Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Amazfit Watch 2.3.0-play z GP - wersja PL


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 godzinę temu, Cinek napisał:

Chciałem zainstalować tą wersję apk ale nie mogę się zalogować ani przez google ani przez FB. Wyskakuje jakiś błąd 'null'. Wersja CN śmiga bez problemu.

Oczywiście Hola vpn odpalony.

Aplikacja wysyła błędny tokenkey i dlatego są problemy z połączeniem, VPN za wiele nie pomoże bo zostało już to wychwycone i łatają aby aplikacji nikt nie modyfikował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wersji en nie ma problemu zalogować się przez konto na FB. W tej wersji ani zalogować się na konto przez mail, fb ani założyć nowego. Czy to coś z serwerami? 

Dodam że miałem konto utworzone przez PL aplikacje i działało. Niestety po tym jak zaliczyłem battery drain musiałem odtworzyć połączenie i już niestety nie da się zalogować ????

Screenshot_20180425-071402.jpg

Zainstalowałem wersję en zalogowałem się i na nią chciałem zainstalowac pl niestety instalacja nie możliwa. 

Edytowane przez daave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2018 o 12:21, Lector napisał:

W obu można, tylko trzeb się zalogować w obu aplikacjach na to samo konto - tym samym sposobem. Do wybory Konto Xiaomi, Google, Facbook.

W obydwu aplikacjach jestem zalogowany na to samo konto (Konto Xiaomi). Po wejściu w aplikację: "MiFit" i próbie sparowania zegarka, otwiera się samoczynnie aplikacja: "AmazitWatch", jednak zegarek nie pojawia się w "MiFit".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2018 o 10:13, CHRZ@NEK napisał:

W obydwu aplikacjach jestem zalogowany na to samo konto (Konto Xiaomi). Po wejściu w aplikację: "MiFit" i próbie sparowania zegarka, otwiera się samoczynnie aplikacja: "AmazitWatch", jednak zegarek nie pojawia się w "MiFit".

U mnie to samo. Konto w aplikacji MiFit powiązane z kontem Xiaomi. Konto AmazitWatch ma takie same dane jak konto Xiaomi. Czy należy zalogować w MiFit i AmazitWatch przez koto Google i wtedy pójdzie?

 

EDIT: Poszło w ten sposób.

Edytowane przez pavco1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, pavco1 napisał:

U mnie to samo. Konto w aplikacji MiFit powiązane z kontem Xiaomi. Konto AmazitWatch ma takie same dane jak konto Xiaomi. Czy należy zalogować w MiFit i AmazitWatch przez koto Google i wtedy pójdzie?

 

EDIT: Poszło w ten sposób.

U mnie w aplikacji: "MiFit v. 3.3.4.11" logowanie na konto Google poszło bez problemu, natomiast w aplikacji: "Amazfit Watch 2.3.0-play z GP - wersja PL" przy próbie zalogowania się na konto Google pojawia się komunikat: "Błąd logowania: null". Na konto Xiaomi loguję się normalnie. W jaki sposób mogę zalogować się w "Amazfit Watch 2.3.0-play z GP - wersja PL" na konto Google? Dodam, że zegarek oryginalnie był w wersji International, ale wrzuciłem: "PACEfied AmazFit Rel 39: 1.2.51". Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez CHRZ@NEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CHRZ@NEK napisał:

.... przy próbie zalogowania się na konto Google pojawia się komunikat: "Błąd logowania: null". Na konto Xiaomi loguję się normalnie. W jaki sposób mogę zalogować się w "Amazfit Watch 2.3.0-play z GP - wersja PL" na konto Google? Dodam, że zegarek oryginalnie był w wersji International, ale wrzuciłem: "PACEfied AmazFit Rel 39: 1.2.51". Z góry dzięki za pomoc.

Prawdopodobnie błąd logowania wynika z innego podpisu publicznego aplikacji w wersji PL. O tym pisał Kaudii na wstępie o właściwościach spolszczenia. Proponuję stworzenie nowego konta Google i przypisanie go do MiFit i Amazfit Watch. Może wtedy pójdzie?

Edit: cytuję kolegę Zaborek

Zainstalowalem wersję EN z Hola, logowanie się udało. Potem odinstalowałem wersję EN. Następnie instalacja PL - logowania poprawne

Edytowane przez pavco1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2018 o 13:43, pavco1 napisał:

Prawdopodobnie błąd logowania wynika z innego podpisu publicznego aplikacji w wersji PL. O tym pisał Kaudii na wstępie o właściwościach spolszczenia. Proponuję stworzenie nowego konta Google i przypisanie go do MiFit i Amazfit Watch. Może wtedy pójdzie?

