Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekomendowane odpowiedzi

AmazMod ma w menu File explorer. Co to robi? U mnie chyba nie działa. Pomieli chwilę kółkiem i piszę że Reading file failed.
To tylko u mnie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnij aktualną apkę na zegarek 1588 i będziesz mial dostęp do katalogów zegarka z poziomu komórki. Działa z amazmod z GP. Dzięki temu możesz np wrzucać nowe tarcze bez udziału PC

Screenshot_2018-10-11-12-10-30-674_com.edotassi.amazmod.png

Edytowane przez pawelt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ten język trzeba dodawać jakoś ręcznie? Nie widzę opcji zmiany w ustawieniach aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.08.2018 o 18:11, Axon napisał:

Zrób wipe cash & dalvik w telefonie.  Gdzieś już o tym czytałem,  chyba na forum MP o tym było.

No niestety to nic nie daje, dalej borykam się ze zniknięciem aplikacji Amazmod i brakiem możliwości jej zainstalowania (z błędem sklepu Play 505). Postarałem się już o pousuwanie wszelkich pozostałości po tej aplikacji z każdego zakątka pamięci, ale widocznie są gdzieś powiązania o których nie wiem, a które blokują ponowną instalację.

Przywracanie telefonu do ustawień fabrycznych raz na kilka tygodni nie jest zbyt wygodne.

Problem pojawia się po odbyciu czyszczenia systemu wbudowaną w niego aplikacją (MIUI 10) i powtórzył się dwukrotnie. Strach ją uruchamiać. Możliwe, że problem tkwi w samym Amazmodzie, ale zawsze potrzebowałem go do wyświetlania pojedynczych wiadomości Whatsappa zamiast komunikatu o zbiorczej ilości nieodczytanych. Chyba, że inaczej można to zrealizować?

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.10.2018 o 12:09, pawelt napisał:

Ściągnij aktualną apkę na zegarek 1588 i będziesz mial dostęp do katalogów zegarka z poziomu komórki. Działa z amazmod z GP. Dzięki temu możesz np wrzucać nowe tarcze bez udziału PC

Możesz podać link? Mam aktualnie w zegarku 1277, trzeba ją jakoś odinstalować czy da się nadpisać instalując nową?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na marginesie okazuje się że za pomocą amazmod można instalować apki bezpośrednio z poziomu fona na zegarek przez File explorer . Wystarczy skopiować np do folderu download apkę, po skopiowaniu przytrzymać palcem pojawi sie podręczne menu nacisnąć install i przeczytać co pisze tzn po ok 3 minutach restart zegarka i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie potrzeba do tego amazmod, można i bez 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm ale jak bo jak chcę instalować np przez apk installer bezpośrednio na zegarku pisze że ze w względów bezpieczeństwa ta możliwość jest zablokowana. 

Ale nic jest nowa wersja amazmod i serwisu znacznie poszerzająca m.in możliwości file explorer. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi