Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

adamk99

Trening interwałowy a Amazfit Watch

Recommended Posts

Witam !!

W zakładce sport apki Amazfit Watch są dwa podkatalogi: 1. Real-time sport data settings, 2. Interval workout. W drugiej zakładce utworzyłem trening interwałowy, który zapisałem pod nazwą "PRÓBA", po czym zsynchronizowałem go za pomocą przycisku "Sync" ze Stratosem (przynajmniej tak mi się wydaje). Pojawił sie komunikat, że synchronizacja zakończyła się powodzeniem. Problem polega na tym, że nigdzie nie mogę odnaleźć tego treningu w Stratosie.

Screenshot_2018-04-17-18-53-04-679_com.huami.watch.hmwatchmanager.png

Screenshot_2018-04-17-18-53-13-129_com.huami.watch.hmwatchmanager.png

Screenshot_2018-04-17-18-53-23-360_com.huami.watch.hmwatchmanager.png

wejdź w Sporty/Bieg, poniżej GO będzie Bieg treningowy wejdź w to i tam masz swoją próbę

Ok, Dzięki !!! A gdybym chciał interwał na orbitreku to jest to niemożliwe?

Edited by adamk99

A czy do treningu interwalowego można edytować dane wyswietlane na zegarku tak jak przy normalnym biegu ?

w czasie intervalu u mnie pokazuje na pierwszej stronie domyslnie m.in. tempo chwilowe a chciałbym tempo średnie. Chodzi o xiaomi pace

Odświeżam temat.

Czy można korzystać z interwałów w trybie innym, niż bieganie? (Chcę interwały w Rower) 

Witam. Mam problem z moim STRATOSEM 2 mianowicie ustawiłem sobie interwały, ale jak zaczynam trening to po przebiegnięciu pierwszego etapu nie włącza się przerwa tylko zegarek się zatrzymuje i wychodzi z trybu interwału. Proszę o pomoc jak można to naprawić? 

3 godziny temu, szczepanlv napisał:

Witam. Mam problem z moim STRATOSEM 2 mianowicie ustawiłem sobie interwały, ale jak zaczynam trening to po przebiegnięciu pierwszego etapu nie włącza się przerwa tylko zegarek się zatrzymuje i wychodzi z trybu interwału. Proszę o pomoc jak można to naprawić? 

Mam podobnie. Dostaję komunikat "Niestety aplikacja Aktywność została zatrzymana" i wyrzuca mnie z treningu. Zmiana interwału nic nie dała i nie bardzo mam pomysł co robić

2 godziny temu, michal01 napisał:

Zmienialiście rom wcześniej? Może trzeba zrobić factory reset.

Przywracałem zegarek do ustawień fabrycznych - bez rezultatu. Myślałem jeszcze o wgraniu starszej wersji romu ale nie wiem jak się za to zabrać

Witam podłączam się do tematu mam stratosa do grudnia chcialem pobiegać interwały i mam identyczny problem jak wy czy ktoś się z tym uporał?

jestem amatorem takich rzeczy jak wgrywanie czegokolwiek kupiłem go , zrobiłem wszystkie aktualizacje i korzystam ale jest to bardzo żenujące że chce użyć najzwyklejszego interwału i nie mogę...

Edited by Olek92