Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Problem z aqara hub nie widzi urządzeń


arkosw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam aqara hub, czujnik drgań, przełącznik ścienny ( bez przewodu neutralnego)  , i "przekaźnik" dwukanałowy, 
Wszystko pieknie działało, ale był problem z routerem, zostalo zmienione hasło. Więc standardowo, reset hub'a konfiguracja, wszystko okej lampka działa, laczy sie z mihome wszystko ok. Ale aqara hub nie widzi żadnego urządzenia, nie znajduje zadnego z urzaden ktore mam.  
Próbowałem na innym routerze  jak i na innym koncie xiaomi  ciagle jest to samo, ewidentnie problem tkwi w hubie. 
Region polska, ustawiłem tak, bo mam nowszą wersje z polską wtyczką 

Pytanie co zrobić ? bo już mi brakło pomysłów
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Problem rozwiazałem sam, po wysypaniu kilkunastu ( jak nie kilkuset.. ) K*rw.. 
Ale sukces ☺️
Trzeba zresetować huba, ale nie w sposób taki jak wtedy gdy chcemy sparować z telefonem ( Przytrzymać 10 sek) 
tylko trzeba zresetować tak, żeby przywrócić go do takich ustawień jak gdy wychodził z fabryki, czyli- klikamy szybko 10 razy przycisk raz za razem. Czasem nie załapie za pierwszym trzeba spróbować jeszcze raz

Po takim resecie cofa wszystkie aktualizacje itd.  
połączone wszystko w momencie i działa pięknie. :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W dniu 19.01.2021 o 23:33, arkosw napisał:

tylko trzeba zresetować tak, żeby przywrócić go do takich ustawień jak gdy wychodził z fabryki, czyli- klikamy szybko 10 razy przycisk raz za razem. Czasem nie załapie za pierwszym trzeba spróbować jeszcze raz

Dzięki! Kupiłem nową bramkę oraz czujniki, za żadne skarby nie mogłem sparować czujników zalania z bramką. Resetowałem bramkę mnóstwo razy przez przetrzymanie przycisku i dopiero po tym głównym resecie (10 szybkich kliknięć) wszystko się ładnie połączyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...