Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

O co chodzi z ta mapa google? Zainstalowalem ta apke AmazMod, ale nie wiem jak uaktywnic mapy :P, ktos moze mnie oswiecic?

Może ktoś wspomóc informacją jak ustawić aby przychodziły powiadomienia o przychodzącym smsie? 

Ustawienia powiadomień i wchodzisz w ustawienia czarnej listy, wybierasz aplikacje z których powiadomienia będą aktywne, z wszystkich pozostałych nie będzie 

Tak zrobiłem i nadal lipa natomiast jeśli do smsow użyłem apki że sklepu evolvesms to powiadomienia działają bez problemu 

Edited by ricki

Czy w tej wersji apki można wyłączyć wew. czujnik HR dla danej aktywności?

Edited by Maryn

i czar Wróżby zniknął :D, z tym że ta pod tym linkiem nie ma w sobie PL, miały być dodane w następnej wersji, której nie ma, ta którą udostępniłem to moja robota z tymi plikami PL

• Thanks 1

Zdarzyło się może komuś, że po aktualizacji do najnowszej wersji systemu miuipolska 8.8.3 aplikacja AmazMod zniknęła bez śladu? Ponowna instalacja kończy się niepowodzeniem, odinstalować nie ma czego... Zdarzyło mi się to już w przeszłości po aktualizacji systemu, po jakimś czasie i kolejnej aktualizacji aplikacja wróciła na dłuższy czas, żeby zniknąć w ostatni weekend.

Nie wiem, czy jakieś inne apki też zaginęły, braku żadnej z pozostałych nie zauważyłem.

Z góry dzięki.

Zrób wipe cash & dalvik w telefonie.  Gdzieś już o tym czytałem,  chyba na forum MP o tym było.

W dniu 10.08.2018 o 18:11, Axon napisał:

Zrób wipe cash & dalvik w telefonie.  Gdzieś już o tym czytałem,  chyba na forum MP o tym było.

"Przez przypadek" zrobiłem wipe data &cache & dalvik, czyli więcej niż trzeba, ale generalnie amazmod wrócił i wszystko śmiga. Możliwe, że samo cache & dalvik też by pomogło, ale niestety nie zweryfikowałem tego.

EDIT: Ostatnio coś mnie podkusiło i skorzystałem z czyszczenia pamięci zaproponowanego przez telefon. Po tej operacji AmazMod zniknął znowu, nie da się nadpisać, przeinstalować, odinstalować, nie mam połączenia z zegarkiem. Zrobiłem wipe cache&dalvik ale niestety aplikacja nie wróciła. Kiedyś wróciła sama po przeinstalowaniu systemu, po dzisiejszej aktualizacji nie odbyło się to jednak. Jakieś pomysły? Z góry dzięki.

Edited by dubbik