Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Nowy plugin Wi-Fi Repeater / Range Extender - brak spacji w SSID


Znamir
 Share

Recommended Posts

Cześć, 

Nie wiem czy zauważyliście, że aktualizacja pluginu do repeatera / range extendera zabrała możliwość nadawania tym urządzeniom SSID zawierających spacje. Niestety musiałem zresetować swój repeater (v2) i okazuje się, że nie mogę mu przywrócić SSID, które miał przez ostatnie kilka lat. Sprawdziłem również ma extenderze (v3) i jest to samo. 

Trochę słabo, bo miałem do repeatera podpięte kilkanaście urządzeń smart (router i gniazdo sieciowe na jednym końcu mieszkania, gruba ściana zbrojona dzielącą mieszkanie na pół i brak zasięgu routera w drugim końcu mieszkania) i normalnie wystarczyłoby przywrócić po resecie poprzednie SSID, a w tej chwili nie jest już to możliwe i będę musiał te kilkanaście urządzeń skonfigurować od nowa. 

Link to comment
Share on other sites

ja zauważyłem, że ten extender nie pozwala stworzyć sieci z kropką w nazwie. Moja główna sieć wifi nazywa się ..._2.4 - od częstotliwości (mam też drugą sieć ..._5). 
Nie jestem w stanie utworzyć nowej sieci z kropką w nazwie. Co prawda nie jest to jakimś większym problemem, ale wolałem zachować pewien wzór w nazewnictwie sieci ;)

Link to comment
Share on other sites

Zacząłem grzebać w nowym pluginie i dla nazwy sieci jest weryfikacja. Dozwolone są tylko znaki alfanumeryczne, znaki chińskie i podkreślnik. Próbowałem dodać znaki jako dozwolone oraz usunąć walidację ale moje umiejętności są na to za małe. 

Edited by Znamir
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...