Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Amazfit Pace- pytania ogólne.


chudybws

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem "albo jedno albo drugie"

Dana plikacja na telefonie (ta z GP albo ta spolszczona przez @Kaudii ) paruje się z zegarkiem niejako blokując go na swój użytek. Jeśli chcesz strava(GP) to zapomnij o mifit. Wagę używaj , nie zapominaj o wadze ;)

Oczywiście mówię o synchro przez apkę amazfit.

 

Sama aplikacja MiFit daje radę sparować z zegarkiem jak poniżej. 

5a63d3ea8a436_Capture_2018-01-21-00-39-17.thumb.png.2c73c3cfb051c4f18c50ab3003fd1137.png

Capture+_2018-01-21-00-41-06.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

sokal

To ja się przywitam i pozwolę zadać pytanie, pewnie banalne ale czytam różne źródła z różnymi opiniami od kilku dni i już zgłupiałem... Którą wersję kupić, aby działała z MiFit, ewentualnie dała możliwość skorzystania z jakiegoś customromu aby zegarek synchronizował się z MiFit (lub Google Fit) a nie jakąś tam Potravą... ;p https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_605469.html?wid=21 czy https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_689346.html?wid=4 czy jeszcze coś innego?

chudybws

Postanowiłem założyć nowy temat w którym będziemy zadawać i odpowiadać na pytania które nie do końca są związane z ROMem coby się w tamtym temacie się nie robił niepotrzebny syf.  Jeśli jakieś pytań które mogą się komuś przydać będę starał się wrzucać do tego postu z numerem postu żeby nie trzeba było przeczytać całego wątku szukając szybkiej odpowiedzi. 1. Która wersja zegarka łączy się z MiFit? -Chińska, po wygraniu 7Kav obie.

Lector

Wersja English i International na pewniej to te same, czyli mamy dwie wersje angielską i chińską. Wersja chińska działa z Mi Fit, tzn eksportuje automatycznie kroki i sen. Co byś za wersji nie kupił, to po odblokowaniu bootloadera wgrasz nasz rom który bazuję na chińskiej wersji i będziesz miał polski język i synchronizację z Mi Fit. Ja dla przykładu kupiłem wersje English, a teraz używam naszego romu i działa synchronizacja z Mi Fit.

Dodane obrazy

3 godziny temu, Artmaniak napisał:

Napisałem "albo jedno albo drugie"

Dana plikacja na telefonie (ta z GP albo ta spolszczona przez @Kaudii ) paruje się z zegarkiem niejako blokując go na swój użytek. Jeśli chcesz strava(GP) to zapomnij o mifit. Wagę używaj , nie zapominaj o wadze ;)

 

Jest gdzieś na forum bo nie widzę poza apk z samego zegarka? Kończę ładować zegarek i mam już kod na unblocka. Zaraz zaczynam zabawę ;)

Edytowane przez godeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak włączyć wifi, żeby połączenie było dostępne dla innych aplikacji ? Jak ustanowię połączenie w ustawieniach i przejdę do aplikacji, uruchomię apkę korzystającą z wifi, to połączenie jest już nieaktywne. Mam wgrany PACEfied 1.2.48h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2017 o 13:18, Kaudii napisał:

tak jest, myślę że wynika to z tego, że masz możliwość odrzucenia połączenia bądź jego wyciszenia i zapewne producent założył, że pokazywanie nieodebranych połączeń w tym wypadku jest zbędne bo zegarek informuje cię o nadejściu połączenia

A jak wyłączyć to żeby się nie pokazywało połączenie na zegarku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cześć,

posiadam zegarek w wersji international z softem  1.3.6 d.

mam problem z przenoszeniem treningów (bieganie na bieżni, trening eliptyczny) - do strava

gdzieś czytałem , ze treningi bez GPS nie przenoszą sie do stavy - a co za tym idzie nie moge ich przenieść do endomondo

czy jest jakiś patent który umożliwiałby przenoszenie (manualnie lub automatycznie)  treningów bez gps do strava (zeby był zapis tętna) - pewnie jak sie pojawi w strava bedzie go mozna przenieść do endomondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo jakie macie doświadczenia z czujnikiem tętna.

dziś testowałem na bieżni i na orbitreku - ustawiłem sobie jakąś strefę tętna - cardio trening .

