Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

bazzder

Mi Home na zegarku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wszystkie urządzenia, ale sterowanie wcale nie działa x) ani lampki, ani żarówki nie uruchamia...

EDIT: Ok za którymś razem po ustawieniu w MiHome zdziałało coś, ale działa to jak chce.. raz wlaczy zarowke a pozniej jej niechce wylaczyc np.

Popatrz tam we wszystkie ustawienia i daj dostęp zegarkowi.

Mihome szybko gubi połączenie z zegarkiem :/ 

EDIT2: 

Działa to bardzo słabo. Na Pace działało lepiej ;) 

Edytowane przez Gravis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@GravisA masz odkurzacz? Zastanawiam się czy to mi home na zegarku nie ogranicza się tylko on/off i to wszystko.

Jeżeli masz, daj foto z zegarka jak wygląda na nim.

Edytowane przez wawu1991

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie posiadam odkurzacza od Xiaomi.

Edytowane przez Gravis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gravis Ok, dziękuje Ci.

W takim razie pytanie do wszystkich osób które mają odkurzacz Xiaomi czy możecie sprawdzić czy jest on widoczny w Mi Home na zegarku?

Edytowane przez wawu1991

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkurzacza nie mam, ale w zegarkowym mi home mam przy lampce poza on-off jeszcze wybór poziomu jasności i zestaw kolorów do wyboru.

Edytowane przez nateq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na telefonie w mi home jak wybierzesz zegarek gdzieś tam masz możliwość co ma się pokazywać na zegarku. Pod jednymi chińskimi napisami będą termometry, a pod drugimi gniazdka itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszedłem w add action card to manage devices,  sprawdziłem tylko listwa dostępna. Odkurzacza niet. Czyli pewnie nie jest obsługiwany :(

Mi Home nie posiada Stratosa tylko widok jest Pace to też dziwne. 

Screenshot_20180412-210342.thumb.png.e617db224f5da5fd4aa6f76a2c71ed20.pngScreenshot_20180412-210334.thumb.png.649bfed266d69e938f6892d4aa2de9bb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kliknij 3 kropki i tam jeszcze jest opcja device permissions, która co jakiś czas mi wywala wszystkie apki :/ przez co zegarek ma brak dostepu ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam problem tego typu , że na  PACEfied_rel_38_(1.2.50h)  jak włączam mi home to mam tylko dwie kulki, które się kręcą ale  na zegarku nic nie widać nawet po kilku minutach. Mi home wykrywa i  instaluje go bez problemu. Próbowałem reinstal romu i  wipe cache/dalvik i nie pomogło. Miał ktoś coś takiego? Wcześniej wszytko działało bez problemu.

edit. pomógł factory reset zegarka

Edytowane przez godeath

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.04.2018 o 13:42, wawu1991 napisał:

@Gravis Ok, dziękuje Ci.

W takim razie pytanie do wszystkich osób które mają odkurzacz Xiaomi czy możecie sprawdzić czy jest on widoczny w Mi Home na zegarku?

Cześć

Posiadam odkurzacz Xiaomi v1 oraz Yeelight Ceiling Light i niestety też widzę tylko sterowanie lampą. Brak odkurzacza także w ustawieniach apki mihome.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zegarku nie są widoczne wszystkie urządzenia i jeśli nie ma odkurzacza to go nie ma i już. Może w którymś update zarówno aplikacji na zegarku jak i na telefonie dorzucą więcej urządzeń, którymi będzie można sterować zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z weryfikacja zegarka. Na zegarku Stratos 2 Polski soft, aplikacja w zegarku włączona, łączy się z zegarkiem ale nie może go zweryfikować i dodać. Wszystkie uprawnieniami dodane

Screenshot_20190109-163945.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pacjenci: Amazfit Pace z romem 2.6.4.1 PL_1.3.0 od Kaudii + Xiaomi Yeelight Smart LED Bulb Color (YLDP06YL, II gen). W MiHome w ustawieniach zegarka do uprawnionych urządzeń dodana żarówka, MiHome w zegarku podaje żeby w MiHome dodać urządzenie aby nim sterować. W ustawieniach zegarka w MiHome po wybraniu opcji "add operable devices" jest cały czas pusto. Żarówka miała być początkiem ekosystemu, a tutaj lipton. Jakieś pomysły? Wszystkie urządzenia resetowane, nic się nie zmienia. Z góry dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi