Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Jaki rom wybrać?


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, martinikiss napisał:

Możesz ten czas wykorzystać na odblokowanie bootloadera ;)

Teoretycznie za pomocą programu zgłosiłem i dostałem odpowiedź zwrotną na e-mail. Po za tym nic więcej nie robiłem. Zatem można powiedzieć, że BL mam odblokowanego :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
13 godzin temu, rafaldebek napisał:

Zaktualizowane. Najpierw do wersji 2.6.0.12, potem do wersji 2.6.1. Wszystko w CN. Potem zmiana języka wg tego posta https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/wos-2-0-pace-1-closed-beta-huami-t3785382/page3 i teraz mam EN.

Jak zaktualizowałeś 2.6.0.12 do 2.6.1 - również wyskoczyła aktualizacja na zegarku ?. Drugie pytanie mam takie: ja zaktualizowałem wersję pacefied 1.2.51b do 2.6.0.12 i zauważyłem że nie liczy pięter a dodatkowo w kompasie pokazywał ciągle to samo ciśnienie i naciskanie lekkie na ekran nie zmieniało jego wartości. Wczoraj wgrałem na nowo 1.2.51 i czujniki działają. Napisz jak to u Ciebie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do 2.6.0.12 od razu sprawdziłem czy jest kolejna, bo gdzieś na tym forum było info że już się pojawiła. I tak było, zegarek wyświetlił aktualizacje i poszło. Teraz mam 2.6.10. Było wszystko w CN ale zmieniłem na EN. 

Piętra liczy normalnie, co do kompasu to nie wiem. Co mam Ci powiedzieć, bo nie używałem go wcześniej i nie używam teraz. Kompas po kalibracji działa normalnie i pokazuje ciśnienie.

Nie mam tylko roota.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.06.2018 o 10:20, PTASZA_2005 napisał:

Jak zaktualizowałeś 2.6.0.12 do 2.6.1 - również wyskoczyła aktualizacja na zegarku ?. Drugie pytanie mam takie: ja zaktualizowałem wersję pacefied 1.2.51b do 2.6.0.12 i zauważyłem że nie liczy pięter a dodatkowo w kompasie pokazywał ciągle to samo ciśnienie i naciskanie lekkie na ekran nie zmieniało jego wartości. Wczoraj wgrałem na nowo 1.2.51 i czujniki działają. Napisz jak to u Ciebie wygląda.

Mam dokładnie tak samo. Szukam rozwiązania tego problemu i jak na razie bez efektu. Na wszelki wypadek "przedmuchałem" otworek od mikrofonu/czujnika ciśnienia - ale nic to nie dało.

Na pacefied - ciśnienie mierzy (a przy okazji zmiany wysokości w aktywnościach takich jak rower), a na WOS - nie :(

Update: po powrocie do PACEfied 1.2.5.1 i factory resecie, który "ożywił" czujniki wrzuciłem PACEficatora z WOS 2.6.1.0 - po kolejnym resecie - jak na razie barometr działa

Edytowane przez Kaem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...