Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Modyfikacja PACEfied AmazFit by Piwek


Piwek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! 
Wczoraj dostałem Amazfita Pace, dzisiaj na mail przyszedł kod do odblokowania bootloadera. Czy po odblokowaniu mogę od razu wrzucić ww ROM? Proszę, wytłumaczcie jak laikowi, bo robię to pierwszy raz. 

Jadę wg tej instrukcji: 
http://miboy.pl/2017/09/28/xiaomi-huami-amazfit-jezyk-polski-mi-home-instrukcja/  

Z góry dzięki!

  • Lubię to 35
  • Dziękuję 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje PACEfied 1.2.51 full, była na początku, potem został tylko upgrade.

Działa bez problemu, nie wiem czemu została usunięta. Jedynie brak nr seryjnego.

Ale podobno upgrade 1.2.51 przywraca nr seryjny. Jednak nie przywróciło.

Trzeba wgrać 1.2.50h, wraca serial numer, potem wgranie upgrade 1.2.51.

Edytowane przez Kri$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma problem z ponownym sparowaniem telefonu z zegarkiem po wgraniu tego ROOMA? od półgodziny próbuje się połączyć i nie daje rade.Połączenie bluetooth niby jest ale gdy tylko się połączy wyskakuje komunikat, że nie udało się połączyć :/ zrobiłem restet zegarka do ustawień fabrycznych ale dalej nic. ktos ma jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego. Z pacefied normalnie mi się łączy a z Twoimi modami już nie. Dodam, że pacjent to iPhone. Próbowałem zmieniać region na chiński i przez konto Xiaomi się logować ale dalej nic. Na razie wgrałem pacefied i doinstalowałem osobno mody. Ale twój jest lepiej zrobiony (bootanimation i wyrzucone niepotrzebne aplikacje) dlatego gdybys wiedział co robię nie tak to proszę o info :) zegarek kupiony w Polsce wiec wersja US. 

Edytowane przez Budzikus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wlaśnie 15 minut temu rozpakowałam swojego Amazfit Pace. Powiedzcie co teraz po koleji zrobić aby był język polski i może większy wybór tarcz. Przepraszam jesli powielam temat ale nie potrafiłam odnaleźć tych informacji na forum, co mam zrobić krok po kroku.

Pozdrawiam, Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2018 o 13:27, Budzikus napisał:

Próbowałem wszystkiego. Z pacefied normalnie mi się łączy a z Twoimi modami już nie. Dodam, że pacjent to iPhone. Próbowałem zmieniać region na chiński i przez konto Xiaomi się logować ale dalej nic. Na razie wgrałem pacefied i doinstalowałem osobno mody. Ale twój jest lepiej zrobiony (bootanimation i wyrzucone niepotrzebne aplikacje) dlatego gdybys wiedział co robię nie tak to proszę o info :) zegarek kupiony w Polsce wiec wersja US. 

Mam ten sam problem, nie paruje się z iphonem. Wróciłem na Pacefied. Szkoda bo ten rom bardziej mi pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lector odpiął ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...