Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ładowarka Amazfit Stratos


Stojek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 19.05.2018 o 13:48, YZ84 napisał:

Kupiłem taką samą jak w linku powyżej. Ładuje. Za 3-4 dolary jako backup myśle że ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Kupiłem taką ładowarkę
https://www.aliexpress.com/item/2018-New-A1609-Smart-Watch-Charger-Cradle-Charging-Dock-For-Huami-Amazfit-Stratos-Smart-Watch-2/32881112664.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.20634c4dfuTKJV
Bardzo wygodna, działa - także jako napęd USB. 
Zegarek kładzie się na ładowarkę a następnie zamyka pierścień ładowarki. Nie trzeba nic wciskać i wyrywać jak z oryginalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Także mnie dopadł problem z ładowarką (zegarek się ładował jednak nie można było połączyć się z komputerem). Postanowiłem rozebrać ładowarkę i sprawdzić co się stało. Okazało się że pęknięta była jedna z żył przewodu USB. Mało tego żyła była pęknięta w kilku miejscach na całej długości. Trzeba przyznać że przewód jest bardzo cieniutki i łatwo się uszkadza. Dlatego wymieniłem go na przewód od starej myszy komputerowej i teraz wszystko pięknie działa. Przewód jest ponadto dłuższy i mocniejszy od oryginalnego???? Wnętrze ładowarki po wymianie przewodu na załączonym zdjęciu. Pomimo udanej naprawy na pewno zamówię sobie jakiś zamiennik z Ali tak na wszelki wypadek. Ceny są naprawdę niskie.

IMG_20181118_161622387.jpg

Edytowane przez mavpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2018 o 08:26, adramel napisał:

Kupiłem taką ładowarkę
https://www.aliexpress.com/item/2018-New-A1609-Smart-Watch-Charger-Cradle-Charging-Dock-For-Huami-Amazfit-Stratos-Smart-Watch-2/32881112664.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.20634c4dfuTKJV
Bardzo wygodna, działa - także jako napęd USB. 
Zegarek kładzie się na ładowarkę a następnie zamyka pierścień ładowarki. Nie trzeba nic wciskać i wyrywać jak z oryginalnej.

To pamiętaj, że tą "ładowarkę" wolno ci podpiąc jednie do komputera albo ładowarki o mocy 1A i 5V. W innym wypadku spalisz zegarek. To nie jest łądowarka tylko kabel ze stykami bez jakiejkolwiek elektroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, yankee napisał:

To pamiętaj, że tą "ładowarkę" wolno ci podpiąc jednie do komputera albo ładowarki o mocy 1A i 5V. W innym wypadku spalisz zegarek. To nie jest łądowarka tylko kabel ze stykami bez jakiejkolwiek elektroniki.

Zgadza się. Elektronika do sterowania jest przecież w zegarku. Oryginalna także nie ma elektroniki. To nie DashCharge od OnePlus/Oppo że elektronika sterująca ładowaniem jest w ładowarce.
Ładuje Stratosa z ładowarki QuickCharge 3.0 od Samsunga Galaxy s9. Jeszcze mi nie wybuchł;)
Czas ładowania jest taki sam jak z USB czy z oryginalnej ładowarki. Napięcie/natężenie też. Zmierzyłem mierniczkiem podpinanym pod USB, jest zawsze 5V, 0,3A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...