Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

vito100

Tarcze do Amazfit Pace własnej konstrukcji

Rekomendowane odpowiedzi

@tomiq75 u mnie też się tak działo. Nie wiem czy tak już bylo w oryginalne czy coś sie wysypalo po tlumaczeniu.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było już w oryginale ale sporadycznie. Raz na kilka dni. Pomaga na to zmiana tarczy na inną i znów powrót. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanie :

Jak odinstalować tarczę której nie ma w watchfaces. Chodzi mi o tą enea bo mi się 'wykrzacza' 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest na forum osobny temat odnośnie instalacji apk, tam znajdziesz wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam taka tarczę obecnie :D 

IMG_20180123_210012.thumb.jpg.f85350526f7e627dd26f1fd00167ec8f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

image.png.2f50dabfa7a376c1be82f1d27327a2ef.png

Hehe miłe wspomnienia, jak zobaczyłem to autko na tarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.02.2018 o 16:13, Exus napisał:

edit2

Nowy link, w poprzedniej wersji był błąd z wyświetlaniem dni tygodnia.

https://drive.google.com/drive/folders/1dYgt_i0656oaeP7mefAtZmolDGMVxClL

Wszystkie tarcze po zainstalowaniu działają tylko na włączonym ekranie. Jak zgaśnie podświetlenie, to robi się czarny ekran. Tak ma być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie,  trzeba to poprawić a do tego czasu trzeba link usunąć, z wiadomych względów 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, vito100 napisał:

Wszystkie tarcze po zainstalowaniu działają tylko na włączonym ekranie. Jak zgaśnie podświetlenie, to robi się czarny ekran. Tak ma być?

Nie wiem, u mnie działa normalnie (Jeszcze siedzę na oryginalnym ROM'ie 1.3.6 więc może tu jest problem jeżeli używasz customa z językiem PL) chociaż zauważyłem że czasem na zablokowanym ekranie potrafi wyświetlać się inna tarcza. Prawdopodobnie jest to spowodowane nowszą wersją oprogramowania ponieważ z tego co widziałem zaszło kilka istotnych zmian względem pierwotnej aplikacji na której wzorował się autor tych tarcz. Niestety tak samo chcąc stworzyć nowe tego typu tarcze opierając się na tej aplikacji (te włoskie też są robione na podsawie tej apki) po szybkich przeróbkach aby działała na nowszych ROM'ach nadal występuje problem ze zmieniającymi się tarczami na zablokowanym ekranie.

Na dniach będę dekompilował najnowszy ROM (1.3.6) więc zobaczę jak wyglądają aktualne oryginalne tarcze i postaram się poprawić te udostępnione. ;)

Jeszcze co do twojego problemu, nie powinno to być spowodowane moimi przeróbkami ponieważ zmieniłem tylko kilka linijek kodu który odpowiadał za wyświetlanie daty i pogody. Może spróbuj odinstalować i upewnić się że na pewno są odinstalowane, zrestartować zegarek i zainstalować spolszczoną wersje.

Edytowane przez Exus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Używam 1.2.49k z angielskim. Tu może jest właśnie niezgodność...

Zainstalowałem 1.3.6d z xda z polskim językiem i jest ok.

Edytowane przez vito100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, vito100 napisał:

Używam 1.2.49k z angielskim. Tu może jest właśnie niezgodność...

Zainstalowałem 1.3.6d z xda z polskim językiem i jest ok.

Ogólnie zabawiłem się w dekompilacje najnowszego ROM'u, przejrzałem jak wyglądają oryginalne tarcze i prawdopodobnie znalazłem rozwiązanie problemu samoistnie zmieniających się tarczy na ekranie blokady. Jak na razie u mnie działa dobrze i problem nie występuje jednak zawsze występował po jakimś czasie więc muszę trochę potestować. :D Te tarcze w apk na starych ROM'ach nie będą działać a szczególnie na ekranie blokady ponieważ od którejś wersji zmienił się sposób ich tworzenia (Wiem że teraz wygląda to trochę inaczej niż kiedyś) na 1.3.5 powinno działać. Tak samo na customach mogą być jakieś problemy ale to już wina samych customów nie tarcz. Jeżeli moje rozwiązanie faktycznie działa to niedługo zaktualizuje te apki. ;)

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Exusem. Ostatnio instalowałem róże romy i faktycznie Ekran był czarny na wygaśniętym i zmieniają się tarcze dogrywane na inne. Powrót do stockowych i w nich tego problemu nie ma. Fajnie jakbyś rozwiązał ten problem. Wydaje się że cały ten PACE i soft do niego to jedna wielka Beta. Przy cenie ponad 300 zł może być fajnie ale Stratos będzie podobnie to już lepiej opaskę samsunga. W Romie 1.3.6d baterje zjada strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem spolszczenie tego włoskiego WatchFace'a. Ogarnę jeszcze spolszczenie plików xml i wstawiam. ;)

screen1.png.74c943256ecd130b0c382c0bf4d9a71b.pngscreen.png.e27fda28075afd7b29260a55091591ca.pngpreview_threelines.png.87ea53d9161df07233990bb0e0a44ea5.png

@edit

Apka do pobrania.

edit2

Jak wgrać te tarcze apk na PACE 1.3.6 US ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najłatwiej programem apkinstaller. Wujek google wszystko powie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy tarcze APK zjadaja wiecej baterii niz te stockowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zrobiłem spolszczenie tego włoskiego WatchFace'a. Ogarnę jeszcze spolszczenie plików xml i wstawiam. ;)

screen1.png.74c943256ecd130b0c382c0bf4d9a71b.pngscreen.png.e27fda28075afd7b29260a55091591ca.pngpreview_threelines.png.87ea53d9161df07233990bb0e0a44ea5.png

@edit

Apka do pobrania.

edit2

Mam 1.3.6d z pacefied. Zainstalowalem tarcze ze screena wyżej, ale niestety mam kwiecie? zamiast kwiecień na tarczy Grey. Na tarczy jasnej i czarnej jest ok.

x06htxe.png

Edytowane przez Gravis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, u mnie po wgraniu tarcz na PACEfied widoczne są tylko przy aktywnym wyświetlaczu a tak to są czarne.

Jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwidoczniej zainstalowałeś tarcze APK które były dla starszego romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne ale u mnie jako po około tygodniu tarcze przestają działać na 1.3.6d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tarcze są jedne z najfajniejszych. Wszyscy już powinni wiedzieć, że najnowsze ROMy zmieniły sposób obsługi i te które były właśnie są niekompatybilne!! Niestety nie znalazłem poprawionych tarcz pod nowe oprogramowanie. Pojawił się Stratos i uwagę osób modujących tam została skierowana. Gdyby ktoś miał poprawione tarcze proszę o podanie linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi