Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

Nie zauważyłem jakichś znaczących i praktycznych plusów amazmod, ale zauważyłem, że drenuje baterię, więc usunąłem.

No i mamy nową wersję AmazMod. Tym razem z polskim tłumaczeniem.
Ktoś wie na jakiej zasadzie działa Tweak/Screenshot? Jak zapisać to co apka wypluwa?

Hehe dopiero teraz widzę co należy poprawić. Nic po malutku  uaktualnimy dziada. Jakby co zgłaszajcie błędy w tłumaczeniu. Ja już znalazłem parę. 

• Like 1

Pokazało się info że jest nowa wersja Service 18xx , wgrało się w zegarek - po czym na chwilę pokazał się komunikat na telefonie "aplikacja będzie...." no i nie doczytałem bo znikło.

Po resecie dalej pokazuje w zegarku 1702. O to chodziło w komunikacie czy coś nie poszło u mnie w update?

Instalowało się ponad godzinę. Launcher się sam zresetował i mam nowy serwis. Masa rzeczy się pozmieniała.

Screenschot działa ale na tarczach kaszani kolory. 

Czesc 

sciagnałem AmazMod-v4_1_6.apk i probuje ja zainstalowac apk installerem i wywala mi bład ... to najnowsza wersja ? cos nie tak robie ? 

nie używ3am aplikacji , ale z tego co się orientuję amazmod.apk instalujesz na telefonie a na zegarku sevice czy jakoś tak

• Thanks 1

@zed

Jak dla mnie powinieneś pójść prostszą drogą. Wgrać apkę z GP na telefon https://play.google.com/store/apps/details?id=com.edotassi.amazmod&hl=pl&ah=J-vpB8dXlIgqMBHGWwt5RJZoGBk (ja mam beta uruchomione i juz jest po Polsku) Wgrać serwis z tego linka https://github.com/AmazMod/AmazMod/tags    Tam znajdziesz też plik exe. który po prostu na pc uruchamiasz przy okazji zainstaluje Ci aktualne sterowniki. Podłączasz zegarek. Czekasz na zainstalowanie sterowników. I wgrywasz bezpośrednio przez ten program serwis na zegarek

Edited by pawelt

Nie wiem czemu, ale w eksploratorze AmazMod nie wyświetla mi plików *.apk, widzę tylko foldery. Co jest?

No dobra, zainstalowałem i ja.......... amazmod-a

Jeśli nie instaluje i nie używa się innych aplikacji poza serwisem amazmod to bateria w moim stratosie trzyma znośnie czyli ok 4 dni, i nikt nie wmówi mi że trzyma tak samo jak na czystym sofcie do 6 dni przy normalnym użytkowaniu - nie ma takiej możliwość..... no chyba że ktoś ma przez większość czasu tryb samolotowy i nie dostaje prawie powiadomień.

Używałem serwisu 1891 a teraz 1892 - ta wersja nie wiem jak zjada baterię bo dopiero się zainstalowała. 

Plusy to powiadomienia, możliwość szybkiej odpowiedzi na email i jeszcze parę innych dupereli, minusy jak dla mnie to niepotrzebne kombinowanie z możliwością do szybkiego recovery czy fastboot i jeszcze parę innych rzeczy, zupełnie nie wiem po co to zwykłemu "Kowalskiemu".

Podsumowując, gdyby wywalili trochę niepotrzebnych gadżetów to jak dla mnie było by perfect. Na razie rozwija się to w fajnym tempie i mam nadzieję że takie tempo utrzymają.

To się nazywa szybkość wprowadzania poprawek. Dzisiaj z nudów przetłumaczyłem 4 ostatnie stringi i właśnie zeszła aktualizacja w której już je wprowadzono. 

Posted (edited)

czy tez tak macie ze powiadomienie na zegarek przychodzi z opóźnieniem (powiedzmy ~10s) ??

czy w Amazfit Watch macie włączone czy wyłączona powiadomienia push ? 

Edited by zed

Ja mam wyłączone powiadomienia amazfitwatch. A opóźnienie wynosi u mnie ok 2-3s.

ok cos popatrze jeszcze z tymi ustawieniami powiadomień ....

innna sprawa jest z baterią ... wczoraj w ciagu dnia z powiadomienami itp spadła mi o jakieś 7% ze 100% na ok 93% (pierwsze pełne ładowanie z amazmod na pokładzie), a w nocy przy wylaczonym bluetooth na telefonie i zegarku odłozonym na półkę spadło mi z tych 93 na 56% ... czy jest jakaś opcja w ustawieniach aby po dłuzszym czasie bez połaczenia zegarek przechodził w jakiś stan uśpienia ? (miałem tak w pebble) Czy tez tak ma być przy AmazMod ? A moze lepiej po prostu zostawiać zegarek w zasięgu telefonu i niech mają połączenie całą noc ? 

Ja nigdy nic nie rozłączałem i nie rozumie zupełnie po co to robić?!? . Połączenie z BT jest 24h. Jedynie na noc mam tryb cichy w zegarku ustawiony i tyle. Bateria przy normalnym użytkowaniu z amazmod ok 4 dni. Bez Amazomod-a ok 5-6 dni 

Amazmod w how-to zaleca wyłączenie notyfikacji push w amazfit. Natomiast jego użyteczność co do ustawień powiadomień SMSów, jest z rodzaju must be dla Stratosa. Wydaje się, że powinno wybierać się w menu wersję podstawową i zaawansowaną - w takiej wersji podstawowej nie byłoby tych opcji dla dość zaawansowanych użytkowników. Aby w/w Kowalski nie kliknął sobie czegoś nieodpowiedniego - a kliknąć pomyłkowo źle, jest bardzo łatwo ... 

Ustawiłem już chyba wszystko jak należy i.. czasem powiadomienia przychodza od razu czasem zajmuje im to parę sekund a czasem więcej... A czasem dopiero jaka odblokuje telefon to nagle pojawia się powiadomienie..

Nie miałem tak z notification for amazfit tam dzialalo bez problemu. Jakieś pomysły ? Może ktoś komu wszystko działa dać screena z ustawień amazmoda ?

Nie używałem do tej pory pomiaru pulsu, jako stały pomiar - tylko chyba mierzył przy okazji analizy snu.

Załączyłem - działa, na zegarku jest analiza pulsu, wykresy itd itp. Ale w Amazmod w telefonie nic nie pokazuje się na wykresie - tylko jak raz wymusiłem pomiar w danej chwili, to pojawił się ten pkt na tym wykresie tętna, a od tej chwili nic nie przybywa ... Co trzeba zrobić, aby - podobnie jak jest w Amazfit na tel - był pełen wykres pomiaru stałego pulsu w Amazmod ?

Nie mogę znaleźć nigdzie stosownych ustawień ...

Nie mam pojęcia bo u mnie samo z siebie się pokazało i tak już zostało. U mnie pokazuje całą historię. Sprawdź czy masz ostatnią wersję serwisu na zegarku. 

Ja mam beta 1.1.6 (build 212)  , w zegarku 1894

W telefonie, w aplikacji AmazMod, masz w grafie pulsu poszczególne punkty pomiaru i same tak wchodzą ? Ja mam tylko jeden punkt, który powstał gdy uruchomiłem/wymusiłem ręcznie pomiar - i tyle tylko. Natomiast w zegarku w menu jest pełna historia i pomiary automatyczne ...

No i jak piszę - NIGDZIE nie widzę (i w Amazmod w tel, i w Amazmod w zegarku , ustawień dotyczących cokolwiek pomiaru pulsu ....