Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Redmi note 4 i Family Link blokują uruchomienie dodatkowej przestrzeni?


siutek
 Share

Recommended Posts

Cześć, taka sprawa:
Mój syn, który nie ma jeszcze 13 lat dostał info z google o rychłym zablokowaniu jego konta ze względu na wiek. Ok, rozumiem to, choć osobiście starałem się nadzorować jego aktywnośc w tel. Ale nie tu leży problem. 
Miałem do wyboru - utracić jego konto (a ma fajny adres email, którego nie chciałby stracić), albo zainstalować mu aplikację Family Link i podpiąć do swojego konta rodzinnego.
Wybrałem opcję nr 2 - Family Link. 

Jednak wiem, też, że Redmi Note 4 ma możliwość uruchomienia dodatkowej przestrzeni, która w zasadzie może udawać nowe urządzenie. Chciałem mu tam skonfigurować inne konto google, bez ograniczeń. 

Niestety jego telefon (na którym jest już skonfigurowana usługa Google Family Link) pokazuje, że nie może utworzyć dodatkowej przestrzeni. 
I teraz pytanie, czy ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem? Czy blokada utworzenia dodatkowej przestrzeni ma związek z ograniczeniami nałożonymi przez Family Link?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Po co tak komplikować.

Wejdź w ustawienia konta Googla i zmień datę urodzin - ustaw mu starszy wiek.

 

Sam mam tak zrobione dla 9 letniej córki.

Jakiś czas używałem Family Link, ale YT nie można było zainstalować tylko YT Kids, nie wspomnę ze na kilku telefonach które po domu się walają nie szło uaktywnić funkcji dziecka.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...