Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

rcienio

Amazfit BIP Black screen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z w/w zegarkiem otóż po aktualizacji zegarek się zaktualizował ale już się nie uruchomił.

Nie da się go włączyć, a posiada tylko dwa piny do ładowania.

Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem, z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem wgrać Polski język i tym sposobem uwaliłem zegarek. Wgrałem wg instrukcji. Pewnie się nie da z tym już nic zrobić... Pisali na innych forach o tym aby do zera go rozładować... Ale chyba na nic się to za. Bez sensu że zegarek żadnego recovery nie ma...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

coś musiałeś nie tak zrobić, ja do żony Bip-a też wgrywałem nie raz język PL i nic się nie stało, instrukcja jest przejrzysta i działa bezbłędnie, próbowałeś kilka razy czy raz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za pierwszym razem przy pierwszym pliku coś poszło nie tak, za drugim razem wgrałem dwa pliki, na telefonie pomyślnie przeszły. I po tej instalacji zegarek nie chce się włączać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale co poszło nie tak jakiś błąd coś więcej, z fusów nie umiemy wróżyć niestety i w taki sposób ciężko cokolwiek powiedzieć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jaki błąd nic tam nie pisało, poprostu instalacja nie udana. Szkoda że nie ma w nim żadnego recovery lub coś w tym stylu, mam nadzieję że jak się rozładuje do zera, bo tak na innych forach pisali aby zrobić, to się uruchomi... Nie było by tego problemu gdyby nie język chiński, i stąd takie kombinacje...

Coś takiego jak tu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta