Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Brak powiadomień

Recommended Posts

Cześć,

Ja mam problem z powiadomieniami z poczty. SMSy i Whatsapp raz działają, raz nie też nie wiem od czego to zależy. Wszystkie programy mają nadane uprawnienia, są dodane do listy aplikacji... Nie mam pomysłu w czym jest problem....

Dzięki za pomoc

PS: jeszcze jedno pytanko:  jak próbuję połączyć zegarek z WiFi każe mi wpisać hasło w aplikacji, ale tam nie wiem gdzie to wpisać... Powinno się pojawić jakieś okienko czy coś  takiego???

• 2 weeks later...
W dniu 22.04.2018 o 15:58, tygrysek napisał:

Cześć,

Ja mam problem z powiadomieniami z poczty. SMSy i Whatsapp raz działają, raz nie też nie wiem od czego to zależy. Wszystkie programy mają nadane uprawnienia, są dodane do listy aplikacji... Nie mam pomysłu w czym jest problem....

Dzięki za pomoc

PS: jeszcze jedno pytanko:  jak próbuję połączyć zegarek z WiFi każe mi wpisać hasło w aplikacji, ale tam nie wiem gdzie to wpisać... Powinno się pojawić jakieś okienko czy coś  takiego???

Przy próbie połączenia się z wi-fi, wyskakuje okienko w telefonie i tam się je wpisuje , nie oddzielnie w zegarku.

W sprawie braku powiadomień o sms: Poza standardowymi ustawieniami pozwoleń w telefonie należy jeszcze z poziomu aplikacji Amazfit wejść w: Ustawienia -> Ustawienia powiadomień -> Ustawienia czarnej listy aplikacji -> dodać na górę "aplikację" wiadomości lub inną odpowiedzialną za sms

• 2 weeks later...

Czy u Was faktycznie powiadomienia sms dobrze działają? U mnie wszystko działa ale oprócz powiadomień sms. Praktycznie to działają losowo, raz działa super by za jakiś czas znikają powiadomienia. Czasem przy powiadomieniu sms ekran na zegarku robi się czarny. Wszystkie inne powiadomienia typu połączenia tel itp działają super. Czy ktoś rozwiązał ten problem? Próbowałem na różnych ROMach. Telefon Huawei P9lite.

W dniu 19.04.2018 o 06:47, korno napisał:

Może dodaj Whatsapp do listy aplikacji których pokazuje powiadomienia.

A w którym miejscu mozna znaleźć taką opcje bo mam ten problem że u mnie ani z sms-ów ani Whatsapp nie pokazuje powiadomień.

42 minuty temu, chamski00 napisał:

A w którym miejscu mozna znaleźć taką opcje bo mam ten problem że u mnie ani z sms-ów ani Whatsapp nie pokazuje powiadomień.

Profile/ Settings/ Notifications/ App notifications setting Tam zaznaczasz aplikacje z których chcesz otrzymywać powiadomienia. Jedno okienko wcześniej musi być zaznaczona opcja "Push Notification"

Sprawdź też w ustawieniach telefonu czy aplikacja ma nadane odpowiednie prawa (najlepiej włączyć wszystkie).

Na karcie SIM. Myślisz że tu jest przyczyną? Spróbuję zgrać wszystkie na telefon.

Edit:

Nie działa ani z tel ani z sim

Edit:

Problem rozwiązany. Działa z +48. Trzeba dopisać w kontaktach. Domyślne każdy numer w telefonie pokazuje po wybraniu +48 ale trzeba to ręcznie dopisać do kontaktu.

Edited by Lukmos1

• 10 months later...