Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Problem z żarówkami Xiaomi

Tomasz1115
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie,mam dwie żarówki kolorowe z Mi-Home. Po zakupie wszystko było ok,po zaniku prądu (bezpiecznik) żarówki nie chcą się zalogować w aplikacji, kupiłem teraz dwie białe i raz się zalogowaly po próbie zrobienia grupy świateł znikły z aplikacji. Po resecie zalogują się a po przejściu do głównego menu już ich nie ma spowrotem. Cuda się dzieją. Nocka lampka działa normalnie,czujnik ruchu, temperatury też. Pomocy.

1 minutę temu, rezmus napisał:

moze jest, ale nieprzypisana do pomieszczenia i wtedy jej nie widac ;) mialem tak raz i musialem pokombinowac, zeby usunac. jaki region masz w apce i jakie zarowki dokladnie?

Region Pl, żarówki Mi Smart LED bulb,tylko grupy nie zrobię ponieważ po resecie żarówek loguję je elegancko,ustawiam sypialnię i zatwierdzam. I po tym nie ma ich w menu, nigdzie.Mam też żarówki Mi smart LED bulb essential.I też było dobrze z nimi do czasu jak wyłączył się bezpiecznik.Od wtedy kolorowe nie współpracują,a białe wczoraj kupione i też nie chcą współpracować.

W dniu 16.02.2021 o 11:54, rezmus napisał:

napisz jeszcze jednego posta, a pozniej priv to sprawdze co tam porobiles.

Pochwalcie sie na czym sie skonczylo?
sparowalem zarowke z paskiem led i obu urzadzen nigdzie nie widze. resetowanie nie pomaga, lacza sie i zakonczeniu parowania znikaja.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...