Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

chudybws

Amazfit Pace- pytania ogólne.

Recommended Posts

Można ustawić pace tak żeby podświetlenie wyświetlacza działało tylko np. w godzinach 19-23 przez podnoszenie nadgarstka?

Panowie mam pytanie o funkcję " Lokalizacja" w najnowszej wgranej wersji WOS. Jak ona działa, czy do działania potrzebuje jakiś wgranych map?

Witam,  

Dostalam Amazfit watch na prezent i teraz w głowę zachodzę jak go rozszyfrować..  Wszystko niby działa jak powinno poza jedną (dla mnie najważniejsza)  funkcją..  Zegarek nie zapisuje moich treningów, nigdzie sie to nie pokazuje ani na zegarku ani na telefonie po synchronizacji.  Również po wejsciu w Activities nie ma łącznej ilości moich treningów po prostu licznik pokazuje zero.  Dodam,  że GPS raczej działa prawidlowo i podczas treningu jest cały czas pomiar (chociaż nieco różnił sie od pomiarów Endomondo). 

Szukam odowiedzi na wszystkich forach jakie tylko istnieja jednak nikt jeszcze nie poruszył tego wątku.  Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?  Bardzo prosze o pomoc. 

A po zakończeniu treningu przesuwasz palcem ekran w prawo z tego ekranu z czasem, dystansem itp i zapisujesz trening? Wtedy masz opcję pauza, zapisz zakończ czy tam cancel.

46 minut temu, gl4zek napisał:

A po zakończeniu treningu przesuwasz palcem ekran w prawo z tego ekranu z czasem, dystansem itp i zapisujesz trening? Wtedy masz opcję pauza, zapisz zakończ czy tam cancel.

Tak,  przesuwam palcem i kończę trening  po czym wyskakuje napis po angielski ze niestety ale GPS zostal zerwany (jakoś tak)  i trenig znika jakby go nie było 

Nigdy tak nie miałem, ani na oryginalnym oprogramowaniu ani na spolszczonym. Może spróbuj wgrać inny soft, albo wyłącz i włącz (nie restart) i potem spróbuj?

Godzinę temu, gl4zek napisał:

Nigdy tak nie miałem, ani na oryginalnym oprogramowaniu ani na spolszczonym. Może spróbuj wgrać inny soft, albo wyłącz i włącz (nie restart) i potem spróbuj?

Niestety wyłączenie i włączenie nawet dwukrotne nie pomogło więc będę szukać dalej przyczyny :(

Witam:) kupiłem właśnie swojego pace wcześniej dziłałem na mi band 3 i mam pytanie odnośnie romu. Kupiłem wersje z romem 1.2.41(7KAV4.0.1F) z jezykiem polskim i chciałbym się dowiedzieć czy jest to dobry rom czy wrto zmienic i na jaki ewentualnie? skoro mam nie oryginalny rom to pewnie mam odblokowne urządzenie:)

No cóż to raczej stary rom jak nie wypróbujesz to nikt Ci nie podpowie. Ale wszystkie zamieszczane na tym forum są świetne przynajmniej wg mnie

4 godziny temu, Czuczu53 napisał:

Witam:) kupiłem właśnie swojego pace wcześniej dziłałem na mi band 3 i mam pytanie odnośnie romu. Kupiłem wersje z romem 1.2.41(7KAV4.0.1F) z jezykiem polskim i chciałbym się dowiedzieć czy jest to dobry rom czy wrto zmienic i na jaki ewentualnie? skoro mam nie oryginalny rom to pewnie mam odblokowne urządzenie:)

Przy zmianie ROMu z tego możesz napotkać problem.

Z tego co pamiętam najpierw instalacja oryginalnego ROMu, a o później nasz.

Posted (edited)

Witam. Jest jakiś rom w którym jest możliwość podświetlenia ekranu przy przychodzącym powiadomieniu?

Edited by daner77

Jest ale w amf amazmod jak też w watch droid oczywiście apki zewnętrzne. 

Lector dziękuje za odpowiedz i mam pytanie czy moze byc ten jako ori rom? [ROM] PACEfied AmazFit | Huami AmazFit / Xiaomi AmazFit PACE co jest na forum?

@Czuczu53 jak szukasz oryginalnego ROMu z OTA, to w moim podpisie masz link do TOOALa - poszmera myszką kółka.

Jest tam TOOL dla Pace którym powraca się do oryginału CN lub EN.

On 11/22/2018 at 12:32 PM, klips said:

Do czego służy funkcja Dane 3D?

Też nie wiedziałem, zapomniałem o tym, Twoje pytanie przypomniało aby poszukać w google:

1343628998_dane3d.jpg.3e2f0ad32a27e24838c133974c80395d.jpg

czesc

wiecie czy w czasie biegania jest możliwość robienia "okrążeń"? poprzez tapnięcie w ekran lub coś podobnego ? chodzi mi o jakiś rodzaj pomiaru interwałów

Witam mam amazfit pace z softem WOS i pytanie czy moża wyłączyć mierzenie krokow i gps? I takie jak powiadomienia z Messenger moża tez uruchomic?

Edit Na zegarku z lewej strony jest dziurka od czego ona jest ?

Edited by AlfredPRO

mierzenia kroków nie wyłączysz, gps się włącza tylko wtedy gdy jet potrzebny np przy aktywności,można uruchomić powiadomienia w aplikacji na telefonie z wielu aplikacji tam zainstalowanych, otworek to mikrofon i z tego co wiem wykorzystuje go jeszcze barometr do pomiaru ciśnienia

Dzięki. Czytałem gdzieś że są problemy z powiadomieniami z telefonu Xiaomi że nie wysyła powiadomienia na zegarek albo że w ogóle się nieda z niektórych aplikacji to prawda ?

Edited by AlfredPRO
poprawa

Czytaj uważnie - telefony Huawei mają taką przypadłość.

Dokładnie telefony xiaomi nie mają problemów z obsługą zegarka a nawet bardzo pomaga ze względu na integrację wspólne konto. Chociaż i samsungi przynajmniej jeżeli chodzi o mifit i np cor. Działają bez problemu.