Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Co zmienić na forum?

Recommended Posts

Panowie, nie wiem, czy tylko ja mam ten problem, czy u kogoś jeszcze występuje, ale nie mogę wysłać PW na forum. Przy wybraniu opcji "Nowa wiadomość" nie można wpisać odbiorcy, natomiast podczas próby wysłania przez profil użytkownika sam dodaje się jakiś załącznik foto ważący 3,2 mb i nie pozwala na wysłanie. Ktoś ma podobnie ?

• 1 year later...
  • 5 months later...
  • Administrator

Dziś forum wywędrowało z serwera VPS który był wykupiony w OVH na elastyczny hosting do dhosting.pl.

Korzystając z powyższego linku macie rabat 10% na zakup hostingu.

Będę miał już z głowy nadzór nad VPS i ciągłymi zmianami wersji PHP i MySQL aby dostosować do nowych wersji forum.

Jeśli ktoś szuka dobrego i sprawdzonego hostingu to naprawdę gorąco polecam.

W dodatku suport bardzo szybko odpisuje i pomaga.

• 1 month later...

Jestem nowym użytkownikiem. Możliwość wysyłania prywatnych wiadomość jest odblokowywana dopiero od 5 postów (chcę napisać do jednej osoby która dała ogłoszenie w dziale giełda). Jest to trochę uciążliwe. Forum nie jest duże i szkoda spamować postami. Może warto rozważyć zmniejszenie liczby postów. 

• Administrator

Napisanie 5 postów to nic trudnego, niestety ta blokada powstała przez użytkowników którzy zakładali konta i zamiast szukać informacji na forum zasypywała nas PW.

Po 5 posta również pojawia się czat na stronie głównej.

Rozumiem blokadę i jest w pełni uzasadniona. Nie chciałem zaśmiecać forum postami o wątpliwej jakości. Ja właśnie zacząłem od przeczytania informacji ;) Powoli, powoli ale zbliżam się do liczny wymaganych postów. Dzięki za szybką odpowiedź. 

• 5 months later...
  • Administrator

Dziś dzień porządków na forum.

Uporządkowałem troszkę grupy i przyznałem awans (spóźniony).

Do rozdania mam rangę Automatyk, tym co pomagają w automatyzacji sprzętu w Xiaomi Home.

Kandydatury proszę wypisywać w tym wątku. Po zapoznaniu się z aktywnością na forum będę przydział (lub nie ) rangi Automatyka.

• Like 1
  • 2 weeks later...