podczas treningu cały czas miałem alarmy - a to za małe tętno a to za duże - dodam tylko że biegałem , ćwiczyłem z tą samą prędkością / intensywnością

nie jest możliwe , zęby tętno raz spadało mi do 100 raz rosło do 160 

 

czy jest jakiś patent , zeby zegarek poprawnie mierzył tętno podczas biegania / ćwiczenia na orbitreku (żeby odczyt był w miarę stabilny)? 

w którym miejscu na ręku powinien być zegarek ?

zastawiałem się czy przy następnym treningu nie odwrócić zegarka tak aby tarcza była na dole - czy bedzie lepszy odczyt?

--

kolejne pytanie - gdzieś w recenzjach na necie wyczytałem - ze po biegu na bieżni - mogą występować duże rozbieżności w przebytej odległości  - różnice zegarek vs to co się wyświetla na bieżni i że mozna to jakoś skalibrować czy ktoś wie jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, dlatego zwracam się do Was.

Planuje zakup Amazfit Pace i szukając ciekawych ofert napotkałem na 3 różne opis.

Wersja chińska (odpada nie jestem zainteresowany jej zakupem)

Wersja English - wysyłana z Chin kosztuje więcej $

Wersja Interantional - wysyłana z magazynu w czechach, kosztuje mniej $ w stosunku do wersji english

Opis produktów english i international jest identyczny. I teraz zasadnicze pytanie czy fizycznie te dwie wersje się czymś różnią czy znowu tylko dziwne nazewnictwo jest ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Axon, no właśnie i tutaj jest problem, bo z informacji zebranych w necie na temat produktów sprzedawanych na GB jest różnie.

W Q&A piszą, że nie posiada. Opis zegarka i zawartość sprzedawanego przedmiotu jest identyczna jak przy wersji english. Zdjęcia wrzucana przez kupujących potwierdzają, że ma CE. 

Do tego nie mogę nigdzie wyszukać, czy magazyny europejski GB mogą sprzedawać towar bez znaku CE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem Priority line, po złożeniu zamówienia jest bezpłatnie dostępna do części zamówień.

Cło zapłaciłem (co podobno nie jest oczywiste), standardowe. Zegarek kosztował mnie z przesyłką 370 zł i do tego doszło bodajże 100 zł łącznie cła i opłat za oclenie i rozliczenie cła przez Pocztę Polską. Wszystko załatwione elektronicznie - dostałem powiadomienie o towarze na cle, wysłałem na podanego maila zrzut ekranu z GB z ceną i naliczyli cło a płaciłem je kartą na poczcie przy odbiorze.

Ale Możesz tego uniknąć zamawiając z EU albo nawet z PL. Na tej aukcji co podałem jest zegarek za 450 zł i dostępny tylko z Chin. A poniżej link do innej aukcji, gdzie można wybrać inne magazyny, w tym i takie z EU - wszystkie magazyny z nazwą G-W są z Unii a G-W-4 jest w Polsce. Wtedy nie ma żadnego cła. Na tej aukcji pokazuje mi się cena 465 zł z G-W-4 i pewnie wtedy zegarek dostaniesz w 2-3 dni. A z EU najtaniej jest z 424 zł z G-W-6. Nie wiem gdzie jest ten magazyn ale na pewno w EU i zegarek powinieneś dostać za max tydzień. Z Chin szedł do mnie około 1,5 miesiąca. Jak wolisz to z ceną 311 zł z te oferty to też możesz tyle że będzie szansa na cło, ale pewnie razem z cłem wyjdzie to nieco mniej niż najtaniej z EU. Także co wolisz.

Oto ta oferta z GB:

https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_605468.html?wid=21

Edytowane przez bigl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj dotarł do mnie Pace i mam do Was kilka pytań:

- czy da rade zmienić nazwę urządzenia ? i stworzyć nazwę własną 

- posiadam rom w wersji 1.3.0n czy warto go aktualizować

- zegarek sparowałem z aplikacją amazfit watch ale nie pasuje mi, czy warto instalować inne aplikacje. Tools & Amazfit widzę nie wspiera pace :/

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Wersja ang zegarka. 

Edytowane przez szablix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lector przypiął ten temat
  • Lector odpiął ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

Ogłoszenia


×
×
  • Dodaj nową pozycję...