wpisywałem na tej stronie do odblokowania 3 różne wersje oprogramowania w tym formularzu, ale kody dostawałem identyczne. Teraz poprosiłem gościa z XDA, podałem mu poprawną wersje oprogramowania, i wysłał mi kod, ten sam niczym sie nie różni, i dalej ten błąd.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...