Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

pepeEL

Pytania różne i funkcjonalności-problemy

Recommended Posts

Jest wysokościomierz, klikasz na kompas i masz współrzędne, wysokość i ciśnienie.

17 godzin temu, michal01 napisał:

Jest wysokościomierz, klikasz na kompas i masz współrzędne, wysokość i ciśnienie.

Dziękuję za odpowiedź. Może dziś uda mi się sprawdzić.

Posted (edited)

Ja używam już tego zegarka kilka miesięcy ale nurtuje mnie jedna podstawowa rzecz, mam wersję ENG z najnowszym softem i to jest idiotyczne. Jak dostaje powiadomienie z telefonu o mailu, sms, whatts up itd to zegarek się nie podświetla. Wibruje, patrze na niego i dup*@ nic się nie podświetla co jest bezsensu, muszę go odblokować, wejsc w powiadomienie i dopiero je przeczytać podświetlone. Mam włączone normalnie podświetlenie na 5 czyli max. I druga sprawa czy jest możliwość aby powiadomienia przychodziły o większej czcionce? Nosze okulary i niestety jak je dostaje musze je ściągać zeby coś przeczytać bo czcionka jest tak mała...

Edited by prnit

Ratunkiem jest AmazMod. Powiadomienia ustawisz tak jak w oryginalnej aplikacji a w tej oryginalnej (Amazfit Watch) wyłączysz. Można też ustawić wielkość czcionki i powiadomień i większości ekranów zegarka. Część ustawień robi się w aplikacji na telefonie a część w ustawieniach aplikacji na zegarku. U mnie się to bardzo dobrze sprawdza a z oczami mam odwrotnie - używam okularów tylko do czytania i nic nie widzę na zegarku jak ściągnę dlatego też zrobiłem sobie tarcze proste z większą czcionką (są w pierwszym temacie działu).

Używam zegarek z Iphonem..jest jakiś program podobny to amazmod?

W dniu 2.05.2019 o 14:52, michal01 napisał:

Dziękuję! Racja, jest to czego potrzebuje.

Chodzi o rzut oka na wysokość przy locie paralotnią.

Witam, pytanie o całkowity dystans. Na niektórych tarczach jest i w aplikacji mam coś ok 400km a zegarek po ponownym parowaniu pokazuje 19,37 wartość której w aplikacji nie mam nigdzie. Można jakoś zsynchronizować żeby wyświetlał całkowity dystans?