Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

AmazMod

Lector
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdarzyło się może komuś, że po aktualizacji do najnowszej wersji systemu miuipolska 8.8.3 aplikacja AmazMod zniknęła bez śladu? Ponowna instalacja kończy się niepowodzeniem, odinstalować nie ma czego... Zdarzyło mi się to już w przeszłości po aktualizacji systemu, po jakimś czasie i kolejnej aktualizacji aplikacja wróciła na dłuższy czas, żeby zniknąć w ostatni weekend.

Nie wiem, czy jakieś inne apki też zaginęły, braku żadnej z pozostałych nie zauważyłem.

Z góry dzięki.

W dniu 10.08.2018 o 18:11, Axon napisał:

Zrób wipe cash & dalvik w telefonie.  Gdzieś już o tym czytałem,  chyba na forum MP o tym było.

"Przez przypadek" zrobiłem wipe data &cache & dalvik, czyli więcej niż trzeba, ale generalnie amazmod wrócił i wszystko śmiga. Możliwe, że samo cache & dalvik też by pomogło, ale niestety nie zweryfikowałem tego.

EDIT: Ostatnio coś mnie podkusiło i skorzystałem z czyszczenia pamięci zaproponowanego przez telefon. Po tej operacji AmazMod zniknął znowu, nie da się nadpisać, przeinstalować, odinstalować, nie mam połączenia z zegarkiem. Zrobiłem wipe cache&dalvik ale niestety aplikacja nie wróciła. Kiedyś wróciła sama po przeinstalowaniu systemu, po dzisiejszej aktualizacji nie odbyło się to jednak. Jakieś pomysły? Z góry dzięki.

Edited by dubbik