Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

chudybws

Amazfit Pace- pytania ogólne.

Recommended Posts

Pytanie następujące.... jestem uzytkownikiem moNocykla elektrycznego..... bardzo by mi zależało żeby aplikacja z której korzystam zahulała na Pace.... aplikacja ma nazwe Wheellog .... jakie sa szanse że to by zadziałało ??

Posted (edited)

Dzisiaj odebrałem Pace'a z polskiej dystrybucji, i niestety pierwsze wrażenia nie są szczególnie pozytywne, ale to może kwestia jakiś złych ustawień:

1. Długi czas wybudzania. Od momentu podwójnego tapnięcia ekranu, lub wciśnięcia guzika w celu wybudzenia mija 5-10 sekund zanim zegarek stanie się responsywny.
  2. Bateria. W niecałą godzinę 25%. Tutaj biorę pod uwagę konfigurację go itd., ale przesada trochę.
  3. Czy po wygaszeniu zegarka, jest normalnym fakt że nie blokuje się on na tarczy tylko widoczne jest ciągle ostatnio włączone menu? Albo po otrzymaniu powiadomienia, jest ono widoczne cały czas dopóki go nie odrzucę. W tej sytuacji muszę czekać 10 sek (patrz pkt. 1), żeby sprawdzić godzinę.
  4. EDIT: Teraz zauważyłem że po wygaszeniu zegarka, nawet nie aktualizuje się godzina...

Kilka lat temu miałem Moto 360 i jakoś milej go wspominam, mimo że tamta technologia była jednak daleko za dzisiejszym Xiaomi (tam mieliśmy jednordzeniowy procesor 1GHz i Android Wear)

Edited by pazdzioch564

Coś z nim nie tak, zrób factory reset. Lub nawet wcześniej po prostu go wyłącz i włącz ponownie.

Jak problem pozostanie reklamuj go.

Ja zadam inne pytanie czy coś wiadomo o dalszym wsparciu bo pojawiły się wieści że wersja firm chińska 2660 jest na razie ostanią

Witam . Mam pytanie ?

Kupiłem amazfit pace kilka miesięcy temu , uzywałem przez 2 miesiące w wersji angielskiej . Póżniej zegarka nie uzywałem .

Dziś postanowiłem wgrać j. polski. Postępowałem zgodnie z poradnikami tego forum. Najpierw.

1.odblokowany Bootloader

2.pózniej instalacjia WOS_2.0_PL_1.4.0_by_Kaudii.exe ( wszystko poszło dobrze . Zegarek się włączył , j. polski jest . Człowiek zadowlony .

3. sciągnąłem i zainstalowałem na telefonie aplikacjie 2.8.0 dev.

Problem pojawił się tutaj po zainstalowaniu i wwybraniu w aplikacji Amazfit Watch zegarka Pace wyskakuje mi skanowanie tego kodu QR skąd go wziąć , nie da rady sparować zegarka z telefonem . Czy coś żle zrobiłem ?

Lub z menu zegarka zrób reset do ustawień fabrycznych.

• Like 1

Godzinę temu, dabu napisał:

Czy coś żle zrobiłem ?

najprawdopodobniej nie rozparowałeś telefonu w aplikacji Amazfit

Kaudii może . Przed wgraniem roota odinstalowałem wszystkie aplikacjie do zegarka.

Ale zrobiłem jak radził lector "menu zegarka zrób reset do ustawień fabrycznych" myslałem , ze to mi wróci do ustawień z językiem angielskim . Początkowych .

Ale się udało . j. polski jest . Nawet kroki mi teraz liczy i pokazuje na zegarku . Gps złapało . sms odczytuje . Więc chyba się udało. Zobaczym jak dalej będzie sie spisywał .

Dzięki Panowie za pomoc . 

Witam,

Proszę o pomoc bo mam problem z kodem QR.

Problem pojawił się gdy zmieniłem telefon wraz z kartą. Z poziomu nowego telefonu zainstalowałem Amazfit zalogowałem się pod starym numerem telefonu i rozparowałem.

Zalogowałem się jako nowy użytkownik i nie mogę połączyć się z zegarkiem. telefon woła o kod QR a zegarek go nie wysyła.

Czy ktoś rozwiązywał taki problem.

Dzięki za pomoc.

trzeba było rozparować zegarek z telefonem z poziomu starego aparatu, wówczas się uruchomi z kodem QR gotowy do sparowania na nowym telefonie

Niestety najpierw oddałem telefon a dopiero później dotarło do mnie, że zegarek był sparowany.

Mam sporo zapisów na zegarku, czy jest jakaś możliwość połączenia się z nowym?

możesz spróbować użyć toola od @Lector tam jest możliwość wywołania kodu QR ,  albo użyj starego telefonu i rozparuj, dane zostaną zsynchronizowane z chmurą po czym z po parowaniu z nowym wybierz opcje przywróć

Witam,

bardzo dziękuję za pomoc, poszło z małymi zmianami ale poszło. Trochę zabawy, ale się udało.

Natychmiast zmieniłem na moim koncie numer telefonu na właściwy.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Czy można na tym zegarku utworzyć trening interwałowy z komendami głosowymi przez słuchawki? 

Czy warto może kupić verge lub stratos 3 (potrzebuje odtwarzania muzyki)? 

Edited by phil3010