Edit: cytuję kolegę Zaborek

Zainstalowalem wersję EN z Hola, logowanie się udało. Potem odinstalowałem wersję EN. Następnie instalacja PL - logowania poprawne

Po wielu próbach udało mi się w końcu sparować "Amazfit Watch" z "MiFit". Aby tego dokonać, musiałem zainstalować wcześniejsze wersje aplikacji: "MiFit 3.2" i "Amazfit Watch 1.7.4.4 EN". Na obu aplikacjach zalogowałem się na to samo konto (w moim przypadku konto Xiaomi). Początkowo synchronizowały się tylko kroki i sen; tętno nie chciało. Dopiero po uruchomieniu w zegarku aktywności: "Chód", tętno zsynchronizowało się z aplikacją: "MiFit". Po dokonaniu aktualizacji obu aplikacji, synchronizacja nadal działa.

Ważne!

Synchronizacja działa przez chmurę, więc potrzebuje internetu.

Edytowane przez CHRZ@NEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przetestować tą aplikację - odinstalowałem oryginalną. Zainstalowałem tą ale nie udało mi się połączyć. Zainstalowałem ponownie oryginalną ale nie nie mogę się zalogować - dziwna sprawa, tak jak by konto zostało usunięte? Założyłem ponownie ale nie mogę sparować telefonu z zegarkiem - jak to teraz zrobić? (bez utraty danych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2018 o 20:27, CHRZ@NEK napisał:

Po wielu próbach udało mi się w końcu sparować "Amazfit Watch" z "MiFit". Aby tego dokonać, musiałem zainstalować wcześniejsze wersje aplikacji: "MiFit 3.2" i "Amazfit Watch 1.7.4.4 EN". Na obu aplikacjach zalogowałem się na to samo konto (w moim przypadku konto Xiaomi). Początkowo synchronizowały się tylko kroki i sen; tętno nie chciało. Dopiero po uruchomieniu w zegarku aktywności: "Chód", tętno zsynchronizowało się z aplikacją: "MiFit". Po dokonaniu aktualizacji obu aplikacji, synchronizacja nadal działa.

Ważne!

Synchronizacja działa przez chmurę, więc potrzebuje internetu.

Mógłbyś podlinkować obie te aplikacje bo ja nie mogę jakoś znaleźć MiFit-a w wersji 3.2. No i jaki masz ROM w zegarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, pobrałem obie aplikacje, zainstalowałem i dalej nic. W Mi Fit synchronizuje się tylko historia treningów i nic poza tym a o krokach mogę zapomnieć. No i oczywiście nie można dodać urządzenia. Już powoli tracę nadzieję że to się uda, tyle wersji różnych już instalowałem i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, PTASZA_2005 napisał:

Mógłbyś podlinkować obie te aplikacje bo ja nie mogę jakoś znaleźć MiFit-a w wersji 3.2. No i jaki masz ROM w zegarku.

Zainstalowałem po kolei:

- Rel 38: Full install Version 1.2.50h: https://mega.nz/#!wUlwnLYR!4NhS_tTpa...lwXpK99QKo-OP8

- Update from Rel 38 to Rel 39 (1.2.51): https://mega.nz/#!wc0DHTrI!08jLXgcDL...RG1WGdDgZQgrIA

- Amazfit Watch 1.7.4.4-dev: https://www.apkmirror.com/apk/huami/amazfit-watch/amazfit-watch-1-7-4-4-dev-release/amazfit-watch-1-7-4-4-dev-android-apk-download/

- MiFit 3.2.0.1: https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-2-0-1-release/

i wszystko działa. Zegarek paruje się z "MiFit", a "Amazfit Watch" synchronizuje się z "MiFit".

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, CHRZ@NEK napisał:

Zainstalowałem po kolei:

- Rel 38: Full install Version 1.2.50h: https://mega.nz/#!wUlwnLYR!4NhS_tTpa...lwXpK99QKo-OP8

- Update from Rel 38 to Rel 39 (1.2.51): https://mega.nz/#!wc0DHTrI!08jLXgcDL...RG1WGdDgZQgrIA

- Amazfit Watch 1.7.4.4-dev: https://www.apkmirror.com/apk/huami/amazfit-watch/amazfit-watch-1-7-4-4-dev-release/amazfit-watch-1-7-4-4-dev-android-apk-download/

- MiFit 3.2.0.1: https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-2-0-1-release/

i wszystko działa. Zegarek paruje się z "MiFit", a "Amazfit Watch" synchronizuje się z "MiFit".

Co do Romu to ja mam już zainstalowany Pacefied 1.2.51 Rel 39. Czy mam to zmieniać i wgrać pierw rel 38 i potem aktualizację do rel 39

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i guzik z pętelką. Dziś cały dzień walczyłem i dalej jest bieda - w Mi fit nie idzie sparować zegarka, cały czas jest dodaj urządzenie. Już się tak zastanawiam czy czasem winny nie jest mój Lg G6. Muszę spróbować na innym telefonie np na SGS6 żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kaudii® odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ogłoszenia


×
×
  • Dodaj nową pozycję...