Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

58 minut temu, Lector napisał:

A napisz jakiego Windows posiadasz.

Jak masz antywirusa to wyłącz, możesz spróbować zmienić czcionkę w CMD jak opisałem w połowie pierwszego posta:

56 minut temu, martinpl79 napisał:

Miałem dokładnie to samo. Uruchomiłem instalator jako administrator a kod wpisałem z palca i poszło.  Spróbuj 

Dzięki za szybkie odpowiedzi. Poszło za trzecim razem z kodem wklejanym. Tak po prostu. Możliwe że wcześniej był ram na laptopie przeciążony. Niby poza filmikiem na yt z opisem nic nie chodziło ale nawet z samą przeglądarką zazwyczaj hula na granicy 100%..

Zegarek już w wersji  PL. Dzięki za pomoc

Hej,
nie udało mi się znaleźć odlinkowania do spolszczenia - w jaki sposób mogę i czy można je pobrać (po zaktualizowaniu zegarka mam wersję 2.3.2.7.)? Wczoraj zakupiłem zegarek i przyznam, że najbardziej mnie irytują inne miary niż my używamy (fahrenheit) itp. Z góry sorry za zamieszanie, jeśli jest ono faktycznie gdzieś i przeoczyłem. (już sobie sam odpowiedziałem, po zarejestrowaniu na forum wystarczy wrócić do pierwszego posta i postępować zgodnie z instrukcją).
A i rozumiem, że po zainstalowaniu spolszczenia tracę gwarancję?

Edited by SoBaN

Trudno, mimo wszystko zbyt irytujące jest uczenie się i przeliczanie wszystkiego w głowie. 

Edited by SoBaN

Witam,

Po kilku dniach testów Amazfit-a dzisiaj zauważyłem mały problem w zakładce "Centrum treningów" gdzie mam ustawiony trening "5K". Po wyborze aktywności "Podstawowy bieg.." wyświetla sie komunikat "Niestety Launcher został zatrzymany" po potwierdzeniu komunikatu robi reset zegarka. Próbowałem zrobić ustawienia fabryczne lecz efekt ten sam. Czy to normalne zachowanie zegarka w tym sofcie??. Wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam

IMG_20180426_211911.jpg

IMG_20180426_211924.jpg

IMG_20180426_211933.jpg

Witajcie.

Jestem tu nowy a dzisiaj doszedł do mnie Startos z Chin. Miał oryginalnie versje 2.0.16.0. Udało mi sie odblokować zegarek i wgrać Stratos US_PL 1.0.1. Niestety jest problem ze sparowaniem zegarka z moim iPhone. Dopiero teraz doczytałem to ogólny problem z tym FW i nie działa z iOS.

Czy jest jakiś FW z językiem Polskim który mogę wgrać i który działa z iPhone?

A możesz podpowiedzieć trochę co dokładnie wgrać? Jestem tu od dzisiaj i trochę się gubię co na co mogę wgrywać....nie chce uwalić zegarka.

• Sad 1

Witam Wszystkich.

Niestety w związku z tym, iż mój zegarek uległ poważnemu szkodzeniu (mechaniczne) na daną chwilę kontynuacja pracy na ROM-em jest niemożliwa.

Przepraszam za brak kontynuacji, ale niestety na tę chwilę nie ma jak.

• Sad 5

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...