Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

bazzder

Mi Home na zegarku

Recommended Posts

Mam wszystkie urządzenia, ale sterowanie wcale nie działa x) ani lampki, ani żarówki nie uruchamia...

EDIT: Ok za którymś razem po ustawieniu w MiHome zdziałało coś, ale działa to jak chce.. raz wlaczy zarowke a pozniej jej niechce wylaczyc np.

Popatrz tam we wszystkie ustawienia i daj dostęp zegarkowi.

Mihome szybko gubi połączenie z zegarkiem :/ 

EDIT2: 

Działa to bardzo słabo. Na Pace działało lepiej ;) 

Edited by Gravis

@GravisA masz odkurzacz? Zastanawiam się czy to mi home na zegarku nie ogranicza się tylko on/off i to wszystko.

Jeżeli masz, daj foto z zegarka jak wygląda na nim.

Edited by wawu1991

@Gravis Ok, dziękuje Ci.

W takim razie pytanie do wszystkich osób które mają odkurzacz Xiaomi czy możecie sprawdzić czy jest on widoczny w Mi Home na zegarku?

Edited by wawu1991

Odkurzacza nie mam, ale w zegarkowym mi home mam przy lampce poza on-off jeszcze wybór poziomu jasności i zestaw kolorów do wyboru.

Edited by nateq

Na telefonie w mi home jak wybierzesz zegarek gdzieś tam masz możliwość co ma się pokazywać na zegarku. Pod jednymi chińskimi napisami będą termometry, a pod drugimi gniazdka itp.

Wszedłem w add action card to manage devices,  sprawdziłem tylko listwa dostępna. Odkurzacza niet. Czyli pewnie nie jest obsługiwany :(

Mi Home nie posiada Stratosa tylko widok jest Pace to też dziwne. 

Screenshot_20180412-210342.thumb.png.e617db224f5da5fd4aa6f76a2c71ed20.pngScreenshot_20180412-210334.thumb.png.649bfed266d69e938f6892d4aa2de9bb.png

Kliknij 3 kropki i tam jeszcze jest opcja device permissions, która co jakiś czas mi wywala wszystkie apki :/ przez co zegarek ma brak dostepu ...

a ja mam problem tego typu , że na  PACEfied_rel_38_(1.2.50h)  jak włączam mi home to mam tylko dwie kulki, które się kręcą ale  na zegarku nic nie widać nawet po kilku minutach. Mi home wykrywa i  instaluje go bez problemu. Próbowałem reinstal romu i  wipe cache/dalvik i nie pomogło. Miał ktoś coś takiego? Wcześniej wszytko działało bez problemu.

edit. pomógł factory reset zegarka

Edited by godeath

W dniu 12.04.2018 o 13:42, wawu1991 napisał:

@Gravis Ok, dziękuje Ci.

W takim razie pytanie do wszystkich osób które mają odkurzacz Xiaomi czy możecie sprawdzić czy jest on widoczny w Mi Home na zegarku?

Cześć

Posiadam odkurzacz Xiaomi v1 oraz Yeelight Ceiling Light i niestety też widzę tylko sterowanie lampą. Brak odkurzacza także w ustawieniach apki mihome.

W zegarku nie są widoczne wszystkie urządzenia i jeśli nie ma odkurzacza to go nie ma i już. Może w którymś update zarówno aplikacji na zegarku jak i na telefonie dorzucą więcej urządzeń, którymi będzie można sterować zegarkiem.

Witam mam problem z weryfikacja zegarka. Na zegarku Stratos 2 Polski soft, aplikacja w zegarku włączona, łączy się z zegarkiem ale nie może go zweryfikować i dodać. Wszystkie uprawnieniami dodane

Screenshot_20190109-163945.jpg

Pacjenci: Amazfit Pace z romem 2.6.4.1 PL_1.3.0 od Kaudii + Xiaomi Yeelight Smart LED Bulb Color (YLDP06YL, II gen). W MiHome w ustawieniach zegarka do uprawnionych urządzeń dodana żarówka, MiHome w zegarku podaje żeby w MiHome dodać urządzenie aby nim sterować. W ustawieniach zegarka w MiHome po wybraniu opcji "add operable devices" jest cały czas pusto. Żarówka miała być początkiem ekosystemu, a tutaj lipton. Jakieś pomysły? Wszystkie urządzenia resetowane, nic się nie zmienia. Z góry dzięki! :)

Posted (edited)

Witam czy na dzień dzisiejszy jest już możliwość wgrania MiHome do ROM 2.3.9.0 EN/US
.
Już mam da rady doinstalować.

Edited by shred23

W dniu 9.01.2019 o 17:42, Majk1989 napisał:

Witam mam problem z weryfikacja zegarka. Na zegarku Stratos 2 Polski soft, aplikacja w zegarku włączona, łączy się z zegarkiem ale nie może go zweryfikować i dodać. Wszystkie uprawnieniami dodane

Screenshot_20190109-163945.jpg

I jakoś ogarnąłeś temat?