Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

chudybws

Amazfit Pace- pytania ogólne.

Recommended Posts

Pytanie: czy Wam także nie działa SKLEP ONLINE z tarczami do pobrania z poziomu aplikacji AMAZFIT ? Jakis error wyskakuje.. (lokalne dzialaja)

Kolejne pytanie: czy to normalna sytuacja: jest godzina 18.05, zegarek wygaśnie, chcę sprawdzić godzinę za 40 minut (na ciemnym ekranie jest godzina 18.55, ale przez sekundę po podświetleniu pokazuje się godzina 18.05 i po chwili prawidłowa). Też tak macie ?

Edited by Ks_wikariusz

Czy zaprzestano już nowych wersji oprogramowania dla Pace? OD bardzo dawna nie było żadnego nowego softu.

Raczej nie ma już co się spodziewać nowy ROMów. To samo tyczy się Stratosa.

Witam, w aplikacji amazfit nie moge dokonac zmiany kolejnosci tarcz badz usuniecia tych z ktorych nie korzystam. Zakladka "Zarzadzanie widzetami" jest pusta. Czy mozna to zrobic jakos inaczej? Zegarek Amazfit Pace wer. ROM by Kaudii 2.6.6.0 PL 1.4.0

Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Pozdrawiam.

Witam,

korzystam z Amazfit Pace od przedwczoraj. Sparowałem go z telefonem i mam następujący problem. Wszelkie dane takie jak kroki, sen itd. normalnie przenoszą się do aplikacji i są w niej widoczne. Niestety, ale nie mogę tego powiedzieć o treningach. Są one widoczne tylko na zegarku. Nie ważne jak bym nie synchronizował. Na Stravę też nie chce mi eksportować. Coś źle zrobiłem czy to jakiś częsty błąd? 

Dzień dobry wszystkim jestem nowy na forum i nie wiem czy piszę w dobrym miejscu za co przepraszam. Zakupiłem Amazfit Pace  bez polskiego języka, chciałem wgrać polski język polski. Odblokowałem bootloader Toolem i chciałem wgrać rom, le coś poszło nie tak  ponieważ zegarek teraz stoi na logo, próbowałem różności z forum i nic. Z  xda nie bardzo sobie radzę( kiepski angielski). Zegarek ręcznie wchodzi w fastboot czy jak to się nazywa. Teraz próbowałem wgrać  Instalador_v1.4_WOS_2.6.7.0_Multi i wyskakuje szybko takie coś i zaraz znika cały program instalacji . Pomocy 

Screenshot_20200620_142107_com.huawei.videoeditor[1].jpg

Nie znam tego instalatora, więc nie wiem z czym jest problem do końca.

Ale "FUUL BOOT NOT DETECTED..." jest chyba problemem.

Jakbyś odpalił instalator naszego ROMu, to bym wiedział więcej.

A zegarek ma być  po prostu włączony czy w trybie fastboot? Bo podpiolem go tylko włączonego na tym logo zawieszonym. Przepraszam że tak pisze, ale jak już wspominałem jestem zielony na dodatek bez zegarka... 

@KailonW niestety wskazuje że ROM wgrał się niepoprawnie, co skutkuje błędem portu 5555 niestey bez ponownego wgrania oryginalnego Romu i wówczas wgraniu mojego systemu się nie obejdzie,

żeby wgrać oryginalny ROM, musisz wprowadzić zegarek ręcznie w fastboot, inaczej będzie ciężko

• Like 1

Posted (edited)

Kaudii czy polecasz jakiś konkretny i czy wgrywa się go tak jak Twój Rom? 

Edited by KailonW

musisz wgrać najpierw oryginał, użyj tego toola,

pamiętaj o wprowadzeniu zegarka w fastboot ręcznie gdy pojawi ci się napis waiting for device

komputer nie wykrywa zegarka w fastboot, zmień gniazdo usb, zmień kabel, wyłącz antywirusa, zainstaluj sterowniki o ile nie masz a jeśli masz to jakie  ? przyczyn może być wiele, nie jesteśmy w stanie pomóc zdalnie nie wiedząc co masz zainstalowane na komputerze , czy masz właściwe sterowniki, czy masz sprawne sprzęt i okablowanie, nikt z nas tego zdalnie nie załatwi, nadmierna kombinacja może uszkodzić zegarek bezpowrotnie

jest jeszcze opcja przywrócenia softu aplikacją cloner, ale to soft dla zaawansowanych użytkowników, ale nie daje również 100% pewności powodzenia bywają niestety problemy, sam raz miałem taki przywracając soft na zegarku jednego z użytkowników, na 20 kilka sztuk odratowanych jednego się nie udało.

Kaudii wyłączyłem antywirusa i defendera. Mam windowsa 10, sterowniki instalowałem takie adb-setup-1.4.3.  Zmieniałem porty usb i kabel. Po włączeniu BackToOriginalPace-10 pisze podłącz swój i przejdź dalej. Wchodzę wtedy w fastboot ręcznie i wciskam enter nic się nie dzieje( choć pc wydaje dźwięk że coś podłączyłem). Jakieś pomysły ? :( :( :( 
Może ten cloner ? Tylko czy jest instrukcja pl bo z angielską z xda nie wiem czy sobie poradzę, albo jakieś inne pomysły ? 

W tym momencie zegarek nie powinien być we fastboot.

@KailonW wyślij go do mnie ogarnę go w jeden dzień, żeby nie narobić więcej kłopotów. Tak jak pisałem wcześniej większość z tym błędem udaje się uratować, ale może się zdarzyć, że się nie uda. Tego nie wiemy i nie mogę zagwarantować w pełni sukcesu.