Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Brak możliwości tworzenia grup żarówek


mgmorpheus77
 Share

Recommended Posts

Od poniedziałku nie mogę utworzyć grup oświetleniowych żarówek. Wszystkie grupy, które miałem utworzone się wykrzaczyły i teraz każda żarówka jest osobno co utrudnia ich sterowanie. Nie pomogło ich ponowne dodanie, restart routera, restart apki miHome. Brak mi już pomysłów. Pracuje oczywiście na iOS14. Jeśli chodzi o żarówki to jest to model "Inteligentna żarówka LED Mi biała" po wifi. Każda próba ich pogrupowania kończy się na tym, że apka mieli i nic się nie dzieje. Czy ktoś może zauważył podobny problem na iOS, albo ma jakiś pomysł jak to naprawić? Czuję, że problem leży po stronie Xiaomi, ale wolę zapytać.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś była aktualizacja apki miHome na iOS, ale nic nowego ona nie wniosła w sprawie tworzenia grup oświetleniowych ? przynajmniej u mnie. Coś mi się wydaje, że wina leży po stronie chmury europejskiej, a z tego co słyszałem to rzadko tam zaglądają, by cokolwiek poprawić ?‍♂️

E7D13594-A8BB-43E0-9C12-6BB30D783816.png

Link to comment
Share on other sites

  • Developer

to jednak nie jest bug apki, a po prostu usuneli grupy z innych regionow, niz chiny. na android (org apka) jak zrobisz grupe to znikaja zarowki, a grupa sie nie pojawia. to samo zrobili z sensorem zalania na eu pare miesiecy temu i do dzis nie naprawili. na modzie nie ma problemu ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...