Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Amazfit BIP Black screen

rcienio
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem z w/w zegarkiem otóż po aktualizacji zegarek się zaktualizował ale już się nie uruchomił.

Nie da się go włączyć, a posiada tylko dwa piny do ładowania.

Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem, z góry dziękuję za pomoc.

Chciałem wgrać Polski język i tym sposobem uwaliłem zegarek. Wgrałem wg instrukcji. Pewnie się nie da z tym już nic zrobić... Pisali na innych forach o tym aby do zera go rozładować... Ale chyba na nic się to za. Bez sensu że zegarek żadnego recovery nie ma...

Nie wiem jaki błąd nic tam nie pisało, poprostu instalacja nie udana. Szkoda że nie ma w nim żadnego recovery lub coś w tym stylu, mam nadzieję że jak się rozładuje do zera, bo tak na innych forach pisali aby zrobić, to się uruchomi... Nie było by tego problemu gdyby nie język chiński, i stąd takie kombinacje...

Coś takiego jak tu

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zegarek dalej bez zmian, więc postanowiłem go rozebrać, odłączyłem baterię, następnie zwarłem styki na płycie zegarka i włączałem go, napięcie na  baterii było koło 3.05 V, po podładowaniu baterii na full tj do wartości 4.2V, zegarek dalej się nie uruchamia... Na płycie są widoczne styki diagnostyczne i nawet widać do których było podłączane, ktoś ma wiedzę gdzie szukać Rx Tx, jaki program do fleshowania itp.? Bo być może uda się go uratować. Przykładowe zdjęcia płyty

https://fccid.io/2AC8UA1608/Internal-Photos/Internal-photos-3492001

Witam dołączam się do tematu po wgraniu pliku PL FW 0.1.1.36  pomyliłem się i wgrałem jeszcze Beta PL-FW-0.1.0.51 zegarek czasami jest wykrywany przez aplikację mi fit ale podczas próby parowania muszę kliknąć potwierdzenie na zegarku niestety amazfit BIP przestał reagować na dotyk nie świeci się również pulsometr a na wyświetlaczu jest napis "Connect APP  to retry " po podłączeniu do ładowarki wyświetlana jest godzina i postępujący proces ładowania  czy ma ktoś pomysł jak i czy włogule mogę naprawić zegarek? Będę wdzięczny za każdą pomoc 

• 2 weeks later...

U mnie po dwóch miesiącach zegarek bez zmian. Odezwałem się do sprzedawcy z aliexpress jednak tam się na mnie wypieli, więc napisałem bezpośrednio do huami USA i tam zdziwili się, że sprzedawca twierdzi, że nie mam gwarancji na zegarek. Po ich interwencji dostałem przeprosiny on sprzedawcy i zobowiązał się on do naprawy zegarka jeśli im go odeśle. Więc pewnie kolejne miesiące czekania ale może będzie jakiś postęp. A jak u was?